Търся: Търся дългосрочна реклама във Facebook страници

Статус
Not open for further replies.

webmast367

Well-Known Member
Рейтинг - 95.7%
22   1   0
Условия:

*Минимум 100 000 фена
*Активни страници
*Минимум 4 поста на ден (месечно)
*Българска аудитория
*Изгодни цени


Пращайте на лично оферти за пакети, както и ценоразпис придружени с линк към страницата/страниците.
Поздрави!
 
Повдигам темата, още търся рекламодатели!

Моля, сравнете си цените с колегите преди да предлагате услугите си. Не е приятно да си губим времето и накрая да изръсвате някакви цифри за които мечтаете, цифрите трябва да са такива, че да могат хората да си избиват инвестицията.

Не може в страница с 500 000 фена да плащаш 200 лева за 90 поста, а друг със страница 200 000 фена да ти иска същата сума за 60 поста, обидно е! Разликата е видна в примера ми! Успех!
 
Здравей, колега.
Смятам, че цената е редно да се определя спрямо активността на странициците, а не на база фенове. Има страници с по 50 000 - 100 000 фена и правят много по голям рийч и трафик на линкове, отколкото страниците със значително по-голям брой харесвания.

Най-добре ще е да кажеш теб какви цени биха те устройвали за определен брой публикации и който го устройва да се свърже с теб :)
 
Здравей, колега.
Смятам, че цената е редно да се определя спрямо активността на странициците, а не на база фенове. Има страници с по 50 000 - 100 000 фена и правят много по голям рийч и трафик на линкове, отколкото страниците със значително по-голям брой харесвания.

Най-добре ще е да кажеш теб какви цени биха те устройвали за определен брой публикации и който го устройва да се свърже с теб :)


Добре, да го кажем така.
Страница с 500 000 фена - 3 поста дневно = 200лв на месец
Страница с 300 000+ фена - 5 поста дневно - 150лв на месец

Страници с над 2 000 000 фена - 7 поста дневно = 200лв на месец

Всички страници са активни и носят трафик и надали има кой знае колко по активни - занимавам се с Facebook от 2008 година и ми е пределно ясно, как стоят нещата със страниците, активността и т.н.

Та в случая няма как да платя за 200к фена за 2 поста дневно 200лв или за 5 поста - 500лв имам такива предложения които са не посилни - няма как да се избият разходите, камоли да имам и аз някаква печалба :)


За това преглеждам оферти и което ми е най-изгодно него грабвам.
Аз няма какво да назовавам цени - не мога да определям кой за колко пари трябва да си отдава страниците :)
 
Повдигам темата, още търся рекламодатели!

Моля, сравнете си цените с колегите преди да предлагате услугите си. Не е приятно да си губим времето и накрая да изръсвате някакви цифри за които мечтаете, цифрите трябва да са такива, че да могат хората да си избиват инвестицията.

Не може в страница с 500 000 фена да плащаш 200 лева за 90 поста, а друг със страница 200 000 фена да ти иска същата сума за 60 поста, обидно е! Разликата е видна в примера ми! Успех!

Извинявам се, но как си мислите, че е пазарът за реклама тук. Ами естествено като всеки друг. Един си продава краставиците на 2,20 лв. за килограм, друг на 2,00 лв. за килограм. Единият ти предлага вчерашни краставици, другият пресни от сутринта. Ти си купуваш, от който искаш. Не може цените на две коренно различни групи, с различни суми за разход и поддръжка, да ти предложат едно към едно оферта. Така, че дай по-спокойно, хората тук си пращат оферта, ти ако не я харесаш, дай един палец и подмини.
 
Извинявам се, но как си мислите, че е пазарът за реклама тук. Ами естествено като всеки друг. Един си продава краставиците на 2,20 лв. за килограм, друг на 2,00 лв. за килограм. Единият ти предлага вчерашни краставици, другият пресни от сутринта. Ти си купуваш, от който искаш. Не може цените на две коренно различни групи, с различни суми за разход и поддръжка, да ти предложат едно към едно оферта. Така, че дай по-спокойно, хората тук си пращат оферта, ти ако не я харесаш, дай един палец и подмини.

Поредния ТРОЛ коментар.
Първо, колегата по-горе не остана доволен, че цените които ми предложи не ми харесаха и на тоя етап не искам да давам такива пари за реклама, защото има 2 пъти по евтина така да го кажем, а той ми направи тънък намек, че неговите един вид са по активни за това цената е по-висока. Аз обясних, че активността на всички където рекламирам е що-горе еднаква, като се има на предвид вече цената.

Второ, за пръв път ти виждам профила, и нито си ми предложил някаква оферта, нито имаш някаква дума в темата ми и услугите и т.н които се търсят. Мисля, че нямаш право да пишеш безмислени коментари.

Краставиците нямат нищо общо с Facebook страниците, защото аз давам 200лв да кажем за реклама и очаквам да изкарам поне 250лв или поне да не съм вътре с тия 200лв! Краставиците ги взимам и ям- оползотворени са, примера е неуместен.

С цел колегите да ми се сърдят - на много от тях вече им казах някои неща.

Има 20 човека предлагат услугата и имат клиенти от години, които рекламират ежемесечно, защото им е изгодно и нямат свободни позиции, а други постоянно предлагат офертата си, защото никой не му се дават космически суми, а като ги дадат веднъж - втори път не се връщат.

С колегата по-горе сме работили плащал съм му вече висока сума - видях колко са активни страниците. (не са лоши, просто съм намерил по-добро на по-добра цена)

Успех на всички нито ми се спори, нито имам нещо лично към някой, но щом искате да Ви се обяснявам, окей - ето!

Поздрави!
 
Поредния ТРОЛ коментар.
Първо, колегата по-горе не остана доволен, че цените които ми предложи не ми харесаха и на тоя етап не искам да давам такива пари за реклама, защото има 2 пъти по евтина така да го кажем, а той ми направи тънък намек, че неговите един вид са по активни за това цената е по-висока. Аз обясних, че активността на всички където рекламирам е що-горе еднаква, като се има на предвид вече цената.

Второ, за пръв път ти виждам профила, и нито си ми предложил някаква оферта, нито имаш някаква дума в темата ми и услугите и т.н които се търсят. Мисля, че нямаш право да пишеш безмислени коментари.

Краставиците нямат нищо общо с Facebook страниците, защото аз давам 200лв да кажем за реклама и очаквам да изкарам поне 250лв или поне да не съм вътре с тия 200лв! Краставиците ги взимам и ям- оползотворени са, примера е неуместен.

С цел колегите да ми се сърдят - на много от тях вече им казах някои неща.

Има 20 човека предлагат услугата и имат клиенти от години, които рекламират ежемесечно, защото им е изгодно и нямат свободни позиции, а други постоянно предлагат офертата си, защото никой не му се дават космически суми, а като ги дадат веднъж - втори път не се връщат.

С колегата по-горе сме работили плащал съм му вече висока сума - видях колко са активни страниците. (не са лоши, просто съм намерил по-добро на по-добра цена)

Успех на всички нито ми се спори, нито имам нещо лично към някой, но щом искате да Ви се обяснявам, окей - ето!

Поздрави!
Нищо лично колега, но тук просто си изразих правото на лично мнение. И въобще не е повлияло това дали са ти харесали моите цени или не. Все пак аз съм си поставил цени, които мен ме устройват и не задължавам никого да рекламира при мен :)

Коментарът ми беше с цел да се улесни търсенето/предлагането, понеже заявяваш, че трябва да се събеседваме със съфорумниците, предлагащи услугата относно цените. По-лесно щеше да е да си кажеш таван на цената спрямо постове тук в темата и който го устройва ще пише...
 
С 200 лв в джоба голям баровец станал хаха я ми дай линкове към тия страници където ти рекламираш за тия пари.

Пратете и на мен :)
 
Нищо лично колега, но тук просто си изразих правото на лично мнение. И въобще не е повлияло това дали са ти харесали моите цени или не. Все пак аз съм си поставил цени, които мен ме устройват и не задължавам никого да рекламира при мен :)

Коментарът ми беше с цел да се улесни търсенето/предлагането, понеже заявяваш, че трябва да се събеседваме със съфорумниците, предлагащи услугата относно цените. По-лесно щеше да е да си кажеш таван на цената спрямо постове тук в темата и който го устройва ще пише...

Таван не съм поставял колега, защото нито мога да определям кой каква цена да търси - нито знам точно кой какви страници ще има и какво ще предложи. Повечето предлагащи реклама са със що горе сходни цени.
Напълно си прав да търсиш каквато цена си прецениш :)
Както и аз да търся най-изгодното.
Поздрави!
 
С 200 лв в джоба голям баровец станал хаха я ми дай линкове към тия страници където ти рекламираш за тия пари.

Ти пък къде се вреш?
Нито знаеш с колко по 200 съм в джоба нито нищо ;)
Трябва да плащам по 1000лв на пост ли че да бъда баровец?

Айде не ми губете времето с глупости, ако нямаш какво да предложиш - чупката!
Пък къде рекламирам си е моя работа, както и за колко пари :)
 
Келеш смешен, трии направо темата, никой няма да ти се върже на мизерните условия.

Глътнипишльо - ходи се гъделичкай, не ми спами темата и не ми губи времето :)
 
Майка ти може да ми подуха утайко

Поредната глътнипишка, няма кво да ми каже и почна с майките... жалка история! Аз не мога да разбера кво търсиш още тука... деееба убитака ти деба ... работа с теб нямам - не ми губи времето за последен път ти казвам!
 
Нямам сестра утайко, ама майка ти ще ми каже


Аааа, извинявай.... щото казаха че майка ти имала момиченце :D Значи за теб е ставало дума.. :D :D :D Айде пъпеш бягай вече, че си ми скучен... Имаш 2 думи в речника.. Хората казали: "с какъвто се събереш - такъв ставаш" Махай ми се от главата, че най ме е страх да стана тъп... а ти се мъчиш да ме заразиш...
Не ме впечатляваш с лафа си " Утайко" Повтаряш го от 10 поста... искрено се надявах да кажеш нещо различно, нещо ново... поне още нещичко.. но явно природата си е казала думата с твоето зачеване ;)
Надявам се вече админите да видят темата и да я закрият, то е ясно че ти печелиш - искаше да изтрия темата, налага се, браво!
Незнам такива боклуци като теб какво търсят в форума, но едно време като обсъждахме подобните индивиди, казаха " че от всичко трябвало да има " то и Господ за това е дал живот на безмисленото ти съществуване " трябва от всичко да има "

Хвани се за ушите и се засили в най-близкият ръб! Повече от това не можеш.

Нямам какво повече да кажа по темата.
 
вебмастъра с тоя акъл за бизнес ако не палеше на секундата цена нямаше да има :D
Що ве мен, що си такъв кибритлия?
 
вебмастъра с тоя акъл за бизнес ако не палеше на секундата цена нямаше да има :D
Що ве мен, що си такъв кибритлия?

Щото ми писна от отрепки... щото всеки втори седи и дебне къде да си навре коментара без никой да му го е искал и после се правят на голямата работа... ей го .. виж го тоя дрисък :D :D :D
На такива боклуци съм им е*ал майката. А който иска да прави бизнес, не му пречи че си го турил на некой говедо в устата, сеш се :D

Само напред, хейт да има. :D
 
Статус
Not open for further replies.

Горе