Търся: дългосрочно статии на английски

kruxdoom

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, търся човек който да пише/перефразира статии на английски език в разработен сайт –блог на тема мобилни комуникации, апликации, ревюта. Човекът трябва да е грамотен и с натрупан опит в писане на английски език. Пускам обявата сега , за да има време в което да подбера подходящия автор , който евентуално може да започне от 1 юли. Още инфо:
-
  • Проектът е дългосрочен
  • - Авторът ще пише х 1 бр статия всеки ден през първият месец с тенденция към увеличаване на бройката
  • - Дължината на статиите е 300 думи
  • - Препоръчително –но не задължително- - интереси в сферата на новите технологии
  • - Възможност да публикува статиите сам – също не е задължително

Свържете се с мен на ЛС или [email protected], с повече инфо за вашият опит, посочете ако имате евентуално някакви публикувани материали, и вашата цена за 1 бр статия от 300 думи.
Най-доброто съотношение цена –качество печели, като бих могъл да тествам до 2-3 души с пробна статия, която ще им се заплати.
 
Последно редактирано:
От: Търся: дългосрочно статии на английски

Обявата е валидна, събирам нови оферти до края на месеца. Ако има нещо питайте.
 
От: Търся: дългосрочно статии на английски

Здравейте! Бих искала да кандидатвствам по обявата,студентка съм по приложна лингвистика английски с френски и пишем и превеждаме постоянно в университета,за това мисля че бих се справила.Ако може да ми дадете пробна статия,благодаря!
 
От: Търся: дългосрочно статии на английски

Здравейте! Бих искала да кандидатвствам по обявата,студентка съм по приложна лингвистика английски с френски и пишем и превеждаме постоянно в университета,за това мисля че бих се справила.Ако може да ми дадете пробна статия,благодаря!

Здрасти, пиши ми на [email protected] за да ти пратя повече инфо или остави скайп.
 
От: Търся: дългосрочно статии на английски

Здравейте! Бих искала да кандидатвствам по обявата,студентка съм по приложна лингвистика английски с френски и пишем и превеждаме постоянно в университета,за това мисля че бих се справила.Ако може да ми дадете пробна статия,благодаря!
 

Горе