Търся екип за писане на статии на английски

konars1

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Набирам екип за писане на статии на английски език в новинарски развлекателен портал. Става въпрос за статии на следната тематика - филми, тв сериали, технологии, игри, световни новини, музика, пътуване, коли.
 
От: Търся екип за писане на статии на английски

Понеже ми писаха на лично съобщение за повече информация - ще спомена още малко. Става въпрос за статии от 200 - 300 думи може и повече. Като брой статии (новини) дневно 20 - 30 може и повече или по-малко в зависимост от уменията ви не е концлагер. Търся хора на които им харесва да правят това. Статиите може да са преразказани, но бих се радвал да бъдат уникални.
 
От: Търся екип за писане на статии на английски

Понеже ми писаха на лично съобщение за повече информация - ще спомена още малко. Става въпрос за статии от 200 - 300 думи може и повече. Като брой статии (новини) дневно 20 - 30 може и повече или по-малко в зависимост от уменията ви не е концлагер. Търся хора на които им харесва да правят това. Статиите може да са преразказани, но бих се радвал да бъдат уникални.

Шегуваш се, нали?

Ти статии писал ли си досега?
 
От: Търся екип за писане на статии на английски

Не не се шегувам :) с цялото уважение към форумците казвам го буквално. Става въпрос за новинарски портал сиреч всеки ден ново и обновено съдържание актуално за деня и това не е 1 - 2 статии.
 
От: Търся екип за писане на статии на английски

Не не се шегувам :) с цялото уважение към форумците казвам го буквално. Става въпрос за новинарски портал сиреч всеки ден ново и обновено съдържание актуално за деня и това не е 1 - 2 статии.

Тогава би трябвало да знаеш, че един човек не може да се справи самостоятелно със тази задача. Ще ти трябват минимум 3-4 човека за да се постигне този минимум. И ще ти излезе доста скъпичко, ако им плащаш. А на добра воля и фифти-фифти дялба на печалби, имай предвид, че ако те са от адсенс ще се получи ни в клин, ни в ръкав, защото 20 статии биха били около 100+ долара - сметни могат ли да се направят повече приходи, за да се "избият" парите... :)

Успех с проекта!!!
 
От: Търся екип за писане на статии на английски

Заглавието е търся ЕКИП :) и разчитам на афилейт
 
От: Търся екип за писане на статии на английски

Ахам. В такъв случай е възможно възвръщаемост на инвестициите. Успех. :wink:
 
От: Търся екип за писане на статии на английски

Здравей. От 8 месеца работя като оптимизатор и съм написал над 250 статии на английски език (всяка статия е минимум 450 думи). Ето едно от местата където си публикувам статиите - http ://aaclif ford.new svine.com/ само слепи низа на адреса..
 
От: Търся екип за писане на статии на английски

АЗ ИМАМ ЕДИН ПРОСТ ВЪПРОС

КОЛКО СЕ ПЛАЩА ЗА 20 СТАТИ ПО 300 ДУМИ ДНЕВНО?
 
От: Търся екип за писане на статии на английски

предлагайте си офертите без излишен спам или пишете на лс не флудете в темата ... и ще получите отговор
 
От: Търся екип за писане на статии на английски

предлагайте си офертите без излишен спам или пишете на лс не флудете в темата ... и ще получите отговор

тва не е спам а запитване за още информация

колкото до другото виж ми подписа
 
От: Търся екип за писане на статии на английски

и подписа ти цепи от мъдрост :D колкото до цената е по договоряне предлагат си офертите на лс и после им отговарям какво предлагам аз и така. Може и в темата да си пишете офертите нали е за това 8)
 
От: Търся екип за писане на статии на английски

и подписа ти цепи от мъдрост :D колкото до цената е по договоряне предлагат си офертите на лс и после им отговарям какво предлагам аз и така. Може и в темата да си пишете офертите нали е за това 8)

Аз защо тогава нямам отговор?
 
От: Търся екип за писане на статии на английски

и подписа ти цепи от мъдрост :D колкото до цената е по договоряне предлагат си офертите на лс и после им отговарям какво предлагам аз и така. Може и в темата да си пишете офертите нали е за това 8)

Кретена е мъдър, но и ти си прав де, цените се договарят между желаещия и продаващия, може и за долар да вземеш 500 думи , стига да има кой да я продаде :) Късмет с начинанието.
 
От: Търся екип за писане на статии на английски

Цитат Първоначално написано от konars1 Разгледай мнение
и подписа ти цепи от мъдрост колкото до цената е по договоряне предлагат си офертите на лс и после им отговарям какво предлагам аз и така. Може и в темата да си пишете офертите нали е за това
Аз защо тогава нямам отговор?
имаш даже преди да си постнал поста
 
От: Търся екип за писане на статии на английски

и подписа ти цепи от мъдрост :D

МИ АКО ИСКАШ ОБЪРНИ СЕ КЪМ СОБСТВЕНИКА НА ТОЗ ФОРУМ ЩОТО ТЪЗ МЪДРА МИСЛА Е НЕГОВА

ети мойта оферта долар на сто думи

20*300*0,01 = 60 долара дневно

22 дни *60 = 1320 долара месечно

очаквам твоето предложение
 
От: Търся екип за писане на статии на английски

Отговор
МИ АКО ИСКАШ ОБЪРНИ СЕ КЪМ СОБСТВЕНИКА НА ТОЗ ФОРУМ ЩОТО ТЪЗ МЪДРА МИСЛА Е НЕГОВА

ети мойта оферта долар на сто думи

20*300*0,01 = 60 долара дневно

22 дни *60 = 1320 долара месечно

очаквам твоето предложение
..............................
 
От: Търся екип за писане на статии на английски

МИ АКО ИСКАШ ОБЪРНИ СЕ КЪМ СОБСТВЕНИКА НА ТОЗ ФОРУМ ЩОТО ТЪЗ МЪДРА МИСЛА Е НЕГОВА

ети мойта оферта долар на сто думи

20*300*0,01 = 60 долара дневно

22 дни *60 = 1320 долара месечно

очаквам твоето предложение

Само да уточним, че тези 6000 думи на ден няма как да се напишат от един човек. Ако ще и да е секретарка, на която й се диктува.

И $0.015 е по-смислено на дума (което не включва guest posts, прес съобщения и прочие, а статии).

(това не е оферта към пусналия темата)
 

Горе