Продава се: Търся инвеститор/съдружник за сайт за колективно пазаруване

nicksss

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,

Не знам дали това е правилния раздел, затова ще помоля модератор да премести темата, ако не е. Търся инвеститор/съдружник за работещ сайт за колективно пазаруване. Сайта е активен от около 4 месеца, има много приятен дизайн с хубава палитра от цветове и към момента има оферти в 4 града на България. Уникалните посещения са около 400 на ден.

Имам желание да продължа да го развивам, но започвам да изпитвам финансови затруднения, поради което бих искал да си поделя част от усилията и разходите с някой колега, който също има желание за развитие в тази област.

Мога да дам всякаква необходима информация на ЛС.

Благодаря.
 
От: Търся инвеститор/съдружник за сайт за колективно пазаруване

Пусни инфо на лс сайта/приходи... нужна инвестиция... какво получавам аз за тях... къде ще се вложат парите и т.н
 
От: Търся инвеститор/съдружник за сайт за колективно пазаруване

Здравей,

И аз имам интерес, може ли да ми пуснеш ЛС с повече информация
 
От: Търся инвеститор/съдружник за сайт за колективно пазаруване

Здравей ако е удобно на ЛС по подробно.
 
От: Търся инвеститор/съдружник за сайт за колективно пазаруване

Темата отново е актуална.
 
От: Търся инвеститор/съдружник за сайт за колективно пазаруване

Пусни инфо на лс сайта/приходи... нужна инвестиция... какво получавам аз- дял от сайта или т.н.... къде ще се вложат парите и т.н
 
От: Търся инвеститор/съдружник за сайт за колективно пазаруване

Много интересно трябва да се правят пари
 
От: Търся инвеститор/съдружник за сайт за колективно пазаруване

Темата отново е актуална.
 
От: Търся инвеститор/съдружник за сайт за колективно пазаруване

Привет, бих желал малко повече информация относно сайта.
Освен приходи и разходи към какви продукти се набляга, ежедневно ли се добавят стоки, ориентировъчно колко сключени договори с продавачи има до момента, от къде е трафикът на сайта, колко човека работят към сайта (модератори на оферти, търсачи на оферти, технически лица)?
Ако решим да станем съдружници как ще се раздели фирменият дял?

Това е като за начало :)
 
От: Търся инвеститор/съдружник за сайт за колективно пазаруване

Едно ЛС за мен с отговори като на въпросите на Vlad0, моля!
 
От: Търся инвеститор/съдружник за сайт за колективно пазаруване

@xainov, човекът си търси инвеститор, а не хора проучващи конкуренцията и пазара.
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=58945 - продай го първо.
 
Последно редактирано от модератор:
От: Търся инвеститор/съдружник за сайт за колективно пазаруване

Явно админите са се намесили като са изтрили твоята обида и моят отговор. Ще се опитам да отговоря спокойно, въпреки, че ми писна да се криеш зад псевдоним, да ми спамиш мненията и да си буквално "на всяко гърне мерудия". След като се интересувам, значи имам възможност да инвестирам определено количество пари и може би време. Интересното е, че явно не виждаш как агрегатор на сайтове за колективно пазаруване и сайт за колективно пазаруване могат да си сътрудничат, като се получи една взаимноизгодна симбиоза. Имаш ли на идея от какво печели агрегатора? Явно не. И още нещо - къде какво ще публикувам, от какво ще се интересувам и къде ще влагам парите и времето си е единствено моя работа. И ще те помоля съвсем нормално да спреш да се заяждаш или ако толкова те дразня, да си чукнем някъде срещичка и да се изясним. За мен няма проблем, и без това от доста дълго ти го набирам!
 
От: Търся инвеститор/съдружник за сайт за колективно пазаруване

Няма нищо вярно в твоите твърдения. А за срещичката, ще ти звънна по телефона.
 
От: Търся инвеститор/съдружник за сайт за колективно пазаруване

Знaчи Xainov е сериозен човек и гaрaнтирaм, че имa интерес към този бизнес.
 
От: Търся инвеститор/съдружник за сайт за колективно пазаруване

Мерси, така е, имам интерес, но не само към такива бизнес начинания. Имам интерес към всякакви потенциални интересни бизнес начинания.
 
От: Търся инвеститор/съдружник за сайт за колективно пазаруване

здравей, ако офертата още е в сила имам интерес. Пиши ми какво предлагаш в замяна и колко е оборотът към момента
 
От: Търся инвеститор/съдружник за сайт за колективно пазаруване

Така, нещата малко се промениха. Вече имаме изградени ясни план и визия за развитие, но ни е необходимо финансиране за изкарване на лиценз за туристическа агентска дейност. Разходите по него са около 3000 лв и срещу тази сума можете да получите:

1. Съответния дял от фирмата; или
2. Взимате първите 3500 лв, които сайтът отчете като приходи от туристически оферти.

При единия вариант имате дял от търговско дружество, а при другия - чиста печалба от 500 лв.

На разположение съм за допълнителни въпроси на ЛС.
 

Горе