Търся код за -70% за superhosting.bg

От: Търся код за -70% за superhosting.bg

Може да съм в грешка, ама досега не съм чувал за код за намаление от 70%?! А пък и от друга страна - хостингите не са скъпи бре хора - таксата на месец е една кутия цигари? Ти пушиш ли?
 
От: От: Търся код за -70% за superhosting.bg

Може да съм в грешка, ама досега не съм чувал за код за намаление от 70%?! А пък и от друга страна - хостингите не са скъпи бре хора - таксата на месец е една кутия цигари? Ти пушиш ли?

На всяко по-голямо събитие се раздават такива кодове за по 70% отстъпка. ;-)
 
От: Търся код за -70% за superhosting.bg

Значи ето защо не знам за това нещо - защото не обичам да ходя някъде, където има сборище на самозвани "сео мастери" :lol:

От друга страна въпроса ми остава - нима се циганеете за една месечна вноска за хостинг, при положение, че може много лесно да си платите вноската, ако примерно намалите вреден навик, примерно - цигарите?
 
От: Търся код за -70% за superhosting.bg

Значи ето защо не знам за това нещо - защото не обичам да ходя някъде, където има сборище на самозвани "сео мастери" :lol:

От друга страна въпроса ми остава - нима се циганеете за една месечна вноска за хостинг, при положение, че може много лесно да си платите вноската, ако примерно намалите вреден навик, примерно - цигарите?

Човека може да не пуши...

Но пък за сметка на това, нали има дизайнерска фирма. Толкова ли не може да си позволи един хост. :)
 
Последно редактирано:
От: Търся код за -70% за superhosting.bg

Защо нещо като го има за по евтино да не го вземеш. Аз не поддържам 1 хостинг, че да се циганя да го платя. Идват ми подновяванията и мисля да ги хвърлям там и вместо да платя 1 година ще платя 2 на почти същата цена според вас лошо ли е това.
 
От: Търся код за -70% за superhosting.bg

Защо нещо като го има за по евтино да не го вземеш. Аз не поддържам 1 хостинг, че да се циганя да го платя. Идват ми подновяванията и мисля да ги хвърлям там и вместо да платя 1 година ще платя 2 на почти същата цена според вас лошо ли е това.

Малко оффтопик: Дизайна на уебсайта ви, вие ли сте си го правили? Много добре изглежда. :)
 
От: Търся код за -70% за superhosting.bg

Аз какво питах - какви отговори получих - че чак мен почнахте да коментирате - че чак червена репутация ми дадохте " Излъга,свалил си нулната темата,поне си признай"
Интересно ми е кого съм излъгал, а теб какво те интересува? Пак за простутия ми даваш реп ти ли си нахален или просто те яд за нещо нз сподели.

В тоз форум защо неможе да се общува нормално?
 
От: Търся код за -70% за superhosting.bg

В тоз форум защо неможе да се общува нормално?

...защото нормалните хора пишат думата "простОтия" с 'о' :D
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Търся код за -70% за superhosting.bg

-70% за подновяване трудно ще получиш. Тия ги пускат рядко, обикновено за определен срок или бройка. Да не говорим, че веднага се ползват и изчезват.

А защо се заяждат с теб?
Първо - тръгна с рогите напред, още с първите си теми. Дървеше се на всички, които те критикуват заслужено (градивно) или не.
Второ - изкара се голям професионалист и разбирач, и се дуеш като ти показват грешките.
Трето - показваш че си дзифтар, включително и тая тема. И оная другата за WP темата.
Четвърто - свързано с третото - тарикатееш, и гледаш ако може някой друг да ти свърши работата (за без пари).
Пето - наби се в очите на месните хейтъри ). Няма измъкване. Ще трябва бавно и умерено да се докажеш, за да си възвърнеш доверието.

Очаквам някоя остроумна забележка в твой стил.
 
От: Търся код за -70% за superhosting.bg

Ще ползвам темата,
на мен ми трябва код за нов акаунт.
Ще се радвам ако някой сподели.
 
От: Търся код за -70% за superhosting.bg

В отговор на твоя въпрос, бих се свързал със СХ и директно ще поискам договорка, за по-висок план и по-дълъг период. Бъди сигурен, че няма да ти откажат. Свържи се с търговсия отдел и поискай, това което смяташ, че ти трябва. Плюс това имат офис във Варна, толкова ли е трудно да отидеш до там, тъкмо ще се запознаеш с тях. А и може да предложиш сътрудничество.

По повод реакциите на другите менове, аз съм на същото мнение, имаш не спазени договорки тук във форума. И вместо да си точен, защото може хора от София да ти прехвърлят клиенти, ти се правиш на Георги Димитров "на невинен".
 
От: Търся код за -70% за superhosting.bg

Имах някъде 70% код за намаление но го давах на един колега.
Ако не го е използвал ще ти го дам на лично. Ще питам.
 
От: Търся код за -70% за superhosting.bg

Абе те не изтекоха ли още преди 2-3 месеца? Нали беше зимна промоция ?!?
 

Горе