Търся колекция от забавни и смешни снимки

sapa84

Active Member
Здравейте...
Търся някой ако има събирани или колекция от смимки които са на забавна и смешна тематика. Имам една фейсбук страничка която започна да се развива сама и взе че понатрупа харесвания.
Нямам намерение да започна да събирам и да търся снимки и картинки за нея и затова питам дали някой от вас няма такава.
Ако има съм готов да платя някаква символична сума за папка със снимки.
Ако не намеря ще я оставя на автопилот.
Ако не се лъжа преди време имаше някой който продаваше или по скоро предлагаше като услуга подобно нещо, но може и да не е така.
 
От: Търся колекция от забавни и смешни снимки

Искаш ли да ти направя колекция с малко такива от инстаграм. Пиши на лични каква цена си готов да дадеш и за колко бройки става дума.

Поздрави.
 
От: Търся колекция от забавни и смешни снимки

И аз се интересувам от подобна услуга. Дай цени и на мен.
Искаш ли да ти направя колекция с малко такива от инстаграм. Пиши на лични каква цена си готов да дадеш и за колко бройки става дума.

Поздрави.
 
От: Търся колекция от забавни и смешни снимки

Нямам цени все още. Преди време написах едно скриптче с което лесно дърпам снимки от ИГ. Щеше ми се да опитам една две поръчки и тогава да преценя как ще монетизирям скрипта - дали ще го продавам или ръчно ще тегля съдържание според клиента. Пак питам за колко изображения става въпрос?
 
От: Търся колекция от забавни и смешни снимки

Ако има съм готов да платя някаква символична сума за папка със снимки.
Ако не намеря ще я оставя на автопилот.

При положение, че има колеги, които продават такива снимки, а вие не ги искате а търсите нещо за без пари, безплатно .... ама хайде да не се заяждаме сега, по празниците!
 
От: Търся колекция от забавни и смешни снимки

При положение, че има колеги, които продават такива снимки, а вие не ги искате а търсите нещо за без пари, безплатно .... ама хайде да не се заяждаме сега, по празниците!

Колегата направи поръчка. Надявам се да остане доволен и да затворим "сделката" успешно. :)
 
От: Търся колекция от забавни и смешни снимки

Нямам цени все още. Преди време написах едно скриптче с което лесно дърпам снимки от ИГ. Щеше ми се да опитам една две поръчки и тогава да преценя как ще монетизирям скрипта - дали ще го продавам или ръчно ще тегля съдържание според клиента. Пак питам за колко изображения става въпрос?

Интересно, искам да го видя това скриптче и ще ти дам цена
 
От: Търся колекция от забавни и смешни снимки

Няма потребителски интерфейс към момента. Писах го за лични нужди. И в момента не е готин за показване пред хора. Предпочитам да седна и изтегля примерно 1000 изображения в случайна ниша и тогава бих говорил по-конкретно и бих решил каквопще правя. Хайде да се разберем така. След нова година ще пусна една по-хубава темичка за продукта и тогава ще говорим.
 
От: Търся колекция от забавни и смешни снимки

При положение, че има колеги, които продават такива снимки, а вие не ги искате а търсите нещо за без пари, безплатно .... ама хайде да не се заяждаме сега, по празниците!
Аз имах такива и му ги подарих :) Все пак съм ги събирал отдавна от родният ФБ и ми стоят.
 
От: Търся колекция от забавни и смешни снимки

а вие не ги искате а търсите нещо за без пари, безплатно .... ама хайде да не се заяждаме сега, по празниците!
Ти пък полудя. Само търсиш тема в която да НЕ напишеш нищо. Писал съм че искам да платя макар и малко.

Както и да е .......До тук с глупостите

Отзоваха се трима човека и съм благодарен и на тримата.

galinstefanov Ми подари супер снимки. Хубави получих и от колегата eLast, от който също съм много доволен и сделката мина супер. Получих снимки и от трети колега с който направихме едно малко бартерче. Благодаря и на тримата.
 
От: От: Търся колекция от забавни и смешни снимки

Ти пък полудя. Само търсиш тема в която да НЕ напишеш нищо. Писал съм че искам да платя макар и малко.

Спокойно, още не съм полудял, полудея ли - страшно ще стане!

И да, това ме дразни, както сам каза сега: "...искам да платя макар и малко." Явно си един от хората, които искат да минат метър, не искат да си платят реалната цена за труда. А това абсолютно винаги ме дразни.
 
От: Търся колекция от забавни и смешни снимки

Аз да не би да не съм се отзовал, че така и не ми написа поне едно нямам интерес... Както и да е. Успех със страницата.
 
От: Търся колекция от забавни и смешни снимки

лошото е че и аз ако полудея става лошо. Както съм написал в първия пост това за което ми трябват снимките не ми е важно и не ми дреме за него. А що се отнася за това дали искам да мина метър - искам да ти кажа че днес съм превел над 400 лв на пичове които са ми вършили работа.

Какво те дразни теб си е твой проблем - аз плащам , аз решавам колко за какво.........
 
От: Търся колекция от забавни и смешни снимки

Аз да не би да не съм се отзовал, че така и не ми написа поне едно нямам интерес... Както и да е. Успех със страницата.
Да видях че ми писа , но просто нямах нужда от повече. Иначе съм забравил да върна отг. , за което се извинявам
 
От: Търся колекция от забавни и смешни снимки

Какво те дразни теб си е твой проблем - аз плащам , аз решавам колко за какво.........

Дразни ме, защото разполагам с доста възможности и ресурси и когато видя, че някой пише, че иска да плати минимално и иска "хубава цена"... както в случая с теб си казах: "Що да ти давам моята колекция от няколко хиляди снимки, при положение, че казваш, че искаш да платиш малко. Аз за малко пари няма да ги дам, но се ядосвам в случая."
 
От: Търся колекция от забавни и смешни снимки

ОК разбирам те какво ми говориш, но първо това е нещо което аз решавам. Второ не карам на сила никой и трето снимките ми трябват за нещо което изобщо не ми е важно. Тоест все ми е тая дали ще намеря снимки или не. Даже това за което ми трябват ако не продължа да се занимавам с него ще го подаря. Отделно колегата eLast ми каза - струва еди колко си и аз му казах ОК . НЕ съм се пазарил, крил, шикалкавил или каквото и да било. Пича си има пусната тема в която предлага супер услуга. И според теб нужен ли е този разговор който водим в момента или просто няма какво да правиш и затова си пишем излишни работи в момента.
Нямам против да си пишем, но е излишно - и двамата го знаем
 
От: Търся колекция от забавни и смешни снимки

Прав си, излишно е. Успех с начинанието! :)
 
От: Търся колекция от забавни и смешни снимки

Няма потребителски интерфейс към момента. Писах го за лични нужди. И в момента не е готин за показване пред хора. Предпочитам да седна и изтегля примерно 1000 изображения в случайна ниша и тогава бих говорил по-конкретно и бих решил каквопще правя. Хайде да се разберем така. След нова година ще пусна една по-хубава темичка за продукта и тогава ще говорим.
Еми казах, че проявявам интерес, но не знам дали си сериозен, ще чакам да видя
 

Горе