Търся комуникативен продуктов фотограф за Варна

tanipo

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
16   0   0
Предстои ми снимането на няколко прототипа и искам да установя отношения с човек, с който да работя и за в бъдеще. Това което гледам по сайтовете е много неприемливо. Продуктите ще имат лъскави и полупрозрачни и прозрачни части и всичко това трябва да бъде обработено по подходящ начин, както е по сайтовете на водещи марки и производители. Ако цените ви са нормални и не се имате за велик творец на който никой не може да противоречи и е просто недооценен, както и ако имате желание да отделите време за развитието на този проект ми пишете с цена и линк към портфолио.
 
От: Търся комуникативен продуктов фотограф за Варна

Мисля че познавам точния човек за теб. Ако искаш да ти дам телефона му да беседвате. Естествено първо ще го питам дали може да поеме още ангажименти. След малко ще ти пусна няколко негови работи, които е правил за мен.


Предстои ми снимането на няколко прототипа и искам да установя отношения с човек, с който да работя и за в бъдеще. Това което гледам по сайтовете е много неприемливо. Продуктите ще имат лъскави и полупрозрачни и прозрачни части и всичко това трябва да бъде обработено по подходящ начин, както е по сайтовете на водещи марки и производители. Ако цените ви са нормални и не се имате за велик творец на който никой не може да противоречи и е просто недооценен, както и ако имате желание да отделите време за развитието на този проект ми пишете с цена и линк към портфолио.
 
От: Търся комуникативен продуктов фотограф за Варна

търсенето продължава
 
От: Търся комуникативен продуктов фотограф за Варна

Не държа, въпреки, че ще е малко по-сложно, но що пък не. Дори горната ти ценова граница ми е в бюджета, за който май нещо мрънка преди време.
 
От: Търся комуникативен продуктов фотограф за Варна

Да, да думата ми беше, че се изказа негативно по повод моите претенции, че искам хубаво и на добра цена.
 
От: Търся комуникативен продуктов фотограф за Варна

Изказа се без да знаеш какво имам предвид под изгодно, моето изгодно е точно колкото горния сегмент на цените ти. Това означава ли, че мога да очаквам супер изпълнение?
 
От: Търся комуникативен продуктов фотограф за Варна

Почвате веднага с цените и високите изисквания, вероятно затова колегите не искат да работят с вас
 
От: Търся комуникативен продуктов фотограф за Варна

Може ли да ми дадеш пример как трябва да се подходи? Вярвам и колегите ще имат полза да разберат. Освен това аз цени не съм уточнявал, писах нормални защото има разни меки китки дето искат и по 200лв на снимка. Не е ли качеството и разумната цена цел и изискване на всеки предприемач, или ти като ти шият нещата първо опъваш един купон и после им се молиш да работят качествено на шивачките.
 
От: Търся комуникативен продуктов фотограф за Варна

Ами точно това съм направил. Не ми се спори точно с теб, имам те за един от стабилните хора във форума.
 
От: Търся комуникативен продуктов фотограф за Варна

tanipo - да спориш с професионален фотограф на тема фотография, снимки, цени е малко нелогично. :)
 
От: Търся комуникативен продуктов фотограф за Варна

Не спорихме за снимки, а за това каква ми е обявата, което като цяло си е моя лична работа.
 
Предстои ми снимането на няколко прототипа и искам да установя отношения с човек, с който да работя и за в бъдеще. Това което гледам по сайтовете е много неприемливо. Продуктите ще имат лъскави и полупрозрачни и прозрачни части и всичко това трябва да бъде обработено по подходящ начин, както е по сайтовете на водещи марки и производители. Ако цените ви са нормални и не се имате за велик творец на който никой не може да противоречи и е просто недооценен, както и ако имате желание да отделите време за развитието на този проект ми пишете с цена и линк към портфолио.
Seems Legit
Не можеше ли да пропуснеш това изречение в обявата си? Цените "според теб" си ги дръж за себе си, както и някой по-нагоре ти е намекнал, това кой е недооценен и ценен пак не е твоя работа, искаш да се свърши работа, търсиш хора, комуникирате на лично, казва ти се цена спрямо задание и толкоз, ти сам се навираш да се получават форумни драми с това изречение. Ако се занимавах с фотография въобще и не бих си правил труда да те контактвам , след като си написал това изречение, но те вече те и отсвириха някои хора и напъло заслужено.
 
Значи цените на младежа в по горните постове си е приемлива, в чужбина е 10х. На мен ми искаха 200£ за 2 часа снимки и преработка. Няма значение колко продукта имам вземат минимум за час или два, ако искаш.
 
Когато търсих човек, исках определен типаж. Обявата е нарочно написана така. Исках прагматичен човек, с желание за работа. Някой който е ориентиран към резултати. В крайна сметка точно исках да отсвиря почти всички. Не желая да работа с хора с голямо его. Е, намерих си фотограф. Много добър.
 

Горе