Търся копирайтър за дългосрочна работа

DiDokal

Active Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Здравейте,

Търся копирайтър за писане и пренаписване на статии на забавна тематика. Работата е дългосрочна и ще очаквам да ми пишат само сериозни хора. Повече информация ще дам на лично съобщение на всички заинтересували се.
За да проверя уменията ви, всеки един ще трябва да напише по една статия зададена от мен.
Хората, които видимо пишат добре и предложат добра цена, ще имат преднина.

Поздрави и лек ден.
 
От: Търся копирайтър за дългосрочна работа

Здравейте, пратете и на мен съобщение. Благодаря.
 
От: Търся копирайтър за дългосрочна работа

Здравейте, пратете съобщение на ЛС и на мен.
 
От: Търся копирайтър за дългосрочна работа

Здравейте,

Изпратил съм лични съобщения на всички заинтересовани. Тепърва предстои да обменим по още няколко ЛС с по-заинтересованите и чак тогава ще реша с кой ще се работи.

Работата е сериозна и очаквам да намеря правилният човек. Не смятам да бързам и ще изчакам до понеделник-вторник вечер за тези, които те първа ще проявят интерес към работата и ще ми пишат.

Поздрави
 
Последно редактирано:
От: Търся копирайтър за дългосрочна работа

Колега, за сериозна работа, ти предлагам й сериозна тема (долу в подписа ми) или напиши в темата какво заплащане предлагаш, за да не се "блъскаме" 100 човека за едно работно място. :)
 
От: Търся копирайтър за дългосрочна работа

Здравейте, казвам се Пламена Колева. От няколко години насам се занимавам с пренаписване на уникални статии на здравословна тематика и красота. В момента продължавам да работя за един сайт, но търся нещо по-добро в дългосрочен план. Бих се радвала, ако се свържете с мен, за да разговорим нещата. Работя и с WordPress, където обработвам материалите си в завършен вид. Електронна поща: plamenakoleva88 в Абв
 
От: От: Търся копирайтър за дългосрочна работа

Здравейте, казвам се Пламена Колева. От няколко години насам се занимавам с пренаписване на уникални статии на здравословна тематика и красота. В момента продължавам да работя за един сайт, но търся нещо по-добро в дългосрочен план. Бих се радвала, ако се свържете с мен, за да разговорим нещата. Работя и с WordPress, където обработвам материалите си в завършен вид. Електронна поща: plamenakoleva88 в Абв
Може да погледнеш пощата си.
 
От: Търся копирайтър за дългосрочна работа

Здравейте

Вече да не ми пишат повече хора. До 48 часа ще се свържа с най-добрите, за да обменим малко инфо и чак тогава ще реша с кой ще се работи.

Лек ден.
 
Последно редактирано:

Горе