Търся: Търся копирайтър/copywriter с перфектен английски език

redrum

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
23   0   0
Здравейте, трябват ми няколко човека. Нивото на език да е минимум advanced, ако може да се докаже със сертификат - най-добре. Хората ми трябват за дългосрочна и постоянна работа.

Работата е разнообразна - от писане на описания на продукти до пренаписване на различни статии и писане на текст в свободен стил.

Как процедирам - избирам си някой, свързвам се по скайп с него, говорим за заплащане, обем на работа и правим проба на уменията му.

Плащане - по банков път. Добре е да може да се издаде документ за услугата или да има желание за сключване на граждански договор, все пак разходите трябва да се осчетоводяват.

Очаквам предложения на ЛС.

Поздрави
 
От: Търся копирайтър/copywriter с перфектен английски език

Видгам темата и очаквам още предложения. Хайде, мърморите че няма работа, а кандидатите са рехави. Очаквах повече :)
 
От: Търся копирайтър/copywriter с перфектен английски език

Очаквам още предложения. Хайде колеги, явно няма много хора с нормален английски.ж
 
От: Търся копирайтър/copywriter с перфектен английски език

Здравейте,

Аз съм професионален преводач от/на английски и руски с 10 години стаж. Българският ми е роден и имам много висока езикова култура. Обичам да се занимавам с творчески дейности, затова смятам, че въображението ще ми бъде от полза за работата, която предлагате. Имам фирма и мога да издавам фактури (без ДДС).

Информативно: тъй като съм нова във форума, все още нямам възможност да изпращам лични съобщения.
 
От: Търся копирайтър/copywriter с перфектен английски език

Здравейте, оставете скайп и мейл за връзка.
 
От: Търся копирайтър/copywriter с перфектен английски език

Интервю за работа:
- Ниво на английски?
- Отлично.
- Знаете ли какво означава allow?
- Да.
- Използвайте го в изречение.
- Allow, кой е на телефона?
- Благодаря, Ще се свържем с вас.

`
`
 
От: Търся копирайтър/copywriter с перфектен английски език

admin @ dragomani.org (без интервалите)
скайп: dragomaniood
 
От: Търся копирайтър/copywriter с перфектен английски език

Здравейте,
Едва сега попаднах на този форум и на Вашата обява. Аз работя с английски език от повече от 25 години и нивото ми е С2 Near native. Съгласна съм да направя пробен превод и тест за писане в рамките на 250-500 думи. Моля, ако обявата Ви все още е актуална, да се свържете се с мен на имейл irina.kyuchukova at gmail.com
Благодаря.
 
От: Търся копирайтър/copywriter с перфектен английски език

Здравейте, и аз съм преводач и писател с английски и български от 8 години. Мога да пратя списък с линкове към моите статии. Ако имате все още интерес, моля, свържете се с мен. Благодаря.
 

Горе