Търся копирайтър

DiDokal

Active Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Здравейте,
Търся копирайтър за писане на "статии" на забавна тематика. Работата е дългосрочна и ще очаквам да ми пишат само сериозни хора. Повече информация ще дам на лично съобщение на всички заинтересували се.
За да проверя уменията ви, всеки един ще трябва да напише по една "статия" зададена от мен.
Хората, които предложат най-добра цена и видимо пишат добре, ще имат преднина.

Пишете ми всички, които мислете, че бихте могли да се справите! Работата НЕ е като на обичайния копирайтър!

Поздрави и лек ден.
 
Последно редактирано:
От: Търся копирайтър

Имам желание, но не мога да ти пиша лично съобщение, защото съм нова във форума.
 
От: Търся копирайтър

Здравейте,

Изпратил съм лични съобщения на всички заинтересовани. Тепърва предстои да обменим по още няколко ЛС със по-заинтересованите и чак тогава ще реша с кой ще се работи.

Също така, ще изчакам до понеделник-вторник вечер за тези, които те първа ще проявят интерес към работата.

Поздрави
 
От: Търся копирайтър

Аз също имам желание, не мога да пиша на лс, понеже съм нова във форума.
 
От: От: Търся копирайтър

И аз се добавих към личните Ви съобщения. Хубав ден! :)
 
От: Търся копирайтър

Здравейте на всички.

Да не ми пишат нови кандидати за позицията утре след 15:00 часа.

След като получа необходимата информация от всички заинтересовани, избрания от мен ще получи позицията, а останалите ще бъдат уведомени с ЛС, че не са избрани.

Приятна вечер.
 
От: Търся копирайтър

Здравейте

За момента изчаквам да ми отговорят останалите заинтересовани. Това чакане ще продължи до утре вечер. След това ще се свържа с най-добрите за да обменим малко инфо и тогава ще реша с кой ще се работи.

Лек ден.
 
От: Търся копирайтър

Здравейте

Избора вече е направен.

Би трябвало всички да сте получили отговор...

Благодаря ви, че проявихте интерес :)

Това е от мен.. Поздрави!
 

Горе