Търся някой да направи клип "Как да поръчам" за онлайн магазин.

Design Media Bulgaria

Active Member
Рейтинг - 90%
9   1   0
Здравейте, колеги!
Вече мога да пускам теми така,че започвам с първата задача за която ми е нужен някой от Вас.
Общо взето заданието е да се направи поръчка в онлайн магазин ,която да се заснеме и обработи във видео клип. Към видео клипа трябва да се вгради и музикален фон.
Идеята е да се покаже на клиентите как се прави самата поръчка..
Очаквам Вашите оферти на Email: mersata[@]gmail.com
Ще пиша тук кой съм избрал.
 
От: Търся някой да направи клип "Как да поръчам" за онлайн магазин.

Имаш ЛС : ) (Въпреки, че трябва имейл )
 
Последно редактирано:
От: Търся някой да направи клип "Как да поръчам" за онлайн магазин.

Здравей!

Каква сума предлагаш за клипа и кой е сайта?
 
От: Търся някой да направи клип "Как да поръчам" за онлайн магазин.

Ами чухме се по телефона, разбрахме се - сериозен и отговорен мъж звучеше. Аз все още съм в очакване, доверчив съм, но ще видим какво ще излезне :)
 
От: Търся някой да направи клип "Как да поръчам" за онлайн магазин.

Видеото е готино, браво.
 
От: Търся някой да направи клип "Как да поръчам" за онлайн магазин.

С cam studio ли си записвал?
 
От: Търся някой да направи клип "Как да поръчам" за онлайн магазин.

Кажи за колко пари го направи, тъй и тъй сме почнали с въпросите:)
 
От: Търся някой да направи клип "Как да поръчам" за онлайн магазин.

Идеята на поста ми беше друга, но мерси все пак за интереса.
Не е с cam studio.
За това, което искаше Mersin, реших че 50лв е минимума :)
 
От: Търся някой да направи клип "Как да поръчам" за онлайн магазин.

Работил съм с човека, точен е, няма страшно:), на мен ми плати предварително без проблеми, разбира се аз изисках авансово плащане на процент от сумата тъй като няма итрейд, но той прецени да ми прати цялата сума+бонус, защото остана доволен.

Има вероятност да те забави обаче, защото ми изпрати запитване за още нещо преди извисено време и нямам отговор почти една седмица и все пак изисквай си авансово плащане когато не познаваш клиента, иначе рискуваш трудът ти да отиде на вятъра.
 
От: От: Търся някой да направи клип "Как да поръчам" за онлайн магазин.

Работил съм с човека, точен е, няма страшно:), на мен ми плати предварително без проблеми, разбира се аз изисках авансово плащане на процент от сумата тъй като няма итрейд, но той прецени да ми прати цялата сума+бонус, защото остана доволен.

Има вероятност да те забави обаче, защото ми изпрати запитване за още нещо преди извисено време и нямам отговор почти една седмица и все пак изисквай си авансово плащане когато не познаваш клиента, иначе рискуваш трудът ти да отиде на вятъра.
Прав си, днес е бил активен, но нищо не е писал. Лошото е че и номера му изгубих :\
А за аванса, все още сме нови тук. Съмнявам се някой да плати авансово :p
 
От: От: Търся някой да направи клип "Как да поръчам" за онлайн магазин.

Прав си, днес е бил активен, но нищо не е писал. Лошото е че и номера му изгубих :\
А за аванса, все още сме нови тук. Съмнявам се някой да плати авансово :p
Недей се съмнява, защото аз не съм нов и Абсолютно винаги ми е било плащано авансово!
 
От: Търся някой да направи клип "Как да поръчам" за онлайн магазин.

Ето, ме вече. Малко отсъствах и беше натоварено и за това се забавих. Утре ще ти преведа парите двойно за да има аванс за следващ проект. Съжалявам за забавянето.
 
От: Търся някой да направи клип "Как да поръчам" за онлайн магазин.

Браво, така трябва :) И двата имате + от мен.
 

Горе