Търся няколко човека за писане на мнения във Форум за дропшипинг на Български

От: Търся няколко човека за писане на мнения във Форум за дропшипинг на Български

Ако все още тъсите някой да пише, може да ми пишете с цена която за вас е приемлива, също така ако може и малко по-голямо обяснение на целият процес!

Поздрави
М!
 
От: Търся няколко човека за писане на мнения във Форум за дропшипинг на Български

10 човека ми пишат :) вече да дам цена и процеса

форум за дропшипинг: празен
трябват ми хора които имат понятие какво е дропшипинг за да пуснат малко постове да се задвижат нещата
колкото по малко мога да платя толкова по добре, това не значи,че ще избера най-ниските оферти
търся хора които могат да предложат качествени материали, да им платя първите постове и след като нещата тръгнат да им е готино после да пишат и заради самия форум
 
От: Търся няколко човека за писане на мнения във Форум за дропшипинг на Български

Съжалявам, че за теб нещата изглеждат несериозни, но е факт, не искам аз да давам цена тъй като в момента имам предложения от различни хора като разликата в сумите е 100% и ще работя и с двамата в конкретния случай. цената не е фактор, но това не значи,че искам да плащам безбожно скъпо, търся качествено съдържание на темата, не само количествено :)

форума е празен и искам да вкарам информация в него, горе съм описал какво търся
 
От: Търся няколко човека за писане на мнения във Форум за дропшипинг на Български

Аз не се заяждам, наистина исках да помогна. Аз самия също се нуждая от читав форум за дропшип. И исках да помогна.
Даже и безплатно.
Мисля си че можех да съм поне малко полезен....
 
От: Търся няколко човека за писане на мнения във Форум за дропшипинг на Български

Стан, не се занимавай... колкото по-малко бил платил, толкова по - добре. Това ме навежда на мисълта, чр търсиш количество, а не качество, колкото и да твърдиш обратното.
 
От: Търся няколко човека за писане на мнения във Форум за дропшипинг на Български

Хора това е пазар :) на пазара цената се определя от търсене и предлагане, няколко човека ми предложиха цена , не може да си оцените труда ?
напълно логично е да не искам да дам аз цена , затова съм пуснал темата, изпращаш ми оферта за това колко пари на пост искаш и защо трябва ти ги дам и аз преценявам дали съм Ок с тази цена или не съм.

CTAH
аз също не се заяждам, умишлено не пускам форума тук ще ти го пусна на лично , търся дори хора да превеждат статии от Английски на Бг за форума като също приемам оферти , мога да подавам там материалите които ще се превеждат
 
От: Търся няколко човека за писане на мнения във Форум за дропшипинг на Български

Защо го криеш този форум? Пусни го тук, хем малко реклама (до като позволяват правилата) , хем някоя препоръка / съвет някой колега може да даде. :)
 
От: Търся няколко човека за писане на мнения във Форум за дропшипинг на Български

грешка:arrow::arrow::arrow::arrow::arrow::arrow:
 
От: От: Търся няколко човека за писане на мнения във Форум за дропшипинг на Български

не че го крия, просто е супер празен,чак срамно празен :) dropship . bg

Май са ти го напълнили. Като имаш форум трябва да му висиш почти денонощно.
 
От: Търся няколко човека за писане на мнения във Форум за дропшипинг на Български

Трудна работа с толкова тясно специализиран форум...тук една подсекция му е много, а ти отделен форум :)
 
От: Търся няколко човека за писане на мнения във Форум за дропшипинг на Български

Добре!
Аз предлагам 30 стотинки на пост и 1 лев за 100 думи превод с твой материал, а с мой 2.5 за 100 думи!

Ако имаш желание пиши ЛС :)

* това важи за всички *

Поздрави
М!
 
От: Търся няколко човека за писане на мнения във Форум за дропшипинг на Български

Значи, прегледах форума. Ти като админ, задаваш въпроси като автор на тема : Добре ли е дропшипа в ибей? Но би следвало да ти напишеш една интерсна и поучителна история по тази тема. Да дадеш примери, практики, та точно това да подтиква да се регистрират. В момента задаваш един въпрос и чакаш някой да се регистрира и да отговори на админа... Виж темите в този форум от времето на 2006,2007,2008 поучителни, интересни и това те кара да станеш член на тази общност.
 
От: Търся няколко човека за писане на мнения във Форум за дропшипинг на Български

Значи, прегледах форума. Ти като админ, задаваш въпроси като автор на тема : Добре ли е дропшипа в ибей? Но би следвало да ти напишеш една интерсна и поучителна история по тази тема. Да дадеш примери, практики, та точно това да подтиква да се регистрират. В момента задаваш един въпрос и чакаш някой да се регистрира и да отговори на админа... Виж темите в този форум от времето на 2006,2007,2008 поучителни, интересни и това те кара да станеш член на тази общност.

Не мога да проумея просто... човека търси нещо конкретно. Доколкото виждам не пита как да си развива форума, така, че смятам за доста неуместен коментара ти. Щом търси хора да му пишат, явно няма времевият ресурс и е решил да компенсира това като си плаща. Иначе на теория всеки знае как се развива форум :)
 
От: Търся няколко човека за писане на мнения във Форум за дропшипинг на Български

Значи като правиш форум за определена ниша, следователно трябва да имаш времето да го развиеш, трябва да разбираш от темата и да те влече.

Аз имам форум в музикална ниша и му разбирам, но няма как да създам форум за Сео и да искам някой да пише и да го развива.. не казвам, че автора на темата не разбира. Но следователно създавайки нов проект трябва да се инвестира време, пари, енергия и страст... така че много ми е уместен предния отговор.

Да кажат двамата админа кулис и блайнки колко са си писали няколко човека в началото на форума... така е всяко начало е трудно. :)
 
От: Търся няколко човека за писане на мнения във Форум за дропшипинг на Български

Аз пък да си предложа услугите си ако се търси PHPBB3 разбирач.
Да знаеш аз съм човека :wink:
 

Горе