Търся опитен копирайтър или няколко такива

muslim

Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Търся добър копирайтър (български език), който да има умението да пише интригуващи статии, грамотно написани и уникални.

Тематиката на статиите ще е доста обширна, дом и градина, здраве и красота, бизнес и финанси и т.н.

Моля, заинтересованите да ми пишат на лични, с конкретни примери от техни работи, както и цена за статия 500 думи. Приемам и пакетни предложения!

Благодаря предварително!
 
Последно редактирано:
От: Търся опитен копирайтър или няколко такива

Здравейте! По професия съм журналист и пиша всякакви статии. Работила съм с няколко човека от форума /писане, пренаписване и спинване/. В момента работя в новинарски сайт, където пиша регионални новини, но имам и много голям опит в писането по туристически сайтове, както и при писане на статии в други тематики /по поръчка/. Няма как да ви пиша на лично, защото явно има промени във форума, а не бях влизала отдавна, ако имате интерес и не сте си намерил човек моля да ми пишете как може да се свържем - поща, скайп или друг начин.
Поздрави и лека вечер.
Павлина Пецева
 
От: Търся опитен копирайтър или няколко такива

Здравейте! Гледам, че от доста време сте пуснали темата, но все пак реших да пиша. Ако имате нужда от още копирайтъри, може да ми пишете съобщение, за да ви изпратя мои статии. Писала съм статии на различни теми, по специално на тема здраве. Ще се радвам да работим заедно!

Поздрави!
Петя
 
От: Търся опитен копирайтър или няколко такива

Здравейте! Гледам, че от доста време сте пуснали темата, но все пак реших да пиша. Ако имате нужда от още копирайтъри, може да ми пишете съобщение, за да ви изпратя мои статии. Писала съм статии на различни теми, по специално на тема здраве. Ще се радвам да работим заедно!

Поздрави!
Петя

Петя, то и аз му писах и дори портфолио пратих, но ни вест, ни кост. Вероятно си е харесал с кой да работи, но доброто възпитание ни учи да кажем поне едно "благодаря" на тези, които са се отзовали на обявата ни. След време пак ще търси човек, но вече няма да си мръдна пръста за човек, който не проявява елементарно уважение.
Петя, понеже и ти като мен си нова, директно ще те предупредя да нямаш големи очаквания от този форум. Почти няма посещаемост, а тези с които контактувах се оказаха тарикати или дребни занаятчии. Искат да им подариш нещо срещу нищо. Дори "благодаря" не ползват. Така и не видях нито един "предприемач" в истинския смисъл на думата. Казват, че преди време сайта е имал живот, но сега е видно, че е западнал тотално.:):cry: Съжалявам, че се регистрирах и чаках 10 дни, за да пусна обява, която посетиха 50 души за две седмици! В други сайтове имам такава посещаемост за час. :cry:
 
От: Търся опитен копирайтър или няколко такива

Здравейте! По професия съм журналист и пиша всякакви статии. Работила съм с няколко човека от форума /писане, пренаписване и спинване/. В момента работя в новинарски сайт, където пиша регионални новини, но имам и много голям опит в писането по туристически сайтове, както и при писане на статии в други тематики /по поръчка/. Няма как да ви пиша на лично, защото явно има промени във форума, а не бях влизала отдавна, ако имате интерес и не сте си намерил човек моля да ми пишете как може да се свържем - поща, скайп или друг начин.
Поздрави и лека вечер.
Павлина Пецева

Павлина имате ли връзки в новинарски сайт? Търся работа като редактор. Мога да пиша статии и рецензии, като съм много силен в област култура и спорт. Работя по разни проекти на парче в момента. Дори ме хванаха едни ученици да им пиша есетата за училище, но това са дребни стотинки и си прахосвам таланта. Искам нещо наистина постоянно и сериозно. Наистина съм класа. Поръчай си нещо и ще ти "скрия топката".:lol:
 
От: Търся опитен копирайтър или няколко такива

....
.... директно ще те предупредя да нямаш големи очаквания от този форум. Почти няма посещаемост, а тези с които контактувах се оказаха тарикати или дребни занаятчии. Искат да им подариш нещо срещу нищо. Дори "благодаря" не ползват. Така и не видях нито един "предприемач" в истинския смисъл на думата. Казват, че преди време сайта е имал живот, но сега е видно, че е западнал тотално.:):cry: Съжалявам, че се регистрирах и чаках 10 дни, за да пусна обява, която посетиха 50 души за две седмици! В други сайтове имам такава посещаемост за час. :cry:

Това, което си написал за предприемач няма нищо общо с истината. Кога се регистрира, кога стана експерт на тема трафик? Това е най-посещавания форум в БГ нет пространството. А, тарикатите и дребните занаятчии са тези, които си предлагат труда на безценица, а не тези, които им възлагат задачите.
 
От: Търся опитен копирайтър или няколко такива

директно ще те предупредя да нямаш големи очаквания от този форум. Почти няма посещаемост, а тези с които контактувах се оказаха тарикати или дребни занаятчии. Искат да им подариш нещо срещу нищо. Дори "благодаря" не ползват. Така и не видях нито един "предприемач" в истинския смисъл на думата. Казват, че преди време сайта е имал живот, но сега е видно, че е западнал тотално.:):cry: Съжалявам, че се регистрирах и чаках 10 дни, за да пусна обява, която посетиха 50 души за две седмици! В други сайтове имам такава посещаемост за час. :cry:

Не си виждал истински предприемач? Дай се запознаем да ме видиш на живо? Ще се съберем тамън цялата гилдия предприемачи да ни видиш хубаво.. но ти ще черпиш :wink:
 
От: От: Търся опитен копирайтър или няколко такива

Това, което си написал за предприемач няма нищо общо с истината. Кога се регистрира, кога стана експерт на тема трафик? Това е най-посещавания форум в БГ нет пространството. А, тарикатите и дребните занаятчии са тези, които си предлагат труда на безценица, а не тези, които им възлагат задачите.

Брех. Ти сигурно си собственика и резонно си хвалиш "гарджето". Няма лошо - дерзай. Доста ограничено мислиш - излиза, че преди да се регистрирам във великия ти форум, не съм пипвал компютър и не съм чувал за трафик и интернет? Хайде по-леко и да се уважаваме. Има и други сайтове, светът не започва с твоя. И точно аз съм най-потърпевш от евтиното предлагане на "колегите", защото те пишат статии за 2-3 лева и дори стотинки, а аз за поръчка под 100 лв. изобщо не преговарям. Друг е въпросът, дали изобщо ги измислят тези текстове или са на принципа "да живее техниката" и прекрояват вече готови произведения? Ти как мислиш? :mad:
 
От: От: Търся опитен копирайтър или няколко такива

Не си виждал истински предприемач? Дай се запознаем да ме видиш на живо? Ще се съберем тамън цялата гилдия предприемачи да ни видиш хубаво.. но ти ще черпиш :wink:

Така ли ставало? Трябва да настъпиш някой по мазола, за да ти обърне внимание? Типично българска черта. Факт е, че в обявите си не видях предприемачи, а там ми е важно. В темите за политика, езикочесане и гъзонаместване ми е ясно, че кипи безсмислен труд, но не затова съм в този форум. Поръчай си нещо при мен, плати си и може и да се почерпим с печалбата. Тогава ще те призная за предприемач. :roll:
 
От: От: Търся опитен копирайтър или няколко такива

Така ли ставало? Трябва да настъпиш някой по мазола, за да ти обърне внимание? Типично българска черта. Факт е, че в обявите си не видях предприемачи, а там ми е важно. В темите за политика, езикочесане и гъзонаместване ми е ясно, че кипи безсмислен труд, но не затова съм в този форум. Поръчай си нещо при мен, плати си и може и да се почерпим с печалбата. Тогава ще те призная за предприемач. :roll:

Ще ме признаеш за предприемач ако ти платя и ме почерпиш? А стига бе! Кой е с байганьовско мислене? И кой си ти да ме признаваш? :-o :lol:
Нали знаеш, че има причина обявите да не са ти посещавани? Няма да ти давам акъл нито насока. Ще се сетиш сам щом си големият предприемач.
Мазоли нямам. Видях че пускаш лъжлива и подвеждаща информация и се включих в темата за да покажа, че си в грешка.
 
От: От: От: Търся опитен копирайтър или няколко такива

penman не е ли оня малоумник ивобос...
 
От: От: От: Търся опитен копирайтър или няколко такива

penman не е ли оня малоумник ивобос...

Да, някак си много си приличат, нали?
 
От: От: Търся опитен копирайтър или няколко такива

Брех. Ти сигурно си собственика и резонно си хвалиш "гарджето". Няма лошо - дерзай. Доста ограничено мислиш - излиза, че преди да се регистрирам във великия ти форум, не съм пипвал компютър и не съм чувал за трафик и интернет? Хайде по-леко и да се уважаваме. Има и други сайтове, светът не започва с твоя. И точно аз съм най-потърпевш от евтиното предлагане на "колегите", защото те пишат статии за 2-3 лева и дори стотинки, а аз за поръчка под 100 лв. изобщо не преговарям. Друг е въпросът, дали изобщо ги измислят тези текстове или са на принципа "да живее техниката" и прекрояват вече готови произведения? Ти как мислиш? :mad:

Не е нужно да съм собственик на предприемач, за да го хваля :wink:. Хваля го, защото има причини за това, както предполагам мислят и 90% от редовните му потребители. А на теб като не ти допада този форум, в който "почти няма посещаемост" просто си намери друг (вместо да го хулиш). Форумът не ти е виновен за неадекватното ниво на пазара на труда в БГ.
 
От: От: От: Търся опитен копирайтър или няколко такива

penman не е ли оня малоумник ивобос...

Моляяя? Нямам време да влизам в тона на страшно заетите и отговорни предприемачи. Взимам повод от тази гениална реплика, която освен, че сама по себе си говори за високата добавена стойност на автора си, но и отделно потвърждава думите на Писана колко много е посетен сайта. При този огромен наплив от предприемачи се оказа, че дори си знаете никовете наизуст. Пословична памет или нов вид база данни? Дори и ако това е елегантен начин да ме обидиш на малоумник, не ти се получи. :lol:
 
От: От: От: Търся опитен копирайтър или няколко такива

При този огромен наплив от предприемачи се оказа, че дори си знаете никовете наизуст. Пословична памет или нов вид база данни? Дори и ако това е елегантен начин да ме обидиш на малоумник, не ти се получи. :lol:

Не е нито едното нито другото. Просто има едни "предприемачи" и "разбирачи" като теб, които няма как да забравим. Няма да ти казвам защо - и сам може да се сетиш (предполагам :rolleyes:).
 
От: Търся опитен копирайтър или няколко такива

Петя, то и аз му писах и дори портфолио пратих, но ни вест, ни кост. Вероятно си е харесал с кой да работи, но доброто възпитание ни учи да кажем поне едно "благодаря" на тези, които са се отзовали на обявата ни. След време пак ще търси човек, но вече няма да си мръдна пръста за човек, който не проявява елементарно уважение.

Аз не работя с човека, но получих отговор.

Петя, понеже и ти като мен си нова, директно ще те предупредя да нямаш големи очаквания от този форум. Почти няма посещаемост, а тези с които контактувах се оказаха тарикати или дребни занаятчии. Искат да им подариш нещо срещу нищо. Дори "благодаря" не ползват. Така и не видях нито един "предприемач" в истинския смисъл на думата. Казват, че преди време сайта е имал живот, но сега е видно, че е западнал тотално.:):cry: Съжалявам, че се регистрирах и чаках 10 дни, за да пусна обява, която посетиха 50 души за две седмици! В други сайтове имам такава посещаемост за час. :cry:

Напротив, сайта е един от най-посещаваните, но просто повечето предпочитат само да четат и едва когато имат запитване по дадена тема се престрашават да пишат.
 
От: Търся опитен копирайтър или няколко такива

Здравейте, получих доста предложения, на всички съм отговорил, избрах 2-3 копирайтъра с които смятам да работя, дори вече имам изпълнени задачи от които останах много доволен. Моля модераторите да заключат темата! Нямам нужда от повече предложения, благодаря на всички, които се отзоваха, съжалявам ако по някакъв начин съм разочаровал някой!
 

Горе