Търся определен модел тениски

Happy George

Active Member
Здравейте колеги, знам, че доста от вас имат разни онлайн магазини и за това и питам тук в предприемач.
Търся едноцветни тениски от този тип, търсих доста из интернет, но точно такива модели не можах да намеря.

Интересува ме цена на бройка, цветовете не са от голямо значение, но предимно търся тъмни цветове. Важно е да са едноцветни.
Също така, ако някой има по-голяма бройка ме интересува при покупка на повече/50тениски/ дали ще имам отстъпка.
Размерите, които търся са S, M, L

Ето и модела тениските и материята на тениските
gpiF2W4.png

9iF7glK.png


Благодаря предварително.
 
Последно редактирано:
От: Търся определен модел тениски

Мисля че мога да ти намеря, но цената няма да е хубава- 50 тениски са много малка бройка за поръчка.
 
От: Търся определен модел тениски

Ами драсни ми на лични каква цена предлагаш и ако може някви снимки на самите тениски. Благодаря.
 
От: Търся определен модел тениски

тая тениска много мръсна бре, така изглежда :D
 
От: Търся определен модел тениски

Знам къде предлагат такива, ще ги питам дали ще ми продадат 50бр.
преди да са ги напечатали и ако има резултат ще ти пиша.
 
От: Търся определен модел тениски

Щом им слагат и щампи също можеш да питаш и за цените им какви са за щамповането с мо дизайн.
И ако може и снимки на самите тениски. Благодаря ти. Ще чакам да драскаш.
 
От: Търся определен модел тениски

Ето още 2 снимки на модела тениски, които търся. Това е врат и ръкав, вижда се и самата материя.

gpiF2W4.png
9iF7glK.png
 
От: Търся определен модел тениски

Търси ли в алито?

Да, даже тези 2 снимки са от там,но ги свалих горе долу да имам по-добри снимки на материята и самия модел. Проблема на този модел е, че около врата е прекалено отворено. Иначе и цената е добра.Иначе продължавам да търся и в ибей и в али.
 
От: Търся определен модел тениски

Вдигам темата. Също искам да питам случайно дали някой няма познат, който печата дизайни в/у тениски. Нужна ми е преса по-голяма от ширина 30см и дължина 45.
 
От: Търся определен модел тениски

модерни са тези т.нар. "нарочно оръфани"...:) ако не си намерил пиши. Имам идея къде може да има.
 
От: Търся определен модел тениски

Вдигам темата. Някакви производители в бг, също вършат работа...
 

Горе