Търся оферта за сертификация за ISO9001:2008 & BS OHSAS 18001:2007

Aramis

Active Member
Здравейте, както става ясно от заглавието ми трябва оферта за сертифициране на посочените стандарти. Ще посоча тук базовите параметри на фирмата, а на мейл или лично повече информация.
1. Фирмата е в София, основната дейност е частна охранителна дейност;
2. Една работна площадка/офис/, охраняваните обекти, доколкото зная не се броят за работни площадки;
3. Брой служители: под 20;
Нямам спешни срокове, търся акредитирана фирма, която да предложи добра оферта, като цената ще е решаващ фактор. Осен цената, решаващ фактор е и следното: имам готови документи за внедряване, които се нуждаят от леки корекции, които ние ще направим, от фирмата която ще ни сертифицира искам преди одита да погледне документите и ако има някакви проблеми с тях да ни даде време да ги отстраним. Ще се радвам ако получа оферти или насоки към акредитирани фирми.
При интерес, моля ЛС.
Поздрави.
 
От: Търся оферта за сертификация за ISO9001:2008 & BS OHSAS 18001:2007

Здравей Aramis,

Тук можеш да видиш почти изчерпателен списък на сертификационните фирми, които оперират на българския пазар. Аз си имам фаворит, но това си е мое мнение и не искам да правя непозволена реклама. Моят съвет е да не гледаш само цената. Хубаво си се насочил към фирма с акредитация, това е основното. Но проучи и реномето на фирмите. Имат различна тежест, макар да са за едно и също нещо.

За документацията не се притеснявай. Сертификационният одит протича на две фази. На първата се четат документите и ако има проблеми по тях, те се отстраняват до втората фаза, която на практика представлява същинската проверка.

Последните 10 години се занимавам с това и ако мога да съм ти полезен с нещо не се колебай да се свържеш с мен.

Успех!
 
От: Търся оферта за сертификация за ISO9001:2008 & BS OHSAS 18001:2007

Здравей Aramis,

Тук можеш да видиш почти изчерпателен списък на сертификационните фирми, които оперират на българския пазар. Аз си имам фаворит, но това си е мое мнение и не искам да правя непозволена реклама. Моят съвет е да не гледаш само цената. Хубаво си се насочил към фирма с акредитация, това е основното. Но проучи и реномето на фирмите. Имат различна тежест, макар да са за едно и също нещо.

За документацията не се притеснявай. Сертификационният одит протича на две фази. На първата се четат документите и ако има проблеми по тях, те се отстраняват до втората фаза, която на практика представлява същинската проверка.

Последните 10 години се занимавам с това и ако мога да съм ти полезен с нещо не се колебай да се свържеш с мен.

Успех!


Здравей, благодаря за изчерпателно мнение. През почивните дни ще преглдам основно списъка и със сигурност ще се свържа с теб:)
 
Търсите ли все още? Мога да предложа внедряване на система към всеки един сертификат.
 

Горе