Търся още сайтове като jokeroo

krasen85

New Member
Здравейте. Казвам се Красен и попаднах на този форум вчера. Днес цял ден се рових тук, за да намеря списък на сайтове подобни на jokeroo.com , на който също попаднах вчера. Понеже ми писна да изпращам CV-та в jobs-a и да ме разкарват само, мисълта ми е следната:
В този jokeroo.com си трупам по $1 на ден, и ако намеря още 9 такива сайта да си правя по 10$ на ден ще бъда много доволен. Рових, рових, но нищо не изрових - всички сайтове които намерих тук са или невалидни линкове, или се трупат по някакви 0,0001 стотинка. Моля, ако някой знае такъв сайт, който да се вади поне по $1 на ден - да ми го сподели, ще Ви бъда много благодарен. Или ако някой има друга идея как да си изкарвам по някой долар, че съм в е*ахти шибаното положение от 2 години вече. А иначе съм зареден отвсякъде имам paypal,moneybookers и mastercard на mb, блогове, сайтове мога да правя с joomla, магазини, от сео хабер имам :). За първи път обаче се насочвам към тези афилиейт реклами, и като гледам някои хора тук изкарват хиляди долари от това. А аз ще Ви бъда безкрайно благодарен, ако ме посъветвате как да изкарвам по някой долар на ден. Благодаря Ви за отделеното време!
 
От: Търся още сайтове като jokeroo

Мани ги тези цъкалки и бъксове. Като начало седни и почети малко из форума. Има толкова много начини за изкарване на повече пари, че ти е бедна фантазията. Какво ти се отдава, какви хобита имаш, какво ти харесва да правиш? Ето имаш опит в сеото и блоговете. Направи една услуг, която да рпедлагаш за да съберепш някакъв капитал. Успоредно направи някой друг сайт я адсенс, я цпа, я аффилиейт все нещо ще ти допадне :) При достатъчно желание и упоритост може да се постигнат доста неща :)
 
От: Търся още сайтове като jokeroo

Благодаря ти за отговора. И мен ме дразнят тези цъкалки, но да изкарам някой лев 1 месец ще щракам там щом се налага. А тази схема с афилиейт, оставам с извода че се прави така: трабва да направя например блог в блогспот с някаква ключова дума "отслабване" например, след това контент + сео. След това да взема афф банер за някакъв продукт за отслабване, да го сложа на сайта и да чакам да си купуват хората. Дай ми само някакъв сайт за сравнение моля те, аз бързо схващам. Имам желание и съм упорит.
Благодаря за отделеното време.
 
От: Търся още сайтове като jokeroo

Благодаря ти за отговора. И мен ме дразнят тези цъкалки, но да изкарам някой лев 1 месец ще щракам там щом се налага. А тази схема с афилиейт, оставам с извода че се прави така: трабва да направя например блог в блогспот с някаква ключова дума "отслабване" например, след това контент + сео. След това да взема афф банер за някакъв продукт за отслабване, да го сложа на сайта и да чакам да си купуват хората. Дай ми само някакъв сайт за сравнение моля те, аз бързо схващам. Имам желание и съм упорит.
Благодаря за отделеното време.
 
От: Търся още сайтове като jokeroo

Упс, два пъти постна. С интернета на комшиите съм и прекъсва малко :)
 
Виж ще ти отговоря само защото си проличава някакво желание от твоя страна и пишеш грамотно. Дойде и попита много вежливо, но това не стига. Да, тук наистина има хора, които правят хиляди от Интернет, повечето от нас правят стотици. Всеки в процес на работа си е изградил някаква определена схема и никой няма да ти я каже или даде наготово. Тук ще намериш съвети и насоки, които ще ти помогнат да извървиш пътят към начертаването на собствената ти схема и пристигането на първите приходи.

Целият форум е за това как се правят пари в Интернет. Започни и прочети всяка една тема, защото в 99% от темите има какво да се научи. Това учене и усъвършенстване ще ти отнеме години. Каквото и да са ти казали за печеленето от Интернет, не е вярно. Тук също се иска труд, пот, кръв и сълзи. Както след комунизма беше лесно да се сдобиеш с фабрика и бизнес, така и от Интернет в началото се забогатяваше лесно. Вече не е така, много маймуни са на клона и трябва много, много труд и адски упорито бачкане. Пожелавам ти успех и да знаеш, че със сигурност ще се провалиш няколко пъти в началото, но това е в реда на нещата и не трябва да те обезкуражава.

Като бонус от мен, линкове към най-популярните (и доходоносни) методи за печалба в Интернет, дискутирани тук:

Dropshipping
Affiliate Marketing
AdSense
CPA Marketing

Сядай си на г**а и започвай да четеш. Успех! :)
 
От: Търся още сайтове като jokeroo

Имам няколко питaнки* :
1. Как по-точно трупаш по 1$ от тоя сайт?
2. Като имаш всички разплащателни средства, знаеш как се правят блогове и сайтове, разбираш и от сео, как не печелиш нищо?
3. Ако искаш да направиш 3$ за 5 минути ми драсни 1 ред.

Това е като за "Добре дошъл и успех!" .


edit :
питАнка, питАм. Да са е*а в неграмотния тип, да са е*а...

Много е важно да си грамотен в тоя бизнес, ако ли не - само гониш клиентите. Старай се да не правиш правописни грешки. Пунктуацията не е чак толкова страшна. И още нещо е много важно - да можеш сам да се критикуваш и сам да си теглиш путките майни когато трябва (смятай, когато си го заслужаваш)
 
От: Търся още сайтове като jokeroo

доколкото им разгледах сайта на тия вторите - съм съгласен, че е скам.
 
От: Търся още сайтове като jokeroo

За тия jokeroo гледам, че е нещо интересно :) Регнах се пробно, 10 клика, 1$ за 1 минута. Ровя из няколко форума, пълно с плащания и то не както при буксовете с 1-2$ за няколко месеца, а по 100-150$ всяко плащане, където твърдят, че са направени за месец и половина.
 
От: Търся още сайтове като jokeroo

Много пъти съм го казвал, но ще се повторя. Чрез (не "от") Интернет се изкарват пари по подобен начин както и извън Интернет. Може да свършиш нещо за някого, може да продаваш нещо, а може и да разчиташ на реклама (не за всичко приходите са добри). Другите методи са ми леко далечни, а тези дето плащат под $10 за до 4 часа напъни (труд) просто не виждам смисъл човек да се занимава с тях.
 

Горе