Търся партньор за развитие на сайт

От: Търся партньор за развитие на сайт

Малко допълнително инфо... Сайтът има малко клиенти, но текущите разходи се покриват. Сайтът е от 2008г. Може би от година насам не съм му правил никаква реклама, тъй като още тогава исках да му сменя малко концепцията и така си остана. За функционалността на Wordpress няма да говоря, всеки който е ползвал, знае че е много добра и предлага големи възможности. Потребителите могат да насочват собствени домейни към сайтовете си, като за в бъдеще регистрацията на домейните ще се включва още при самата регистрация на сайт. Като цяло регистрацията има нужда от улесняване. Също така ако се направи и една собствена multilevel affiliate система за предлагане на услугата, смятам че ще е доста полезно, дори и да е само на 2 нива.

Очаквам вашите въпроси и предложения :)
 
От: Търся партньор за развитие на сайт

Основно в развиване на системата - подобряване на сегашната функционалност и добавяне на нови функции. Както написах в предния пост, самата регистрация може да се оптимизира с добавяне на допълнителни опции, като регистрация на домейн и др. Общо взето техническата част трябва да се поеме като начало, след това според мен такава афилейт програма ще е добър вариант за набиране на повече клиенти. SEO-то ясно и на него ще се обърне внимание. Системата може да се преведе и да стане multilang, стига да можем да я поддържаме и обслужваме и за чужденци :)
 
От: Търся партньор за развитие на сайт

А ти какво точно предлагаш?
Случайно да си някакъв маркетингов гений?

ПС: Не се заяждам.
 
От: Търся партньор за развитие на сайт

Просто ми е интересно какъв интерес бих имал от евентуално съдружие.
Ако мога да предложа такава услуга в лъснат вид, ти за какво си ми?

ПС: Отново не се заяждам :) .
 
От: Търся партньор за развитие на сайт

Ами като начало има клиенти, разходите се покриват и домейнът е на 4 години. Свършена е много работа по системата и плъгините. Иначе е лесно да се пусне такава система, трудното е да заработи (това се отнася за всеки сайт) :)
Един вид, трудната работа е свършена до известна степен. :)
 
От: Търся партньор за развитие на сайт

Просто ми е интересно какъв интерес бих имал от евентуално съдружие.
Ако мога да предложа такава услуга в лъснат вид, ти за какво си ми?

ПС: Отново не се заяждам :) .

И аз имам подобно питане, така и не се получи отговор на този въпрос?
 
От: Търся партньор за развитие на сайт

Просто ми е интересно какъв интерес бих имал от евентуално съдружие.
Ако мога да предложа такава услуга в лъснат вид, ти за какво си ми?

ПС: Отново не се заяждам :) .

Принципно интереса за евентуално партньорство за даден проект се нарича портфолио. Или всички тук имат такова с по 1000 големи проекта вътре.

Към автора - опитай другаде, българите не са дорасли за такива неща. Форума на webhostingtalk или мрежата на Freenode. Аз от там познавам доста хора, които не един път са ми помагали.
 
От: Търся партньор за развитие на сайт

leeyaa, благодаря за съвета.

codefuture, всеки може да напуска услуги в лъснат вид, нали се сещаш :) както повечето колеги тук могат да направят готини сайтове...ама дали и колко пари ще изкарат от тях не се знае :) Моята схема си работи, просто е много работа за сам човек. Във никакъв случай не се натискам да ставам партньор с когото и да било, просто ми се иска малко по-бързо да се развиват нещата, това е. В противен случай си продължавам сам да си поддържам услугата, както и до ден днешен правя.


Off-top: имаше още постове в тая тема, ама къде отидоха?
 
От: Търся партньор за развитие на сайт

Добре, обясни тогава в какво ще се изразява това партньорство и съответно каква ще бъде изгодата на дадения човек, реално никой няма да се захване да работи единствено и само за каузата сайта да се развива без да има нещо в замяна.
Разясни малко за какво става дума като цяло, а и поне според мен името изобщо не отговавя на идеята на сайта...
 
От: Търся партньор за развитие на сайт

Изгодата е, че делим печалбта. За името съм съгласен с теб, просто първоначално беше предвиден за онлайн магазини.
 

Горе