Търся партньор/и със сайт

SoloContraTutti

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
Здравейте!
Разполагам с фейсбук страница с футболна насоченост, отнасяща се в частност с ФК Левски (не изцяло с футболния клуб, а като цяло с клуба). В страницата главно се публикуват снимки по темата, като от време на време се отразяват и паметни дати за българската история, личности тн.

Над 25k фена със седмичен рийч към момента - 250 000. Снимката с най-голям рийч е достигнала до 175 000 човека, от преди месец - има около 10 000 харесвания, 1700 споделяния и тн.

Търся партньор/и със сайт на същата или подобна тематика с които може да се работи в по-дълъг план, като страницата ще играе ролята на реклама към вашият сайт чрез линкове, снимки и тн. публикувани или споделени в нея.

Допълнителни договорки и предложения очаквам от интересуващи се - тук и ли на ЛС. :rolleyes:
 
От: Търся партньор/и със сайт

Вече няколко човека ме питаха дали страницата се продава - НЕ, не се продава! :twisted:
 
От: Търся партньор/и със сайт

Здрасти, колега!

Може ли да ми напишеш повече подробности на ЛС?
 
От: Търся партньор/и със сайт

Аз съм написал долу-горе за какво става въпрос, ако те интересува нещо конкретно, питай на лично! :)
 
От: Търся партньор/и със сайт

Подобни страници не е добра идея да се използват за печалба, защото страницата е с идеална цел. Аз лично не бих искал да се разправям с ядосани ултраси :)

Но все пак, ако измислите някакъв по-малко явен начин за монетизация освен adsense, понеже за бг печалба от рекламна мрежа едва ли би оправдала труда, дори да имаш над 100к дневни посещения, моля споделете.
 
От: Търся партньор/и със сайт

И кое точно е отклонението от тематиката?
Аз ще споделям новини и др. свързани с клуба, няма да слоделям новини свързани със Спартак (Подгумер), разбира се.
 
От: Търся партньор/и със сайт

И кое точно е отклонението от тематиката?
Аз ще споделям новини и др. свързани с клуба, няма да слоделям новини свързани със Спартак (Подгумер), разбира се.

Мисълта ми беше, че започнеш ли да бягаш малко от тематиката с цел да изкрънкаш малко повече action от loser=ите на страницата веднага се усеща, а и като цяло не виждам какво толкова може да се пише ежедневно за ФК Левски, но това е мое мнение може да ме игнорираш и да пробваш с един wp и някой от тук да ти напиша 20-30 статии за 100-150 лв, да видиш дали въобще ще можеш да изкрънкаш някакви кликове в adsense, но се съмнявам да си избиеш инвестицията :)

Дано да греша.
 
От: Търся партньор/и със сайт

Явно не си разбрал като цяло идеята. Търся човек със сайт, който така или иначе си има статии и всичко. Аз му предлагам да споделям статиите свързани със страницата в самата нея, като уговорката е, че ще делим печалбата, която се реализира от страницата в процент изгоден и за двама ни.
 
От: Търся партньор/и със сайт

Daily Up. :p

Досега никой с готов сайт и реклама не ми е писал, за да се уточнят евентуални условия, само хора с някакви идеи в които има хляб, но като цяло ми се иска да пробвам и нещата от първия пост.
 
От: Търся партньор/и със сайт

Имам идея, но ми трябва човек със сайт и Adsense, за да я реализирам. Уговорки отново на ЛС. :)
 
От: Търся партньор/и със сайт

Пускам 6 слота на линкове за реклама в страницата.
Всеки от слотовете (постовете) ще струва 3 лв., като рекламата е в същата страница - 27к лайка.
 
От: Търся партньор/и със сайт

Здравей , ако ще пускаш реклама ти предлагам да си направиш нова тема в съответния раздел. И определено трябва да си коригираш цената за да имаш клиенти :)
 

Горе