Здрасти , разбирам , че е общо прието млм -а да се свърза с нещо лошо в България и аз съм ставал свидетел на представители на така наречените " пирамиди " , но не е хубаво да се слага всичко под общ знаменател .
Аз имам за идея да прилагаме млм - а и във офлайн бизнеса като започнах с мисълта да помогна на приятели да развият своя собствен български бранд за дрехи (LUV- liveuponvictory) може да ги чекнете ако имате свободно време .
В Русия , както и в Америка млм -а е един от най - използваните бизнес модели за реклама .
Не карам никой на сила ,по - скоро поста е за хора , които сами търсят начини за развитие.
Моля да ми дадете мнение и отговор защо не се котират добре .
Мисля , че не нарушавам никое от правилата , извинявам се предварително ако греша .
Поздрави ,
Стоян :)
 
имаш ли качествен продукт, за който да се развива тази мрежа?
В българия има доста действащи млм мрежи с реални продукти, твоят продукт какъв е?
 
Все още работя по идеята , но ще е white label with twerk така нареченият съществуващ продукт с леки подобрения .
В момента работя за друга компания , която предлага стоки за здраве и красота,която
предлага бизнес план за докарване на страничен доход и се вълзползвам като същевременно това ми помага да се запозная с правилните хора за следващите ми планове .
 

Горе