Търся патрньорка за сайт

bgtupanfighter

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Обявата е сериозна, са да не земете да се бъзикате :)

Търся за сериозен проект сериозна партньорка.
Тематиката е изцяло женска насоченост и ще е малко малко над средното ниво (по стандартите на г) голотии, глезотии, зрелища и прочие интригуващи дамите материали :)
Като пиша партньорка, наистина имам в пред вид партньорка, тоест - не търся фриилансер, копирайтър и тн.
Всичко, което може да се изкара от този проект ще се дели. За това търся жена, която знае какво искат жените :twisted: С опит в нета. Опит (голям) в писане/форуми/щуротии. Малко (колкото да не е хич) уеб девелоп (колкото да няма проблеми с админ панели и прочие) ОГРОМНО чуство за хумор, лидер (по форумите ст :) ), владееша се (да не крейзи на юзерите), умееща да овладява страстите :) Естетка, и да цени/познава мъжете и техните положителни и отрицателни качества. Да е идейна и креативна!
И разбира се огромно желание за работа. Сайта ще бъде пълна партия, така че трябва реално да го чуства като свой и съответно да му се отдава като за такъв.

Да не продължавам с глупостите :) - от мен домейна и сайта и колкото мога контент. От партньора търся разработка (контент, съдържание, снимки, администриране и тн), което изобщо не означава, че ще бягам от подобни задължения (колко мога ще участвам) - все пак е женска тематика и не искам да усирам нещата.

Някоя от Вас ако има желание за съвместна дейност и й доставя удоволствие писането/клюкаренето и тн за мъжете - нека ми пише.
Държа на линкове към собствени материали (всичко което прецените) - нека не си губим времето моля дами :)
 
От: Търся патрньорка за сайт

Ако намериш жена, която да отговаря на всички гореспоменати изисквания, много ще се радвам да ме запознаеш с нея :)
 
От: Търся патрньорка за сайт

ахаха а ти кога го прочете кога го написа, да не би да имаш нещо в пред вид :)
 
От: Търся патрньорка за сайт

Ами всъщност го пиша за първи път така (в този пост само) Можеш да чекнеш всичките ми постове (ако не те мързи) и да видиш, че наистина е така :)
Не съм копирайтър и никога не съм бил. Но за сметка на това съм копипейстър :wink:
 
От: Търся патрньорка за сайт

Абе май АЗ търсех човек да пише правилно. Не си спомням да съм писал "вижте ми краснописа" :twisted:

Стига сте се хващали за краснописа. Искаме СВОБОДА ЗА СВОБОДОПИСА !! :D
 
От: Търся патрньорка за сайт

Абе май АЗ търсех човек да пише правилно. Не си спомням да съм писал "вижте ми краснописа" :twisted:

Стига сте се хващали за краснописа. Искаме СВОБОДА ЗА СВОБОДОПИСА !! :D

Така е, ти търсиш човек за писане, защото не можеш. Но все пак не е ли по-добре да се научиш и да не омаловажаваш факта, че не пишеш грамотно. Между другото, все си мисля че има разлика между краснопис и правопис.
 
От: Търся патрньорка за сайт

ахахахаха това беше ИЗКАЗВАНЕТО наистина :D

Първо, не виждам къде съм казал, че не мога. Просто поисках СВОБОДА НА СВОБОДОПИСА :twisted: Ясно написах, че търся човек защото наистина не мога ДА ПИША ЗА МЪЖЕ. Ти ако можеш - евалата :clap:

И не знам за кой път го казвам - ни са впегайте в правокрасномегатурбописа по форумите, защо отстрани наистина изглежда ПОЗьОРСКИ. Запазете си УМЕНИЯТА за проектите си :wink:

И ако обичаш марто, не ми пиши повече в темата - не помагаш нито на едната, нито на другата страна!
 
От: Търся патрньорка за сайт

Има време и за това...се чи изтрая още няколко часа :twisted:

Иначе, друга работа нямате ли си :rolleyes: :p
 
От: Търся патрньорка за сайт

Чак на мача лище почваш бре? Язе вече съм под масо. :lol:
 
От: Търся патрньорка за сайт

Момичета, няма да е лесно. Ще се пише повече за мъже, отколкото за парфюми, козметика и дрехи :)

Аз ценя най-много в една жена именно скромността, но повярвайте в този случай това ще е последното ви положително качество :wink:
За това по-рано писах, че имам нужда за този проект от човек със сериозен опит по форумите, доста отворен и находчив. И както и да изглежда явно партньорката трябва да е поне наполовина чалната като мен :D - иначе пари няма да се изкарат. Сайтовете са два вида - тези от които искаме да изкараме пари и тези, които правим за удоволствие. Този прецених, че трябва да изкарва пари :)

пиша го като допълнение по повод разговори с някои от вас
 
От: Търся патрньорка за сайт

Колко изразиха желание да пишат за парфюми, козметика и дрехи?
Като бройка само, ще пусна отделна тема ако реша че ми трябват..
 
От: Търся патрньорка за сайт

Общо само три изявиха желание. Явно материята е твърде специфична :rolleyes:
(всички обичат да пишат за дрехи и козметика)

Разбрал съм се вече с едно момиче... пък каквото сабя покаже :twisted:

Благодаря на тези с които си писах!
Темата е done
 
От: Търся патрньорка за сайт

умееща да овладява страстите ... да го чуства като свой и съответно да му се отдава като за такъв
Ако не е горното, е долното. Все си на далавера, като гледам.
пък каквото сабя покаже :twisted:
 
От: Търся патрньорка за сайт

Давай по-конкретно, че от чудене кво да изръсиш, толкова си го смоталявил, че нищо не ти разбрах :)
 

Горе