Търся подходяща афлейт програма

Sobieski

Well-Known Member
Абе от скоро ми дадоха един домейн bg-gamers.com и се чудя какво
да го правя, та се питам дали няма някоя афлейт подходяща афлейт
програма за игри или нещо за геймъри :) давайте реф линкове нп :)
 
За бг незнам какво да го правиш за продажби през аилиейт не е узрял пазара по скоро можеш да почнеш да го развиваш отсега а като му доиде времеот ще измислиш как да го монетизираш :)
 
мислех си за информационен сайт да го прая щото за игри има повече а и е голяма играчка игра по игра...
само незнам статий от каде но май ще превеждам :)
 
Абе наистина направи го сайтчето с инфо за игрите може да изказваш лични впечателения да превеждаш ревюта да пускмаш трейлъри. Между другото не съм попадал на добър информационен сайт за игри. Говоря за БГ нещо от сорта на gamespot
 
Като за начало за няколко бързи $ може да пробваш moreniche.com като рекламираш първите казина.Аз съм много довелен от тях.
 
Само домейн ли е или има вече и някакъв сайт със съдържание?
Ако решиш на английски да правиш нещо, в Commission Junction ще намериш достатъчно афилиейти.

При всички случаи ще пада голямо писане / превеждане, освен ако не е сайт за флаш игрички.
 
за сега е само домейн тъй като не съм решил целта на сайта :) но с флаш игри е убита работа.
 
По горе ти написах моето мнение. А флаш игрите са най - лесния начин но просто нишата е толкова претъпкана , че е излишно да си губиш времето. Ако си запален геймър и се интересуваш от игрите и поназнайваш английски може да направиш много стабилен блог с ревюта трейлъри и т.н, но си иска труд , а на тебе май не ти се занимава
 
еми бате аз съм по запален по афф но просто си мислих за адсенсе за тоя сайт или някоя афлейт програма но просто нямам идея
 
Защо не наемеш 2-3ма геймъра които да ти пишат статиите... нямаш си представа колко 15-16 годишни си мечтаят за подобна работа... ако ги намериш и българчета може да им вържеш даже мизерна заплатка, пък те повечето си знаят английски доста добре. Ти само ще редактираш за да си сигурен в съдържанието и така... Ако вложиш малко пари и направиш един хубав проект при всички положения ще ти се изплати след време...
 
Sobieski каза:
еми бате аз съм по запален по афф но просто си мислих за адсенсе за тоя сайт или някоя афлейт програма но просто нямам идея
И все пак ако не измислиш нищо погледни пак моята оферта по-подробно :wink:
 
HavVvoC каза:
Защо не наемеш 2-3ма геймъра които да ти пишат статиите... нямаш си представа колко 15-16 годишни си мечтаят за подобна работа... ако ги намериш и българчета може да им вържеш даже мизерна заплатка, пък те повечето си знаят английски доста добре. Ти само ще редактираш за да си сигурен в съдържанието и така... Ако вложиш малко пари и направиш един хубав проект при всички положения ще ти се изплати след време...

Просто не съм сигурен че геймърската ниша е добре заплатена мога да инвестирам в реклама примерно а тия геймърчета незнам каде да ги намеря
а и незнам каква система да ползвам...
 
за системата незнам... честно казано не съм много по тези неща :roll: може да пробваш под формата на блог - информационен... хем ще ти заема малко място на хоста хем сравнително по - лесно се поддържа :wink: а за геймърчетата - най-добре познати иначе по форуми... намери някой гейм форум или нещо такова, запознай се с хората наживо и им обещай по 5 лева за интересна статия на нова игра която са тествали, сложи някакви изисквания (примерно статията да е поне 500 думи, да има лично мнение и т.н. както ти си решиш) и все ще има навити дето да искат да изкарат по 30-40 лева на месец от ежедневното си занимание... пък и те нови игри не излизат милиони - няма да имат възможност да те разорят от статии :lol: от там насетне вече си подобряваш максимално СЕО-то и рекламата за да докараш стабилен ен трафик и на първо време с адсенс, после подходящ рекламодател... според мен е по - добре реклама отколкото афф бизнес, макар да не съм много запознат какви предложения има в тази ниша :roll:
 
Колегата е дал добра идея и според мен и напълно осъществима така че действай и кажи\покажи какво е станало
 

Горе