Търся подходящ хостинг

От: Re: Търся подходящ хостинг

Чингела ли да вадя или ще споделиш с нас повече информация?
 
От: Re: Търся подходящ хостинг

Чингела ли да вадя или ще споделиш с нас повече информация?

Като гледам темите пускани от автора на тази тема, явно става въпрос за сайт за онлайн филми, а не всеки хостинг може да поеме такъв сайт.
 
От: Re: Търся подходящ хостинг

Като гледам темите пускани от автора на тази тема, явно става въпрос за сайт за онлайн филми, а не всеки хостинг може да поеме такъв сайт.

+ подписа му.
Затова и питах, че в коолайсхост такива не ги приемат.
Може да види в Jump.bg ако се вписва с правилата им.
 
От: Търся подходящ хостинг

www . ssdcloud . bg

15лв план може да държи и 10к посещения на ден на joomla със статии, но наистина зависи много от това какво друго има
Иначе са много коректни и съдействат.
 
От: Търся подходящ хостинг

Сайта е за статии на испански и е добре да е в европейска страна и да на WP е. Базата данни е към гигабайт и половина. Мисля да се възползвам от ssdcloud .bg
 
От: От: Търся подходящ хостинг

Сайта е за статии на испански и е добре да е в европейска страна и да на WP е. Базата данни е към гигабайт и половина. Мисля да се възползвам от ssdcloud .bg

ако имаш елементарни познатия за администриране - DigitalOcean + serverpilot
ako не:
1. coolicehost
2. siteground
 
От: От: Търся подходящ хостинг

ако имаш елементарни познатия за администриране - DigitalOcean + serverpilot
ako не:
1. coolicehost
2. siteground


Тук е момента да попитам кои беше твоя хостинг дето благодарение на сео нинджа уменията си си го изкарал на първи позиции в май германия беше?
 
От: От: От: Търся подходящ хостинг

Тук е момента да попитам кои беше твоя хостинг дето благодарение на сео нинджа уменията си си го изкарал на първи позиции в май германия беше?

А бе то и ти голям го размахваш, ама май само в нета ...
 
От: От: От: Търся подходящ хостинг

А бе то и ти голям го размахваш, ама май само в нета ...

Ми май ще казваш я, дай боже някои ден да можеш да си позволиш да се срещнеш с мен някъде на живо да се убедиш колко съм голям и в реалния живот! От както разбрах, кои са ти сайтовете и мъчно ми стана за теб, вземи пускай тото или играй там тото лотария ли беше кво беше, белкем спечелиш и се доближиш до моето ниво!
 
От: От: От: Търся подходящ хостинг

Ми май ще казваш я, дай боже някои ден да можеш да си позволиш да се срещнеш с мен някъде на живо да се убедиш колко съм голям и в реалния живот!
Нямаш проблем. Разпечатваме по един годишен отчет от търговския регистър и справка по чл.73 от ЗДДФЛ за последните 5 години и сядаме да си ги мерим. Ама ако не биеш поне с 2 нули отзад публично си признаваш, че си въздухар и лаладжия.
Навит ли си?

От както разбрах, кои са ти сайтовете и мъчно ми стана за теб, вземи пускай тото или играй там тото лотария ли беше кво беше, белкем спечелиш и се доближиш до моето ниво!
За моите сайтове не бери грижа, те са ми като хоби. Виж друго си е тоя ДонкЪфТамБеше дето я има 5к трафик месечно. Гаранция че с 10 обяви в базар всеки месец си купуваш нова S-classe ROFL. Ако за това пръскаш десетки хиляди месечно за реклама по-добре ги запали тези пари, поне ще се стоплиш. :lol:
 
От: Търся подходящ хостинг

ехо чики хеитърите нали съм ви направил тема където да си ги мерите - що пак серете на хората в темите
 
От: От: От: Търся подходящ хостинг

Нямаш проблем. Разпечатваме по един годишен отчет от търговския регистър и справка по чл.73 от ЗДДФЛ за последните 5 години и сядаме да си ги мерим. Ама ако не биеш поне с 2 нули отзад публично си признаваш, че си въздухар и лаладжия.
Навит ли си?


За моите сайтове не бери грижа, те са ми като хоби. Виж друго си е тоя ДонкЪфТамБеше дето я има 5к трафик месечно. Гаранция че с 10 обяви в базар всеки месец си купуваш нова S-classe ROFL. Ако за това пръскаш десетки хиляди месечно за реклама по-добре ги запали тези пари, поне ще се стоплиш. :lol:

Хахахаха моето момче много на сериозно си се взел, аз ти пожелавам някои ден да имаш възможността да те допуснат до местата които аз посещавам ти ми говориш да сядаме на една маса! Хасхдасдхаидхаси верно и представа си нямаш кой съм!
 
От: От: От: Търся подходящ хостинг

Хахахаха моето момче много на сериозно си се взел, аз ти пожелавам някои ден да имаш възможността да те допуснат до местата които аз посещавам ти ми говориш да сядаме на една маса! Хасхдасдхаидхаси верно и представа си нямаш кой съм!
Явно съм познал какъв си. Иначе ако искаш може и прави да си ги премерим ... не ми се слуша кой колко е велик ...
Нямаш проблем. Разпечатваме по един годишен отчет от търговския регистър и справка по чл.73 от ЗДДФЛ за последните 5 години и сядаме да си ги мерим. Ама ако не биеш поне с 2 нули отзад публично си признаваш, че си въздухар и лаладжия.
Навит ли си?
 
Айде стига бе хора. Какво значение има кой какъв го вади. Важното е, че успешно се справяте и двата в начинанията си. Познавам, поне смея да твърдя, и двама ви бегло и знам, че всичко ви е ОК. :) Няма нужда да се дървите един на друг. :)

И искам да благодаря на хората дали глас за CoolicHost. :)
 

Горе