Търся помощник за онлайн магазин

Krumov

Well-Known Member
Зравейте.

Трябва ми човек за популяризиране и публикуване на обяви на продутки от онлайн магазин. Заплащането е % от всяка реализирана продажба.

Продуктите са основно дребна електроника и разни битови джаджи.
 
От къде се взима и къде се публикува?
Колко % заплащането?
Как аз ще разбера, че някой е купил от теб през обявата?
 
От: Търся помощник за онлайн магазин

Записвам се за темата. Ако изпращаш информацията на ЛС, то пусни и на мен.

Поздрави!
 
За сега добре:
още въпроси:

а как става номера с гаранцията? Това са китайски стоки - шанса да се скапат като ги гледам е към 80%
ако някой купи и после иска да върне продукта, то той ще се свърже с мен най-напред. Това е нежелателно.
дори да го препратя към теб, какво става с комисионната?
 
От: Re: Търся помощник за онлайн магазин

За сега добре:
още въпроси:

а как става номера с гаранцията? Това са китайски стоки - шанса да се скапат като ги гледам е към 80%
ако някой купи и после иска да върне продукта, то той ще се свърже с мен най-напред. Това е нежелателно.
дори да го препратя към теб, какво става с комисионната?


Комисионната си остава за теб. Сделката е финализирана и твойте задължения са до там. Рекламациите са си ОК ако изобщо има такива. Не отричам стоката е от Китай, но малко или много се подбира и вече 4та година след като се задържам на пазара явно се справям добре.
 
От: Търся помощник за онлайн магазин

@Krumov; тъй като не мога да изпращам все още ЛС, пиша тук, ако може да ми изпратиш списъка на ЛС, благодаря ти.
 
От: Търся помощник за онлайн магазин

Здравей,

Имам интерес прати ми малко информация на лично и също така списък с продуктите които продаваш.

Поздрави!
 
От: Търся помощник за онлайн магазин

Ето пълната информация:

Здравейте.

Сайта е ТУК Публикува се във всеки сайт за обяви в който пожелаете като мога да ви осигуря и списък с такива.

Информация и снимки се вземат от него. Поръчките минват директно през вас. На мен изпращате данните за доставка при поръчка и след като се заплати от клиента получавате своя процент.

15% от стойноста на сделката е за вас. Може да се изплаща веднага след края на сделката, седмично или месечно както предпочитате вие.


Поздрави.
 
От: Търся помощник за онлайн магазин

Здравейте,

Аз също се интересувам от предложението Ви. Какви са условията, колко време на ден ще е нужно да се прави? Може ли да видя сайта?

Поздрави,
Д. Бояджиева
 
От: Търся помощник за онлайн магазин

В предходния пост има пълната информация + сайта. Времето си зависи от вас
 
От: Търся помощник за онлайн магазин

Здравейте,
И аз се интересувам от предложението Ви. Имате ли нужда от помощник все още? Поздрави!
 
От: Търся помощник за онлайн магазин

Здравейте,
И аз се интересувам от предложението Ви. Имате ли нужда от помощник все още? Поздрави!

Да, няма ограничение колко човека ще се занимават с тази дейност.
 
От: Търся помощник за онлайн магазин

Здравей,
аз също се интересувам от предложението.ако може лично с контакти.
 
От: Търся помощник за онлайн магазин

Здравейте, и аз да се наредя сред тези, които Ви гласуват доверие!
Може ли и на мен едно ЛС с информация, тъй като искам и аз да работя с Вас!
 
От: Търся помощник за онлайн магазин

На скайп: magazincheto.info ще отговря на всичките ви въпроси
 

Горе