Търся помощ за PTC (Paid to Click) Сайт как се прави?

didexs

Active Member
Здравейте имам голям интерес към Paid to Click (PTC) Сайтовете и искам да направя такъв сайт истината е че незнам какво да търся за начало за да разбера какво точно ще ми е необходимо и как да го направя имам един сайт беше предвиден за много неща но го направих за реклами сега правя втори за флаш игри и съм го свързал към същия домейн завмомента както и да е моля тези който знаят как се прави PTC сайт за помощ нямам голям опит от 2-3 месеца съм се захванал с интернет бизнеса така да го нарека търсих в чичо гугъл но намерих само една тема и от там си свалих клонинк на bux.to интересуваме всичко за да стане добър сайт с лиценз мисалта ми е всичко да е точно и ако може обяснявайте по подробно Благодаря ви предварително Всеки който помогне доказани с крайните резултати ще получи безплатна реклама за минимум 3 месеца в сегашните ми два и в бъдещия сайт
Пишете на скайп:eminem_g_g_p
или на е-майла:[email protected]
 
От: Търся помощ за PTC (Paid to Click) Сайт как се прави?

Колега не се/ме занимавай с глупости :)
 
От: Търся помощ за PTC (Paid to Click) Сайт как се прави?

Колега не се/ме занимавай с глупости :)
Здравей не си пирвият който ми го казва но мисля че може да се печели добре от такав сайт а трябват пари а за 2 месеца вече 7 човека си платиха за реклама с парите съм си покрил хоста и за 2-та месеца и малко ми останаха колкото да платя за още един месец и стотинките да дранкат в джоба :D от гугъл имах около 10 долата и с всеки ден нарастваха но ме баннаха заради сестрами скарахме се и и бях казал да не клика на рекламите и тя нз колко стотин пъти е кликнала пуснах жалба но "специалистите" на гугъл не ми поверваха незнам как но успях с друг емайл да направя нова регистрация в AdSence обаче май ми идват центове само при клик имам 86 клика за вмомента с точност и 1.62$ а импресийте са доста и не ми дава никва печалба за тях :(

Продавам реклама в all-bg.eu Скоро може да сложа и нов дизайн че така е малко разхвърляно текстов линк 2.40 с SMS за 1 месец банерна всякакви размери от 5-10 лева месечно като довърша разпределянето на сайта за игри all-bg.eu/games1 и там ще пусна реклама набирам спонсори за игрите всеки VIP спонсор ще получи място на главната страница и на някой други ще го видите каде е ако посетите сайта също така и от 6 до 12 месеца безплатна реклама банер по избор във вътрешните страници това е за спонсорите който са ни помогнали с над 60 лева VIP останалите който са ни помогнали с пари по малко от 60 лева ще получат банерно място в страница спонсори и безплатна реклама до 5 месеца имам желание да ги направя на личен домейн и /хостинг евентуално/ Брояча е отключен и имам 1 ден с над 2000 посетителя и над 1000 уникални платих си за един ден реклама и найстина съм доволен чесно казано но немога пък постоянно да давам пари за реклама не ги бера от дърветата предполагам и вие така де :Д
 
Последно редактирано:
От: Търся помощ за PTC (Paid to Click) Сайт как се прави?

Айде и аз да ти кажа да не се занимаваш в глупости, дано се откажеш :)
Може да се каже че съм се отказал :) Благодаря все пак!
 
Запетаи, точки няма ли за тебе, много дълги изречения правиш, колега :)

Иначе по темата - Aз съм чувал за едни cashfiesta, даже имам акаунт там, но не съм достигнал лимита от 2$ от 7 години за да ми платят :)
 
От: Re: Търся помощ за PTC (Paid to Click) Сайт как се прави?

Запетаи, точки няма ли за тебе, много дълги изречения правиш, колега :)

Иначе по темата - Aз съм чувал за едни cashfiesta, даже имам акаунт там, но не съм достигнал лимита от 2$ от 7 години за да ми платят :)
Cashfiesta-ta е пълна боза а иначе точки запетай не използвам извинявам се ако нещо ти пречи това просто си пиша и това е важното е че си разбрал какво съм написал ;)
 
От: Re: Търся помощ за PTC (Paid to Click) Сайт как се прави?

Cashfiesta-ta е пълна боза а иначе точки запетай не използвам извинявам се ако нещо ти пречи това просто си пиша и това е важното е че си разбрал какво съм написал ;)

Разбираме те, и ти съчустваме най-искрено!
 
От: Търся помощ за PTC (Paid to Click) Сайт как се прави?

Благодаря за което :)
 
От: Търся помощ за PTC (Paid to Click) Сайт как се прави?

Недей благодари, а мисли защо ги казваме всички тия неща :)
 
От: Re: Търся помощ за PTC (Paid to Click) Сайт как се прави?

а иначе точки запетай не използвам извинявам се ако нещо ти пречи това просто си пиша и това е важното е че си разбрал какво съм написал ;)

Интересно и ми е как ще се справиш с писането на някаква молба.Кандидастване за работа примерно.:)
 
От: Търся помощ за PTC (Paid to Click) Сайт как се прави?

Спокойно знам защо!
 

Горе