Търся посредник...

Milano

New Member
Здравейте,след като съм лош търговец априори,насочиха ме към този сайт.Ръчно изработвам арт и декоративни изделия от мрамор/в комбинация с дърво и метал/в единични бройки или варианти до три броя/лимитирани серии/.Работи се бавно,трудно и изделията не са евтини,затова предпочитам да продавам вън,в Европа.Другото на което държа е посредникът да е от Русе.При нужда веднага ще кача няколко снимки.Ако имате съвет или друго разумно предложение-ще съм благодарен.
п.п. Нямам фирма и предпочитам да нямам/патих си преди време/.Правя и малки скулптури,като теглото на изделията ми не надхвърля 3г.кг.След сравнение с други автори на подобни изделия, моите цени ще са между 60 и 600 еуро...
 
Последно редактирано:
Не се справям нещо.Фотограф съм и само с фотофайлове работя,но тук ми иска URL и запецвам нещо...
 

Моите поздравления за това, което твориш. Наистина красиви творения, макар и да не разбирам от изкуство. Само ще те посъветвам да оправиш връзката към линковете, че в момента 4-те линка са като един :D .
Поздрави
CryptoInvest
 
Привет,пусни ми лично съобщение и питай,че още не мога да се оправя с интерфейса...
 
Както вече ти предложиха по-горе, продавай в https://www.etsy.com/
Това е най-популярния сайт за продажба на всякакви ръчно изработени неща, а също и разни антикварни предмети. Има много българи, които успешно продават и дори имат над $1 милион оборот. Тук може да видиш статистика за продажбите от българи: http://www.craftcount.com/teritory.php?countryname=Bulgaria
Но ако не си много навътре с компютрите и английския, ще ти трябва посредник, който да се занимава с качването на продуктите с хубави описания и снимки, комуникацията с клиентите, изпращането по куриери (клиентите са предимно от САЩ), счетоводството, и най-вече рекламата. Без реклама почти е сигурно, че нищо няма да продадеш, защото конкуренцията е огромна.
 
Благодаря,снощи качих шест работи в Ици,с компютъра и английския се оправям,но с рекламата категорично не и не зная как да подходя...
 

Горе