Търся преводачи за сръбски, хърватски, словенски

gunshot

Active Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Търся преводачи за писмен неспециализиран текст с обем 10-20 машинописни страници от български на сръбски, хърватски, словенски.
Ако има преводачи с друг език, изпратете информация и можем да работим заедно при други проекти.

Търся професионалисти - хора, които се занимават с преводи. Моля, да изпратите цена за машинописна страница 1800 символа, телефон за контакт и примерен Ваш превод на съответния език.

За контакт само по имейл:
office ет webmotion дот bg
 
От: Търся преводачи за сръбски, хърватски, словенски

Здравей,
Аз превеждам от и на немски и английски, за по-лесни текстове и френски, тъй като малко ме затормозява. Очаквай майл от мен.
А относно езиците, на които търсиш - те са по-редки, дано намериш преводачи :)
 
От: Търся преводачи за сръбски, хърватски, словенски

писах Ви на имейла :)
 
От: Търся преводачи за сръбски, хърватски, словенски

Аз съм завършил средно образование в Белгия и владея фенски,както и руски
 
От: Търся преводачи за сръбски, хърватски, словенски

Здравейте отново,

Имате мейл от мен.

Поздрави!
 
От: Търся преводачи за сръбски, хърватски, словенски

Здравейте,търсите ли още преводачи със сръбски?
 
От: Търся преводачи за сръбски, хърватски, словенски

Аз превеждам от и на гръцки език, 5 години съм го изучавала в езикова паралелка и продължавам с него и в университета. Последния ми проект беше превод на сайт. Ако ви интересува пишете ми на скайп fuzzito.
 
Последно редактирано:
От: Търся преводачи за сръбски, хърватски, словенски

справям се перфектно с превод на няколко езика.Имам опит в превода.Срок 1 ден за превод.Нуждая се от работа.моля отговорете ако обявата е валидна
 
От: Търся преводачи за сръбски, хърватски, словенски

Ако търсите преводачи с турски език. Може да се свържете с мен и ще Ви изпратя мой превод.
 
От: Търся преводачи за сръбски, хърватски, словенски

Мога да превеждам от английски на български. Е, да то вече всеки втори може. Ако случайно търсите, моля свържете се с мен :)
 

Горе