Търся преводач БГ -> EN

Fozzy

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
123   0   0
Здравейте,

търся човек за превод на текстове от български на английски (British English).

Работата е с възможност за дългосрочна ангажираност. Първоначално ще започнем с около 200-300 текста като в последствие чакат за превод още поне 1500.

От кандидатите се изисква качествена работа, както и спазване на договорените срокове.

За да кандидатствате по обявата, моля пратете ми лично съобщение със следната информация:

1. Колко думи мога да преведа на ден?
2. Каква е цената за превод на 100 думи - моля, съобразете се с количествата и сложете някакъв % надолу :) Имайте предвид, че качеството в случая е по-важно от цената.
3. От къде знам английски? - какъв е опита Ви, къде и кога сте изучавали езика, имате ли предишен опит в преводите (какво, кога, къде), живели ли сте в англоговоряща страна и т.н.
4. Email за бъдеща кореспонденция.

Тъй като очаквам да има много кандидати, моля уточнявайте възможно най-точно детайлите. Предварително се извинявам тъй като няма да имам възможност да отговоря на всички, но Ви гарантирам, че със сигурност ще прочета съобщението Ви и ще му отделя нужното внимание.

Опит с различни CMS-и (Opencart и Wordpress) е предимство, но не е задължителен.

Поздрави!
 
От: Търся преводач БГ -> EN

Аз доколкото виждам, човекът е написал, че предварително се извинява, че няма да може да отговори на всички, но предполагам, че като има време и възможност ще обяви дали е намерен точния човек за задачата :)
 
Re: От: Търся преводач БГ -> EN

Аз доколкото виждам, човекът е написал, че предварително се извинява, че няма да може да отговори на всички, но предполагам, че като има време и възможност ще обяви дали е намерен точния човек за задачата :)

А, ето кой бил прочел цялата обява :)

Иначе да, като има човек ще пиша в темата. Кандидатурите са над 30 и малко по-бавно ще избера.
 
От: Търся преводач БГ -> EN

Прочела съм я, казвам го, защото не съм сигурна дали съобщението е получено.
 
От: Re: От: Търся преводач БГ -> EN

Да, получено е :) Благодаря за офертата.

Здравей колега,
Довечера ще ти пиша с всички подробности на скайп.
Надявам се да не е късно

Поздрави
М!
 
От: Re: От: Търся преводач БГ -> EN

Да, получено е :) Благодаря за офертата.

И аз благодаря за възможноснта, надявам се да ме изберете, защото със сигурност ще се справя. Очаквам с нетърпение да видя кой сте избрали. :)
 
От: Търся преводач БГ -> EN

Да, получените оферти са сериозно количество, конкуренцията между нас, колегите, занимаващи се с преводи е доста голяма. Успех на всички!
 

Горе