Търся преводи - немски, френски, испански, италиански

against

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Търся преводи на всякакви езици

Здравейте,

търся хора за превод на една програмка на няколко езика, като за начало по-популярните - немски, френски, испански, италиански.
Превода е около стотина думички и няколко изречения.

Ако има заинтересовани, нека ми пуснат едно ЛС или тука в темата да им изпратя точно текстовете и да кажат цена.

Само държа да направя едно уточнение - много е важно превода да е качествен - такъв с google translate не ми върши работа, пък и мога и сам да си го направя :) Казвам го защото преди пак бях поръчал тука един превод и ми го пратиха с google, пълен с безсмислици... много бързо се разбира :)

Затова моля само сериозни оферти.

Мерси!
 
Последно редактирано:
От: Търся преводи - немски, френски, испански, италиански

Спешно се търси човек за немския :)
 
От: Търся преводи - немски, френски, испански, италиански

Интересувам се! Мога да превеждам от немски!
Пиши ми на скайп slavena.dineva
 
От: Търся преводи - немски, френски, испански, италиански

Здравейте,
Занимавам се с преводи от и на френски език от 12 години във фирма, която търгува и работи с френскоговорящи страни. Имам и голям престой във Франция, завършила съм лингвистика с френски и английски език, но фреснкият ми е силен. Била съм и устен преводач на много места. Един познат ми каза за сайта тук и все още не съм запозната с цени и условия, така че предлагам да ми пишете тук или на skype: katiamihova7861. Ще се радвам да съм полезна, дори и на минимални цени, а може и безплатно, ако сме си от полза за едно добро мое начало в сайта.
Поздрави
Екатерина Колева
 
Последно редактирано:
От: Търся преводи - немски, френски, испански, италиански

Мерси на всички, които писаха, само да уточня че вече има преводи на немски и италиански, така че се търсят за другите езици.

@Екатерина Колева - ще ви изпратя малко по-късно подробности на ЛС.
 
От: Търся преводи - немски, френски, испански, италиански

Здравейте,

Ако може да ми изпратите линка ,където мога директно да се прави превода. Устройва ме да виждам и превода на аглийски език.

Относно плащането, както казах, те първа навлизам в този сайт и ще е безплатно. ако Ви хареса превода и сте доволен, може да ме препоръчате или да ползвате преводите ми занапред.

Ще се радвам да сме си от полза!

Поздрави

Екатерина
 
От: Търся преводи на всякакви езици

аз имам съм завършил средно образование с френски в Белгия и съм учил 2 г. като студент.Владея отлично френски език.
Имам диплома и по руски език от Руския културен център.
Мога да ти бъда от полза
 

Горе