Търся превод от английски на испански, немски, френски, португалски

GordonGekko

Member
Рейтинг - 100%
9   0   0
Слагам многоезична версия на английски сайт за турове. Имам нужда да се преведе от английски на испански, немски, френски и португалски. Нямам български превод на съответния текст и предпочитам преводът да не минава през български език, защото малко или много се губи смисъла.
Текстът не е технически и няма термини.
Ако мислите, че ще се справите, моля изпращайте оферти на лично съобщение. Ще да ви дам УРЛ и документ с текста.
Благодаря!
 
От: Търся превод от английски на испански, немски, френски, португалски

може ли линкъ към сайта или демо
 
От: Търся превод от английски на испански, немски, френски, португалски

Пратих ти го на лично.
 
От: Търся превод от английски на испански, немски, френски, португалски

Здравей, GordonGekko
Превод английски <> френски можеш да получиш тук. Ако имаш нужда от помощ или уточнения можеш да се свържеш с мен по скайпа в подписа или на ЛС.
 
От: Търся превод от английски на испански, немски, френски, португалски

Намерих надеждни хора за преводите на френски и немски. Остават ми испански и португалски. Ако някой мисли, че може да се справи да пише ЛС.
 
От: Търся превод от английски на испански, немски, френски, португалски

Остана ми само испанския. Ако някой мисли, че може да се справи да пише ЛС.
 
От: Търся превод от английски на испански, немски, френски, португалски

Продължавам да търся човек за превод от английски на испански език. А си мислих, че на този език ще ми е най-лесно да намеря преводач тук:)
Скоро ще постна кои хора ми помогнаха за преводите - едно, за да им направя реклама и второ, за да помогна на някой, който се захваща с развитие на многоезична версия.
 
От: Търся превод от английски на испански, немски, френски, португалски

Искам да похваля и да направя реклама на няколко човека тук във форума. Ако някой се захване с развитие на многоезична версия, то мога да му препоръчам следните хора:


Превод от английски на немски - machinata

Превод от английски на френски - amelie

Превод от английски на португалски - zparashikov


Срещнах професионално отношение и при тримата, така че мисля, че е редно да им направя реклама. В този форум има хора, които нямат
много на брой мнения или пък 10 зелени репи, но за сметка на това са надеждни и може да им се има доверие.

П.П. Още търся човек за испански.
 
От: Търся превод от английски на испански, немски, френски, португалски

справям се перфектно с превод на няколко езика.Имам опит в превода.Срок 1 ден за превод.Нуждая се от работа.моля отговорете ако обявата е валидна
 
От: Търся превод от английски на испански, немски, френски, португалски

Жени, всичките 9 коментара, които имаш дотук, са с горния текст.
Интересното е, че си писала в теми за преводи на английски, руски, гръцки, турски, хърватски, словенски и сръбски:shock:
Щом пишеш в моята тема явно и испански знаеш. И всичко това с 1 ден срок:)
Хайде малко по-сериозно.
 
От: Търся превод от английски на испански, немски, френски, португалски

аз съм напълно сериозна.Владея английски,гръцки,турски и сръбски повече от добре.Имала съм желание да науча езиците и съм ги научила.Пътувала съм много,което ми е помогнало да г изуча перфектно.За жалост съм без работа в момента,а спешно ми трябват пари за адвокат за да попечителство
 
От: Търся превод от английски на испански, немски, френски, португалски

аз съм напълно сериозна.Владея английски,гръцки,турски и сръбски повече от добре.Имала съм желание да науча езиците и съм ги научила.Пътувала съм много,което ми е помогнало да г изуча перфектно.За жалост съм без работа в момента,а спешно ми трябват пари за адвокат за да попечителство
Не знам, защо се усмихнах на този пост. Това е оферта, доколтото успях да разбера:)
 
От: Търся превод от английски на испански, немски, френски, португалски

аз съм напълно сериозна.Владея английски,гръцки,турски и сръбски повече от добре.Имала съм желание да науча езиците и съм ги научила.Пътувала съм много,което ми е помогнало да г изуча перфектно.За жалост съм без работа в момента,а спешно ми трябват пари за адвокат за да попечителство
Виж темата за кои езици е.
Каквото и да целиш, правиш го грешно.


Продължавам да търся човек за превод английски-испански.
 
От: Търся превод от английски на испански, немски, френски, португалски

Продължавам да търся човек за превод английски-испански.

Продължавате ли да търсите човек за превод? Може ли да ми пратите сайта на лично? :)
 
От: Търся превод от английски на испански, немски, френски, португалски

Благодаря за интереса! Имаш лично.
 
От: Търся превод от английски на испански, немски, френски, португалски

Търся преводач от английски на испаснки. Моля свържете се с мен само прфесионални преводачи, става въпрос за специализиран текст от около 250 стр.
 
От: Търся превод от английски на испански, немски, френски, португалски

Здравейте!
Превеждам в следните езикови комбинации:
- английски-български
- български-английски
- испански-български
- български-испански
- английски-испански
- испански-английски.
Моля, ако все още са актуални постовете Ви, ще се радвам да се свържете с мен.
 
От: Търся превод от английски на испански, немски, френски, португалски

За превода от английски на испански език - какъв е текста и в какъв срок го искате?

Разбира се, ако все още е валидно (виждам че поста е от преди доста време, но пък няма отговори) .

Поздрави
 
От: Търся превод от английски на испански, немски, френски, португалски

Здравейте, на мен също ми е необходим превод от английски на португалски. Бихте ли ми казали как да се свържа със zparashikov? Много благодаря предварително!
 
От: Търся превод от английски на испански, немски, френски, португалски

Бихте ли ми казали как да се свържа със zparashikov?
 

Горе