Търся препоръки за бюджетен работен лаптоп

Julia_drehi

Member
Здравейте, търся препоръки за модел нов бюджетен лаптоп за работа / имам онлайн магазин/. С програми не работя освен стандартните за всеки лаптоп. Изисквания имам към резолюцията / защото правя и качвам снимки и трябва да се виждат максимално реални, клавиатура на кирилица и латиница/ цена до 700 лв, за да мине като разход. Тегло под 2 кг за лесно пренасяне.
 
Колега, ако можеш изчакай до черният петък (края на Ноември), защото тогава ще има значителни намаления.

Иначе ти препоръчвам да търсиш нещо с SSD/Full HD резолюция и 8GB ram. За тази цена вероятно ще трябва да е някакъв core-i3 процесор.
 
Благодаря, аз изчаквам, въпроса е че всичко добро в този ценови диапазон е изчерпано заради учениците и онлайн обучението. Но питам за да си забележа някои модели и да видя дали ще ги намалят...
 
От тези съм купил сигурно 20 лаптопа с подобни и по-добри параметри. Само че вземам Фуджицо, първия го купих преди 5 години - 4 гб, 128 ссд, процесора не го помня. Още работи перфектно, никакви проблеми, че и батерията държи още. Грозни, ръбати, обаче железни и с много добре балансиран хардуер. Последния го взех преди няколко месеца. 16ГБ, 256 ССД, АЙ7 от началото на миналата година, нещо от рода на 800 лв. беше. Пак фуджицо, с обсолютно същия дизайн като този от преди 5 години, малко по-голям, може би :D, обаче три браузъра с по 50 таба, фотошоп, ютуб, фесбуци, какви ли не още простотии наотворени на всички браузъри и вика елате повече :) Много им е хубава стоката на пласико....

В къщи съм с един слим самсунг, с параметри като на последното фуджицо, уж да не загрозява интериора, ама производителноста му е сигурно 60% от грозното японско говедо....
 

Горе