Търся: Търся програмист за интегриране на разплащателни методи

bgtifo

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
24   0   0
Здравейте,

след около 1 месец ще ми трябва програмист, който да интегрира разплащателни методи в Wordpress сайт. Не знам дали се изразявам добре, но ще обясня по-просто нещата. Искам в сайта ми да се вкарат методи за разплащане за определена услуга, след като се натисне бутон "Плати" :). Методите, които искам да сложа са банкова сметка, дебитна карта и евентуално PayPal, но за PayPal ще го мисля. Моля пишете ми колко ще ми струва тази услуга, а аз ще дам и допълнителна информация на ЛС, ако имате нужда от такава, очаквам да ми предложите цени и срок за изпълнение на задачата. Предварително казвам, че сайтът е в процес на разработка, но до 2 седмици ще бъде онлайн.
 
Относно Wire transfer няма какво да се прави, нещата стават външно с извлечение от банката.
Paypal също е вграден във Woo-то.
Accept PayPal and all major credit and debit cards, including Visa, MasterCard ...
Картите си ги прекарвай през пейпал.

PS: Очакваме включване от гуруто @cross, относно интереса ти за работа с ФИРМА
 
Относно Wire transfer няма какво да се прави, нещата стават външно с извлечение от банката.
Paypal също е вграден във Woo-то.

Картите си ги прекарвай през пейпал.

PS: Очакваме включване от гуруто @cross, относно интереса ти за работа с ФИРМА
Вече съм изпратил оферта на колегата :)
Има доста по-добри решения за плащане с карта от PayPal, най-вече заради по-ниската такса и това, че интерфейсът не е познат на голяма част от потребителите в България.
 

Горе