Търся промо код за подновяване - superhosting

Updated

Member
Здравейте, намира ли ви се промо код за подновяване на домейн .eu към SUPERHOSTING :)
 
От: Търся промо код за подновяване - superhosting

За домейни няма промо кодове. За подновяване на хостинг:

SuperSummer

30% , важи до 17.09.
 
От: Търся промо код за подновяване - superhosting

Да, това е кода само дето са дигнали цените с 30+% и след това дават код за да замажат очите на хората.
 
От: Търся промо код за подновяване - superhosting

Да, вдигнати са цените, но и параметрите,не всички параметри обаче,примерно айнод брой мисля че са намалени.
На мен ми излезе дори по-скъпо като поднових за по-малко от 12 месеца :).

Това е честа практика, вдигаш цените, и слагаш - % и хората идват, ама тя цената си е същата, дори в моя случай като не мога да ползвам тоя код и платих повече от предния път.
 
От: Търся промо код за подновяване - superhosting

Да, вдигнати са цените, но и параметрите,не всички параметри обаче,примерно айнод брой мисля че са намалени.

Да, прав си, а аз самият твърдо не одобрявам подобна информация да се спестява на потребителите! Изключително е некоректно. Все пак фирменият им сайт не е PR съобщение и промените трябва да се обявяват в тяхната цялост, а не само което им изнася. Ето какво е било до преди няколко дни и какво е сега:

Преди:
Чл. 38а. Максимално допустимият брой ай-нодове (inodes) (файлове, директории и др), които Ползвателят може да разполага в хостинг акаунт, се определят в зависимост от ползвания хостинг план, както следва:
- за хостинг план "СуперСтарт" – до 150 000 файла и директории
– за хостинг план "СуперПро" – до 300 000 файла и директории
– за хостинг план "СуперХостинг" – до 450 000 файла и директории
– за реселърски хостинг планове – до 80 000 файла и директории

Сега:
Чл. 38а. Максимално допустимият брой ай-нодове (inodes) (файлове, директории и др), които Ползвателят може да разполага в хостинг акаунт, се определят в зависимост от ползвания хостинг план, както следва:
- за хостинг план "СуперСтарт" – до 90 000 файла и директории
– за хостинг план "СуперПро" – до 180 000 файла и директории
– за хостинг план "СуперХостинг" – до 270 000 файла и директории
– за реселърски хостинг планове – до 60 000 файла и директории

За някои планове това е почти двойно намаление. Дума не са обелили обаче в следната информация, която даже е кръстена "Нови по-високи параметри на хостинг плановете"! Също и в ценоразписа, към който препращат - като зачеркнати са дадени само параметрите увеличени след промяната, а за inodes няма стара стойност, все едно всичко си е същото... Според мен настоящата ситуация дори е достойна за сигнал до КЗП.
 
Последно редактирано:
От: Търся промо код за подновяване - superhosting

определено си е голямо подвеждане , аз даже не бях погледнал тези членове и точки :oops:
примерно за средният план на споделен хостинг "СуперПро" имаш вече 50 домейна, на хартия звучи добре.

ако съм разбрал правилно - слагаме примерно ,че това са Базови сайтове на
Joomla 1.5: 50 х 4 200файла=210 000файла

Joomla 2.5: 50сайта x 4 800файла = 240 000 файла от чисти инсталации да не говрим ако слагате теми,плугини и подобни, ами снимки, къде сайт без снимки:)
А ограничението е"– за хостинг план "СуперПро" – до 180 000 файла и директории "
за другите ЦМС системи и форуми не ми се смяташе,че ми се спи :)
 
От: Търся промо код за подновяване - superhosting

Плюс това процесорното време е вдигнато с 10 мин, за Супер Про плана от 100 на 110 минути но вече към PHP CPU времето прибавят и MySQL CPU време , на практика ако досега акаунта ви е навъртал примерно 80 минути сега се прибавя още 40 минути, или общо 120 минути. Ако греша че преди се броеше само PHP CPU време моля да бъда извинен от Суперхостинг като цяло са много коректни и не са ме подвеждали досега но наистина тази промоция съчетано с предварително увеличение на наглед ненужни параметри и на практика намаление на важните параметри не мисля че е добър ход за тях но какво да се прави, криза:)
 
От: Търся промо код за подновяване - superhosting

определено си е голямо подвеждане , аз даже не бях погледнал тези членове и точки :oops:
примерно за средният план на споделен хостинг "СуперПро" имаш вече 50 домейна, на хартия звучи добре.

ако съм разбрал правилно - слагаме примерно ,че това са Базови сайтове на
Joomla 1.5: 50 х 4 200файла=210 000файла

Joomla 2.5: 50сайта x 4 800файла = 240 000 файла от чисти инсталации да не говрим ако слагате теми,плугини и подобни, ами снимки, къде сайт без снимки:)
А ограничението е"– за хостинг план "СуперПро" – до 180 000 файла и директории "
за другите ЦМС системи и форуми не ми се смяташе,че ми се спи :)

Тарикати :lol:

а за тези които търсят кодове за подновяване - вижте май имаше такива за поръчка с голям % отстъпка - купувате план с този и им пишете да прехвърлят файловете от единия ацц в другия.
 
От: Търся промо код за подновяване - superhosting

на мен пък ми трябват за нов хостинг и домейн при тях ако има
 
От: Търся промо код за подновяване - superhosting

Здравейте, намира ли ви се промо код за подновяване на домейн .eu към SUPERHOSTING :)

Здравей има и такива кодове които работят за подновяване на домейн. Ето за тези съм сигурен че работят - тествал съм:

-Промо код: studio - с отстъпка от 10 % - за подновяване на хостиниг и домейн за 1 година, както и за нови услуги Домейни, Хост, и тн.
-Промо код: studio5 - с отстъпка 8% - за подновяване само на домейни.
 
От: Търся промо код за подновяване - superhosting

За подновяване се търси отново на хост и домейн ..
 
От: Търся промо код за подновяване - superhosting

на мен пък ми трябват за нов хостинг и домейн при тях ако има
От няколко години не съм виждал промо код за по-голямо намаление от 15% (който да се задържи).
15% domain + 15% hosting - WT_1 (само за нови услуги) Но в момента техния промо код: SuperSummer е все още валиден - 30% от хоста сваля - за нови и за подновяване.

-Промо код: studio - с отстъпка от 10 % - за подновяване на хостиниг и домейн за 1 година, както и за нови услуги Домейни, Хост, и тн.
-Промо код: studio5 - с отстъпка 8% - за подновяване само на домейни.
studio5 - върши работа, наистина дава 8% намаление за домейни.
studio от своя страна важи само за нови акаунти.

Между другото, SuperHosting нямат нито 1 промо код, който да дава намаление при подновяване на домейн освен този. Имат само за нови и трансфер. Всички кодове, които намалят домейн са обвързани и с покупка на хост.
 
Последно редактирано:
От: Търся промо код за подновяване - superhosting

Да не пускам нова тема ще се възползвам от тази на колегата.

Та, ще се намери ли някой промо код за подновяване на хостинг с над 10% отстъпка :)
 
От: Търся промо код за подновяване - superhosting

Суперхостинг нали имат промоция в момента, защо не се възползваш?
 
От: Търся промо код за подновяване - superhosting

За рожденния им ден ли става дума?

Промокода, който е за -30% дума следното:

Въведеният от вас промо код е валиден при поръчка на нови услуги:
- хостинг планове СуперСтарт, СуперПро и СуперХостинг за период от 12 или 24 месеца;
- виртуални сървъри (VPS) и реселърски хостинг акаунти без ограничение в периода.


На мен ми трябва за подновяване.
 
От: Търся промо код за подновяване - superhosting

Да, доколкото знам все още промоцията им е в сила.
 
От: Търся промо код за подновяване - superhosting

Но е само за нови поръчки или става и за подновяване? Защото за подновяване не иска да ми пусне аванта...
 
От: Търся промо код за подновяване - superhosting

Имат и за подновяване - използвай опцията "А вие ще ни почерпите ли?" +30%. Предоставят код за подновяване.
 
От: Търся промо код за подновяване - superhosting

Търся нещо по-тънко за година. Благодаря ти все пак! :)
 
От: Търся промо код за подновяване - superhosting

Да не пускам нова тема ще се възползвам от тази на колегата.

Та, ще се намери ли някой промо код за подновяване на хостинг с над 10% отстъпка :)

Да

Използвай промо код marchev
за абсолютно всичко

от 10% до 30% отстъпка
 

Горе