Търся просто скрипче

izarkov

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте,

Ще съм благодарен ако някой ми съдейства за едно просто скрипче, с което искам да си водя дневник на продуктите в складовете и да е онлайн да мога през телефона да си ги променям, като ми трябва да е заключен и само админ панел. Искам ми се да мога да си добавям складове и в тези складове продуктите, след което да мога във всеки един продукт да мога да му кача снимка, номер, описание и коментари като коментарите да мога да си въвеждам дата.

Благодаря Ви предварително.
 
От: Търся просто скрипче

И наричаш това просто?
Ако успееш да си подредиш по-добре мисълта и идеята ми я прати на ЛС.
 
От: Търся просто скрипче

Здравейте,

Ще съм благодарен ако някой ми съдейства за едно просто скрипче, с което искам да си водя дневник на продуктите в складовете и да е онлайн да мога през телефона да си ги променям, като ми трябва да е заключен и само админ панел. Искам ми се да мога да си добавям складове и в тези складове продуктите, след което да мога във всеки един продукт да мога да му кача снимка, номер, описание и коментари като коментарите да мога да си въвеждам дата.

Благодаря Ви предварително.

На това му се вика складова програма и не е много просто, както каза колегата, който предложи услугите си.
Има и готови решения по принцип, но все пак колегата ще може да наблегне специално на твоите нужди.
 
От: Търся просто скрипче

Имам тази Склад 4.7.4, мисля че беше за тази работа, но не съм сигурен дали става онлайн да се работи с нея.
 
От: Търся просто скрипче

Ако имате сериозно отношение към това, което желаете ми изпратете на ЛС по-подробна информация за да обсъдим възможностите. Поздрави!
 
От: Търся просто скрипче

Защо не пробваш с някоя платформа за ел търговия примерно Magento мисля че ще ти свърши работа с някой промени и леги доработки би могла да стане за това което ти трябва.
Можеш да пробваш и това преди малко го тествах изглежда добре предполагам ще ти свърши работа. https://www.odoo.com/
 
Последно редактирано:

Горе