Търся: Търся работа в сайт

sinan

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте аз съм 17 години.
Търся надомна работа.

Имам познания в Wordpress сферата.
Мога да добавя статии, продукти в сайта (ако е онлайн магазин).
Мога да поддържа сайт, фейсбук страница.
За друго не се сетя.
Пишете на ЛС
 
Подръжка,инсталиране на теми,инсталиране на плъгини,направа на сайт от нулата.,позициониране на реклами.
За друго питай и ще ти кажа дали имам познания.
 
Ами на Български език е .
Бъ̀лгарският езѝк е индоевропейски език от групата на южнославянските езици. Той е официалният език на Република България и един от 24-те официални езика на Европейския съюз. Българският език е плурицентричен език – има няколко книжовни норми. Наред с използваната в България основна норма, съществуват още македонска норма, която също използва кирилица, и банатска норма, която използва латиница.
 
Ами на Български език е .
Бъ̀лгарският езѝк е индоевропейски език от групата на южнославянските езици. Той е официалният език на Република България и един от 24-те официални езика на Европейския съюз. Българският език е плурицентричен език – има няколко книжовни норми. Наред с използваната в България основна норма, съществуват още македонска норма, която също използва кирилица, и банатска норма, която използва латиница.
ти турчин ли си съдя по ника Синан и неправилния правопис
 
търся партньор от 2 години търгувам онлайн с бижута /нисък ценови клас/,искам да си направя и онлайн магазин засега имам само фейсбук страници.варианти на партньорството 1.Човек занимаващ се с изработване на онлайн магазини като той участва главно със уменията си в съдружието и направи онлайн магазина.И 2. човек който има желание да ми е партньор 50 на 50 във всички аспекти на търговията .Уверявам ви че това е печеливш бизнес основно поради голямата надценка която може да се поставя на артикулите.Детайли при личен контакт.И 3.Човек който осигури или плати такъв он.магазин му се признава като участие със съответната сума която аз ще изравня със стоката която ще се продава*бижута*
 
Може ли да погледна някои от Wordpress творбите ти? Вярвам, че ако се справяш добре и ти се отдава, вече си подготвил портфолио ?
Постоянна работа не мога да предложа, но мога да помогна.
Пиши на лично
 
Не точно по темата, но искам да вметна нещо:

- Хубаво е да не пишете всичко на един ред. Изключително трудно се чете и ако се опитвате да привлечете хора с малко свободно време ще ги загубите още при вида на стената от текст. Научете се подреждате мислите си...

Това е към sedmak и към sinan.
 
търся партньор от 2 години търгувам онлайн с бижута /нисък ценови клас/,искам да си направя и онлайн магазин засега имам само фейсбук страници.варианти на партньорството 1.Човек занимаващ се с изработване на онлайн магазини като той участва главно със уменията си в съдружието и направи онлайн магазина.И 2. човек който има желание да ми е партньор 50 на 50 във всички аспекти на търговията .Уверявам ви че това е печеливш бизнес основно поради голямата надценка която може да се поставя на артикулите.Детайли при личен контакт.И 3.Човек който осигури или плати такъв он.магазин му се признава като участие със съответната сума която аз ще изравня със стоката която ще се продава*бижута*
Писах ви ЛС
 
  • Like
Реакции: jobs

Горе