Търся работа - спешно

takamato

Active Member
Здравейте,
Казвам се Егений Иванов, роден съм през 1985 година в Град Бургас. Занимвам се от малак с електроника като сам почнал да поправям стара техника ( телевизори , радия и т.н) след като навлязох в Компютърната техника или Интернет пространството. Заваршил сам Информациони технологи след което съм работил като компютърен програмист в няколко области ( Бургас , Варна , Пловдив , Хасково) имам 2 години стаж в Милано където работих за една Българска фирма която имаше вклучени договори с Nvidia , AMD , Intel , Apple и други не по извесни фирми . Знам 3 езика Италянски , Английски , и горе долу Немски . В момента живея в град Хасково поради семейни причини , уча в Бургас Свободен университет.
Мога да работя на нялко обичайни програми Delphi , C++ , Addobe Photo Shop , CareDraw.
Общо зето това е за мен ако имате нужда от някой чиновник аз съм насреща всичко това го правя за удоволствие и не търся никви интереси спрямо каквто и който и да е

П.С отговарям на сички ваши изисквания . Ето как можи да се свържие с мен мобилен телефон :0885 XXX XXX емайл: [email protected]
:lol:
----------------------
Може ли да пуснем един специален раздел за работа, (търсене и предлагане) че се обърна сайтът на джобс.бг в последно време....

 

Горе