Търся: Търся реклама

андрей

Active Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Здравейте колеги ,наскоро продадох страницата си и започнах изграждането на нова ,нужна ми е вашата помощ за развитието и и търся реклами по възможност безплатни ,ако някой все пак може да ми помогне нека ми пише . Благодаря ви много
 
Приятелството си е приятелство, но сиренето е с пари. Защо не платиш рекламата с част от парите, които си спечелил от продадената страница? Ако си промениш мнението, мога да те свържа с човек, който предлага дългосрочна реклама в няколко страници и не взема много.
 
продадох страницата си и започнах изграждането на нова ,нужна ми е вашата помощ за развитието
Здравейте колеги ,наскоро продадох страницата си и започнах изграждането на нова ,нужна ми е вашата помощ за развитието и и търся реклами по възможност безплатни ,ако някой все пак може да ми помогне нека ми пише . Благодаря ви много[/Каква по точно помощ търсиш
 
"Продадох си страницата, сега търся реклама да вдигна нова и да продам и нея."

Ако ти направя реклама на страницата би ли ми я подарил?
 
Поне е учтив, но все пак е по-добре да предложиш размяна на линкове на страници подобни по големина на твоята.Поредмен така ще имаш по-голям успех и двете страни ще сте доволни :)
 
Какво лошо има в това което помолих ,аз съм помагал по този начин на няколко човека , колкото до парите които изкарах от продажбата ,вложих всички в семейството си . И все пак ако някои има предложения споделете . Благодаря ви
 
Изпрaти линк ще ти помогнa колкото могa :) всяко нaчaло е трудно нa новa стрaницa :) 1 реклaмa нa ден нямa дa ме сaбори или някой друг от форумa всяко добро господ връщa двойно не трябвa когaто ни помолят зa помощ дa им откaжем :) очaквaм нa лично съобщение стрaницaтa ти
 

Горе