jetenergybg

New Member
Здравейте,

Търся сайтове, в които да публикувам безплатни статии с по 1 или 2 линка към моя сайт.
Би било идеално сайтовете да са на енергийна тематика (енергийна ефективност и т.н.) или подобни.
Статиите ще са уникални, SEO оптимизирани и с обем от порядъка на 300 - 700 думи.
Адрес на сайта, към който ще сочат линковете: https://energy-bg.com/news

Благодаря!
 
И аз искам безплатен обяд, ама няма :D Ако някой предлага безплатно публикуване на статии с линкове, може да пише и на мен. Иначе аз предлагам безплатни само такива, свързани с нещо благотворително.
 
И аз искам безплатен обяд, ама няма :D Ако някой предлага безплатно публикуване на статии с линкове, може да пише и на мен. Иначе аз предлагам безплатни само такива, свързани с нещо благотворително.
Благодаря за заядливия тон, имах нужда от истински българин.

Бъдете здрав, за да пишета още полезни коментари.
 
Последно редактирано:
Благодаря за заядливия тон, имах нужда от истински българин.

Бъдете здрав, за да пошета още полезни коментари.
Всъщност не е заядлив, даже писах в долния коментар 2 сайта, в които се публикува безплатно, единия от които дава добри резултати
 
безплатно хубаво в нишата няма да намериш, нещо от сорта на плати 1 публикувай 2 не ти ли върши работа
 
Ко пък, и ние пуснахме, ако не се лъжа в kak.LoL безплатно, нали? Няма лошо, трябва да се подкрепяме !
 
Ко пък, и ние пуснахме, ако не се лъжа в kak.LoL безплатно, нали? Няма лошо, трябва да се подкрепяме !
Благодаря за което, и аз планирам тази седмица да каза вашата статия.
Така е трябва да се подкрепяме, големите фирми ни изяждат иначе.
 
И аз се опитах да кача там статия, няколко пъти и зацикли сайта. Не успях и се отказах !
 
И аз се опитах да кача там статия, няколко пъти и зацикли сайта. Не успях и се отказах !
Казвайте като има проблем, мисля че го отстраних, които иска може да пробва и да пише.
 
Казвайте като има проблем, мисля че го отстраних, които иска може да пробва и да пише.
Ако успееш да оправиш напълно проблема те черпя безплатен линк в мой сайт по избор
 

Горе