Търся сайтове за публикуване - ниши фитнес, здраве, спорт

bnice

Active Member
Търся къде да публикувам статии с един изходящ линк, от нишови сайтове - фитнес, хранителни добавки, здраве, спорт и други подобни. Може и да са на обща тематика, стига да имат подходяща секция. Пишете на лично оферти и цени.
 
 
Все още търся подходящи линкове, възползвах се от предложенията на колеги. На тези, на които не съм отговорил, съм преценил че сайтовете не са подходящи за целта.
 
Благодаря, сайтовете имат хубави показатели на теория, но мен ме интересува основно органичен трафик. Дропени en домейни, с напълнено съдържание на български обикновено не ползвам. Ако някой от посочените по-горе сайтове прави поне 50 органични дневно, моля за скрийншот от Google Search Console за последния месец, както и повече инфо за цени, плащане и т.н.
 
Благодаря, сайтовете имат хубави показатели на теория, но мен ме интересува основно органичен трафик. Дропени en домейни, с напълнено съдържание на български обикновено не ползвам. Ако някой от посочените по-горе сайтове прави поне 50 органични дневно, моля за скрийншот от Google Search Console за последния месец, както и повече инфо за цени, плащане и т.н.
Също и във флагман, но там цените са по скъпи. :)
 

Горе