Търся система за електронен магазин

geopehlivanov

New Member
Здравейте,
може ли да ми препоръчате някоя лесна за конфигуриране система за електронен магазин, която по възможност да има и български език.
Основното изискване е да има възможност да се извършват поръчки за доставка до адреса на клиента и плащането да се извършва при доставянето на стоката, но като опция може да има и заплащане с epay или paypal.
Благодаря предварително!
 
От: Търся система за електронен магазин

Това което имаш като изискване, е определяне на начин на плащане и по точно пояснение на начина на плащане най-вероятно с ометка на желания метод (или ако ще е само този, показването му и обяснението му) при поръчване.
Всяка система с отворен код или не, ще ти свърши работа.
Езикови файлове се намират навсякъде на всички популярни такова
 
От: Търся система за електронен магазин

Това което имаш като изискване, е определяне на начин на плащане и по точно пояснение на начина на плащане най-вероятно с ометка на желания метод (или ако ще е само този, показването му и обяснението му) при поръчване.
Всяка система с отворен код или не, ще ти свърши работа.
Езикови файлове се намират навсякъде на всички популярни такова
Благодаря за отговора!
А можеш ли да ми препоръчаш някои от по-популярните?! В смисъл, вероятно все пак едни са по-добри от други. Аз не искам да има прекалено много опции, просто да го има това с метода на плащане и да мога да й променя дизайна както аз си желая (не е задължително да има някакви теми за нея).
 
От: Търся система за електронен магазин

Всички популярни имат еднаквио много опции.
няма такива "орязани" и прости :)
Има но трябва да си интегрираш някоя PHP "кошница" от Гугъл

Пробвай VirtueMart за Joomla.
Един от най добрите е, има супер съпорт на Български, тъй като в форума на Joomla България има стотици потребутели, които го използват. Има си езикови факйлове и всичко останало.
 
От: Търся система за електронен магазин

OpenCart е доста хубав и има голям избор. Ако го харесаш, мога да ти пратя български превод на системата. Сам съм го правил, защото го нямаше. Качих превода в сайта им, но после забелязох, че имаше няколко бъга, които по-късно оправих. Да не те стряскам, но ще имаш леки проблеми с дизайна на сайта. Аз го почнах, но хората ми сложили две css файла - главния за firefox, другите за opera и ie и като цяло яко бъгва.
 
От: Търся система за електронен магазин

Мерси за препоръката :)
Martin_Radev ще видя и това, което ми препоръчваш ти. Ако реша да правя на него ще ти пиша за превода :)
 

Горе