Търся система за обяви

Petko Voivoda

Well-Known Member
Здравейте търся система за обяви от типа на prodavalnik.com и http://www.topobiavi.com/ .
Ако може предложете добри системи за мен най важното е да изглежда добре на външен вид и да е с хубав дизайн системата ако може не ми давайте някакви супер грозни няма значение дали ще са безплатни или платени.
 
От: Търся система за обяви

Да съм казал, че искам система специално за мен? Искам готова система например като тази http://vivaru.com/ads/
Искам направена система и примерно да я купя за 50$ и да си я ползвам ...
 
От: Търся система за обяви

Ами уточни се другия път, а това което си показал е може би най-доброто за мен. Преди време търсих и този цмс като, че ли най-ми допадна
Да съм казал, че искам система специално за мен? Искам готова система например като тази http://vivaru.com/ads/
Искам направена система и примерно да я купя за 50$ и да си я ползвам ...
 
От: Търся система за обяви

Извинявам се следващият път ще уточнявам всичко. Може ли още мнения за горния cms?
 
От: Търся система за обяви

Като цяло няма изцяло готово решение за такъв тип сайт, винаги ще има дописване на функции и редакция на дизайна.
Аз и затова се отказах да купувам скрипта. Приготви си и някой лев за тези неща.
И да се похвалиш кой скрипт си купил
Извинявам се следващият път ще уточнявам всичко. Може ли още мнения за горния cms?
 
От: Търся система за обяви

Craig's list пробвал ли си? изглежда доста обещаващ, но спор няма, че ще иска допълнително пипване преди да стане какъвто на теб ти се иска.
 
От: Търся система за обяви

Е примера ти е супер грозен .topobiavi.

Разбирасе всичко е въпрос на вкус!
Намен ми харесва Flynax


Здравейте търся система за обяви от типа на prodavalnik.com и http://www.topobiavi.com/ .
Ако може предложете добри системи за мен най важното е да изглежда добре на външен вид и да е с хубав дизайн системата ако може не ми давайте някакви супер грозни няма значение дали ще са безплатни или платени.
 
От: Търся система за обяви

Има много добри готови системи, но никога нямата точно дадена функционалност която иска собственика на сайта за обяви. Четене, ровене в нета, мислене и може и да се получи. Или както казз колегта вадиш 2000-3000 или дори над 10 000 ако исаш сайт тип продавалника
 
От: Търся система за обяви

Да си намери един Front End девелопер (който разбира от Wordpress и направа на шаблон по PSD) и един дизайнер (за да му изработи визията на сайта) и ще му излезе по евтино от 2000-3000 лева. А като започне да изкарва някой друг лев от тоя сайт вече да инвестира в къстам решение.
 
От: Търся система за обяви

Да си намери един Front End девелопер (който разбира от Wordpress и направа на шаблон по PSD) и един дизайнер (за да му изработи визията на сайта) и ще му излезе по евтино от 2000-3000 лева. А като започне да изкарва някой друг лев от тоя сайт вече да инвестира в къстам решение.

Точно, ако пича си направи сайт по готова система, сайта му ще прилича на 100000 други и ще бъде доста бъгав като всички готови системи и никак няма да е уникален. Отделно ако нещо се скапе или иска да добави функция, ще му е 100 пъти по трудно да си намери програмист, защото не всички ще бъдат запознати с фрейма.
 
От: От: Търся система за обяви

Точно, ако пича си направи сайт по готова система, сайта му ще прилича на 100000 други и ще бъде доста бъгав като всички готови системи и никак няма да е уникален. Отделно ако нещо се скапе или иска да добави функция, ще му е 100 пъти по трудно да си намери програмист, защото не всички ще бъдат запознати с фрейма.


Понеже тея дето му правят сайта за 10 бона няма да позлват и те готова система айде моля ти се. Смяната на 20 ред код в дизайна не е креативност. Уникалноста в БГ не продава. Пордава функционалноста. Дори познатот привлича повече потребители от нещо ново непознато
 
От: От: Търся система за обяви

Да съм казал, че искам система специално за мен? Искам готова система например като тази http://vivaru.com/ads/
Искам направена система и примерно да я купя за 50$ и да си я ползвам ...

Vivaru.com ползва Boonex (Dolphin), която е безплатна социалка, включваща най-различни функционалности.

има и готови саитове които само трябва да се преправат, примерно този - цена 100 кинта

При този сайт пък се разминават целите и възможностите.

Идеята на сайтовете за обяви е голям трафик, който после да се монетизира предимно чрез банери или VIP-обяви. Обаче сaйтът е правен на WP (със съответния допълнителен тежък плъгин), който няма как да поеме трафик, присъщ на обявите - сайтът ще рухне.
 
От: Търся система за обяви

при колко посещения мислиш че ще рухне, сега прави по 1500 уникални на ден и проблеми няма
 
От: Търся система за обяви

И при 1500 WP с този плъгин вече би трябвало да има проблеми, но и да е жив все още - с 1500 сайт за обяви не може да си избие хостинга дори.
 
От: Търся система за обяви

това вива ру много хубаво, каква е тази система? продава ли се?
 
От: Търся система за обяви

И при 1500 WP с този плъгин вече би трябвало да има проблеми, но и да е жив все още - с 1500 сайт за обяви не може да си избие хостинга дори.

ти си бил голям смешко с 1500 дневни, това са над 45000 уникални н а месец да не може да избие хостинга ... хостинга го избивам точно за 2 дни
 

Горе