Търся статии на тема, Мебели, Матраци, Спално бельо, Интериорен и Екстериорен дизайн

Design Media Bulgaria

Active Member
Рейтинг - 90%
9   1   0
Здравейте, търся хора за писане на статии по посочените теми.. Предполагам ще е по добре да работя с няколко души за да се съберат повече интересни и уникални статии.
От всички описани по долу раздели имам нужда по няколко статии. Нямам претенции от големината на статиите, стига да са уникални и приятни за четене. Предлагам всеки, който има интерес да пише на email > mersata(at)gmail.com
Нека всеки да пише в кореспонденцията към мен темите по които иска да работи и своята цена за 100 думи.

Мога да разделя категориите по следният начин:

Кухня (кухни,плотове,обков и др.)
Дневна (маси,столове,секции,тв шкафове,етажерки и др.)
Мека мебел (дивани,фотьойли,табуретки,платове,дунапрен и др.)
Спалня (спални,легла,нщ,ракли,скринове, и др.)
Матраци (видове,мемори пяна,подматрачни рамки,гардероби и др.)
Детска стая, Бебешки продукти и др.
Коридор (шкафове за обувки,огледала и др.)
Офис обзавеждане (бюра.етажерки,столове,механизми и др.)
Обзавеждане на Баня (мивки,шкафове,Паравани,Полиестерол, и др.)
Текстил (спално бельо,възглавници,шалтета,одеяла,килими,покривки, и др.)
Осветление (лампи,крушки, и др.)
Градински мебели и декорации (озеленяване,направи си сам и др.)
Видове материали използвани при изработката на мебели (пдч,мдф,бук,дъб,чам,пластмаса,картон и др.)
Статии свързани с разположението на мебелите, и всичко свързано с интериора и екстериора.


Всички статии трябва да са придружени със снимки. :roll:
 
От: Търся статии на тема, Мебели, Матраци, Спално бельо, Интериорен и Екстериорен диз

За момента спирам с търсенето на хора. Включиха се десетки от форума.. Ще пиша отново като започна да търся.
 
От: Търся статии на тема, Мебели, Матраци, Спално бельо, Интериорен и Екстериорен диз

Тъй като поех повече хора имам затруднения с комуникацията с всеки по отделно. Моля ако на някой не съм отговорил или платил да пише само и единствено на [email protected]
 
От: Търся статии на тема, Мебели, Матраци, Спално бельо, Интериорен и Екстериорен диз

Тъй като поех повече хора имам затруднения с комуникацията с всеки по отделно. Моля ако на някой не съм отговорил или платил да пише само и единствено на [email protected]

Писал съм ти тук, оня ден ти писах на мейла, вчера пак ... и по телефона се чухме вчера, и тук на ЛС ти писах - и никаква реакция от теб, влизаш тук, активен си, но не обръщаш внимание, само оправдания...
 
Последно редактирано:
От: Търся статии на тема, Мебели, Матраци, Спално бельо, Интериорен и Екстериорен диз

Продължавам да чакам автора на темата да си изпълни обещанието, но честно казано ми писна вече от всекидневни имейли и обаждания по телефона и да не си изпълнява обещанията, така, че ако работите с него го имайте предвид, много внимавайте, че е некоректен в това отношение, искайте първо парите.
 
От: Търся статии на тема, Мебели, Матраци, Спално бельо, Интериорен и Екстериорен диз

От 16 март чакам автора на темата да вземе и плати статиите, които се разбрахме да му направим, не си спази обещанието, при разменени мейли и проведен телефонен разговор постоянно уверява, че му трябват, ще ги вземе и "още утре" ще плати, но така и не плаща. За щастие все още не съм му прехвърлил статиите, но в същото време съвсем не желая да ме ползва като "склад за статии" и да благоволи да ги вземе и плати когато му потрябват, което е крайно непрофесионално, за това след близо половинмесечно чакане прекратявам работата с него, въпросните статии ще продам, и предупреждавам и другите които работят с Mersin Ko да внимават и да искат предварително заплащане на труда си или поне капаро. Предупредил съм Mersin Ko, че чакам да плати до неделя 27.03 и ако не си изпълни обещанието и не заплати ще пусна статиите за продаване, до днес включително не съм получил плащане.

Доколкото знам не само аз, но и с други колеги от форума постъпва по същия начин, но аз мога да говоря само от мое име.

Ако някой желае да закупи въпросните статии, може да се свърже с мен - 5 броя статии, 5 лева за статия, цена за всичките - 25 лв., статиите са придружени със снимки, тематиката: баня, интериор, мебели, бебета.
 
От: От: Търся статии на тема, Мебели, Матраци, Спално бельо, Интериорен и Екстериорен

От 16 март чакам автора на темата да вземе и плати статиите, които се разбрахме да му направим, не си спази обещанието, при разменени мейли и проведен телефонен разговор постоянно уверява, че му трябват, ще ги вземе и "още утре" ще плати, но така и не плаща. За щастие все още не съм му прехвърлил статиите, но в същото време съвсем не желая да ме ползва като "склад за статии" и да благоволи да ги вземе и плати когато му потрябват, което е крайно непрофесионално, за това след близо половинмесечно чакане прекратявам работата с него, въпросните статии ще продам, и предупреждавам и другите които работят с Mersin Ko да внимават и да искат предварително заплащане на труда си или поне капаро. Предупредил съм Mersin Ko, че чакам да плати до неделя 27.03 и ако не си изпълни обещанието и не заплати ще пусна статиите за продаване, до днес включително не съм получил плащане.

Доколкото знам не само аз, но и с други колеги от форума постъпва по същия начин, но аз мога да говоря само от мое име.

Ако някой желае да закупи въпросните статии, може да се свърже с мен - 5 броя статии, 5 лева за статия, цена за всичките - 25 лв., статиите са придружени със снимки, тематиката: баня, интериор, мебели, бебета.

Странник, уж си старо куче-медалист, а още ти дрънкат ламарините по дупето. С непознати колеги, КАПАРО му е майката... а и тези Итрейдъри са за тази работа! Успех и дано всичко завърши с хепиенд! ;)
 
От: Търся статии на тема, Мебели, Матраци, Спално бельо, Интериорен и Екстериорен диз

magnit - по принцип винаги поемам поръчки само след предварително заплащане, но знаеш, понякога правиш компромиси, същото беше и сега, но такива случаи само ме убеждават: първо парите, колкото и да не се харесва на някой хора.
 
От: Търся статии на тема, Мебели, Матраци, Спално бельо, Интериорен и Екстериорен диз

Съобщението е премахнато, поради неактуалност.
 
Последно редактирано:
От: Търся статии на тема, Мебели, Матраци, Спално бельо, Интериорен и Екстериорен диз

Всяко зло за добро... нямам в момента сериозна финансова готовност да задвижа един стар проект в същата област, но може с нещичко да го започна.

Моля, който е писал вече статии по тези теми и са му останали висящи и неплатени (и най-вече неизпратени, защото ще ми трябва % уникалност, който да не се срине след няколко дни), да ми драсне едно съобщение с теми, заглавия, уникалност и цени. По възможност и с някои примерни пасажи, да добия представа за стила на писане. Приоритетно бих искал да видя статии за кухни, но дългосрочно ме интересуват всичките.
 
От: Търся статии на тема, Мебели, Матраци, Спално бельо, Интериорен и Екстериорен диз

С мен се отнесе много коректно авторът на темата. Възпитан, интелигентен и точен.
 
Последно редактирано:
От: Търся статии на тема, Мебели, Матраци, Спално бельо, Интериорен и Екстериорен диз

Хора спокойно бе, писах Ви ,че работя с много хора и стана много объркано. Днес направих преводи към още 30 човека от форума, към същите съм изпратил и СМС-и
Ако някой още чака за превод нека ми пише на мейла.
 
От: Търся статии на тема, Мебели, Матраци, Спално бельо, Интериорен и Екстериорен диз

Странникът :Извинявай ,че така се случи. Моля те кажи ми с теб оправили ли сме се или не? Ако не сме само ми препрати отново кореспонденцията ни с прикачени файлове.
 
От: Търся статии на тема, Мебели, Матраци, Спално бельо, Интериорен и Екстериорен диз

Истината е че получих над 1000 статии и трябваше с всеки един да разговарям поотделно. Както се сещате задачата не беше никак лека и се получи забавяне на отговорите и парите към някой от Вас. Искам да Ви кажа ,че всеки който е писал ще си получи парите. Ако към момента има такива на които не съм платил или отговорил нека отново се свържат с мен. Вината е в мен ,че поех твърде много в кратък срок и комуникацията беше почти невъзможна навреме и с всички. За в бъдеще който има съмнения нямам против да превеждам пари предварително. Винаги съм държал на точните взаимоотношения, но сега се издъних.
 
От: Търся статии на тема, Мебели, Матраци, Спално бельо, Интериорен и Екстериорен диз

Странникът :Извинявай ,че така се случи. Моля те кажи ми с теб оправили ли сме се или не? Ако не сме само ми препрати отново кореспонденцията ни с прикачени файлове.

2 изпратени от мен ЛС тук във форума, 4 изпратени мейла, един проведен телефонен разговор и още няколко СМС-а, и накрая с цялата си наглост да ме питаш дали сме се оправили и да съм ти препратил кореспонденцията? Ти какво, шегуваш ли се? Айде, разкарай се, не искам да работя с теб, а въпросните статии остават за мен.

За щастие не сглупих първо да ти прехвърля статиите, и сега имам 5 прекрасни статии, които с удоволствие ще продам на други, по-коректни от теб.
 
От: Търся статии на тема, Мебели, Матраци, Спално бельо, Интериорен и Екстериорен диз

Съобщението е премахнато, поради неактуалност.
 
Последно редактирано:
От: Търся статии на тема, Мебели, Матраци, Спално бельо, Интериорен и Екстериорен диз

Както виждате сами явно тук сте само хората които за жалост са получили най-малко внимание от мен ЗА КОЕТО СЕ ИЗВИНИХ.
Направих всичко възможно да прочета мейлите и статиите на време, но не за всички се получи. Някой пропуснах други забавих... 98% от хората с които работих проявиха разбиране за което им благодаря и резултата беше написани статии и разплащане към всеки (с изключение на странникът - той се отказа)
До няколко дни ще ми трябва нови 800 статии и приветствам тези които бяха доволни от работата с мен да пишат отново на мейла.
От сега предлагам опцията всеки да пише статии за 50лв. които да преведа предварително. Темите и изискванията отново остават същите.
Съдържание на мейлите:
Имена:
Град:
Телефонен номер:
Теми по които ще се пише:

Вече нещата ги контролираме и следим няколко души така ,че няма да има забавяния.
Статии се приемат само на мейла.
 
От: Търся статии на тема, Мебели, Матраци, Спално бельо, Интериорен и Екстериорен диз

Аз съм доволна от съвместната работа, и бих работила с удоволствие още веднъж. Да, имаше известно забавяне, но кореспонденцията беше напълно коректна и точна, договарянето и изпълнението на уговорката също.
 
От: Търся статии на тема, Мебели, Матраци, Спално бельо, Интериорен и Екстериорен диз

Случва се понякога да се объркат нещата. Но всичко е добре, когато свършва добре!
 
От: Търся статии на тема, Мебели, Матраци, Спално бельо, Интериорен и Екстериорен диз

Да видим, има ли някой освен мен, който за втори път чака отговор от Mersin Ko. Макар и със забавяне, първия път си плати човека, но е много трудна кореспонденцията, да не кажа, че няма такава.
 

Горе