Търся събмит по английски социални мрежи

Рейтинг - 100%
38   0   0
Търся събмитър по английски социални мрежи (bookmarking портали от типа на digg). Пращайте на ЛС цена, срок и списъка, който да е с dofollow сайтове.

Плащам с Пейпал.
 
От: Търся събмит по английски социални мрежи

имаше такъв софтуер, подобен на нашия isobox с 1500 мисля социалки. Ако искате от форума да се съберем 5-6 човека и да го вземем ?
 
5-6 човека? колко струва тоя софтуер? и кой имаш предвид?

xXxTheMasteR, за какво количество става въпрос?
 
От: Търся събмит по английски социални мрежи

50-100 буукмарк портала.
 
От: Re: Търся събмит по английски социални мрежи

5-6 човека? колко струва тоя софтуер? и кой имаш предвид?

xXxTheMasteR, за какво количество става въпрос?
http://www.bookmarkingdemon.com/ 150 гущера е братле, ако имаш интерес и още някой друг пишете ми, да го вземем
 
Re: От: Re: Търся събмит по английски социални мрежи

http://www.bookmarkingdemon.com/ 150 гущера е братле, ако имаш интерес и още някой друг пишете ми, да го вземем

НЕ СЕ НАБУТВАЙ като мен, ако искаш да си вземеш нещо хубаво вземи си SCRAPEBOX , за сравнение не може и дума да става!
 
Scrapebox за букмарк сайтове? За това приложение сигурно и sweetfunny не знае.

Демона си струва парите стига да знаеш как да го използваш. Разходите за captcha идват малко високи ако събмитвате с тонове (което е целта в края на краищата). В общи линии до момента средния ми разход е около 30 долара месечно за капча. Програмата идва със 100 вградени социалки, но можете да добавяте и свои. Добавянето е тегава и досадна работа особено ако нямате нещо, с което да си набавите голям списък от букмарк сайтове (например scrapebox). Голяма част от букмарк сайтовете ще отпаднат, защото са моднати. Въпреки това с упоритост и постоянство можете да си наберете много читав списък от букмарк сайтове. За да можете да сеете на воля ще ви трябват и доста акаунти. Досадното при акаунтите е постоянната нужда от нови мейли. По подразбирне са вкарани настройките на gmail, но практически можете да използвате всеки провайдър, който дава възможност за работа през рор.

Каква полза има от линковете през демона? Една немалка част от букмарк сайтовете (въобще, не само вградените) са с нофолоу линкове, други скриптосват линковете и те въобще не се виждат от търсачките. Естествено има и дуфолоу. Личното ми мнение е - колкото повече, толкова повече. Единствено букмарк сайтовете, които не пускат директен линк ги разкарвам за да не ми носят разходи за капча. Тъпо е и изглежда неестествено всичките ми линкове да са дуфолоу, така че дали е дуфолоу или не няма особено значение. Линковете от букмарк сайтове се индексират и имат реална тежест (това си е просто линк в края на краищата). Ако спинвате описанието и заглавието резултатите са много добри. Понеже сега някой ще се изцепи "ма кво значи мнооо добри" - не съм правил експеримент да линквам един сайт само с букмарк линкове. Нито имам време, нито нерви да се занимавам с безсмислени онлайн експерименти. Правя микс от линкове, виждам си линковете от букмарк сайтовете, сайтовете ми се ранкват добре това за мен е добър резултат.

Струва ли си да купя БМД? и да и не: ако това е единствения софт, който можете да си позволите в момента или средствата ви са ограничени, не бих избрал демона като първата програма, която бих купил. Цената е малко тлъста, а и все пак това са само букмарк сайтове. От друга страна ако вече сте се сдобили или сте си направили достатъчно тулчета за да набирате линкове по друг начин, линковете от букмарк сайтове са необходима съставка към добрия линк билдинг микс. Така, че ако това ви е първия софт - изберете нещо друго или още по-добре първо пробвайте ръчно за да знаете какво точно ви трябва. От друга страна ако вече сте напред с материала БМД е в задължителния списък.

Има ли месечни разходи? софта няма месечен абонамент НО ако искате да го използвате по предназначение и да набивате по няколко хиляди букмарка в денонощие има разход за капчи. Разходът е 2 долара за 1000 капчи, като е доста грешно да калкулирате тези 1000 капчи в 1000 реални букмарка. Има доста брак и повторни опити. Не съм правил точна сметка какъв е разходът ми за капчи на 1000 реални линка но със сигурност не е 2 долара, а доста повече. Както вече казах, към момента разхода ми само за БМД за капча е около 30 долара месечно, малко ми е трудно да бъда по-конкретен, защото и други приложения използват същия акаунт. ЕДИТ: още нещо, демона работи с проксита, обаче няма прокси харвестер т.е. трябва да си набавяте проксита от някъде. За сметка на това тестера е доста добър. Обаче публичните проксита са си публични - дават немалък процент брак. За предпочитане е да се използват платени проксита. За 20 - 30 долара на месец има пакети от тридесетина проксита. Ако не използвате платени проксита съответно харчите капчи за този, който духа или поне една част от брака при капчите се дължи на скапани публични проксита. Другият вариант е да имате тул за проверка на публични проксита и да ги връткате редовно. Демона обаче не дава много възможности за постоянна смяна на прокситата. Освен това чекерът му е добър но е доста бавен. Ако пуснете schedule да се врътка няколко дни просто няма как да прекъсвате работата за да подменяте прокситата. В общи линии най-разумно е да си платите за пакет проксита и да използвате тях. В общи линии за да работи БМД на мах средно месечният разход отива от 50 до 80 долара. Естествено винаги можете да използвате публични проксита и да набивате капчите ръчно, но тогава се поражда въпроса за какво въобще купувате БМД?

М др БМД е най-популярното приложение на Edwinsost, но те имат и други приложения. BlogCommentDemon си е живо спамене, така че ако не си падате по този начин за агресивно промотиране, не си вземайте и Scrapebox - неговото основно приложение си е абсолютно същото. Вчера Edwinsoft пуснаха и новото си приложение - тул за събмит в артикъл директории. Цената е промоционална в моменат 127 долара. Принципът на работа е същия като при БМД и БКД, така че за клиентите, които имат другите програми ще е удобно.

извинявам се на xXxTheMasteR за разводняването на темата, питах за какво количество става въпрос, защото ако са малко ще ги врътна между моите събмити
 
Последно редактирано:
От: Търся събмит по английски социални мрежи

BullBlogger, благодаря за разяснението, явно още ми е късо балтончето за такава стъпка. Започнах нова линк кампания и се чудя с бюджет от 100 лв какъв софтуер би ми препоръчал, за да ми облекчи работата ?
 

Горе