Търся съвет за SEO

adriana

New Member
Здравейте, бихте ли ми помогнали със следния казус. Дали да правя регистрации в сайтове за нов магазин или директно да ползвам adwords за реклама. Ако трябва да правя регистрации дали бихте ми помогнали със тема от форума или списък, кои са актуални за момента. Благодаря Ви момчета! С уважение Адриана
 
Благодаря Ви, а от къде мога да взема актуален списък за да добавя сайта си, аз само искам да добавя, че е само за България. Благодаря Ви.
 
Във фриленс раздела теми бол. Дай малко пари и не се мъчи.
 
Последно редактирано:
Глупости на търкалета. Хем я виждате, че идея си няма за какво иде реч, хем я подтиквате към небивалици. Няма ползи от поместване в директории, има само вреди. Фактът, че DMOZ преустанови дейността си, е достатъчно показателен. Вместо да пишете по цял ден глупости, оползотворете пълноценно времето си, като прочетете нещо актуално.

Излишно е да споменавам, че целите на оптимизацията при електронните магазини са много по-различни. Често пъти няма нужда от оптимизация на кратки фрази, а по-скоро на по-дълги, когато търсещите са готови да осъществят конверсия. Темата е дълга и широка и не може да се разглежда толкова ограничено, и то от повтарящи папагали.
 
Здравейте, бихте ли ми помогнали със следния казус. Дали да правя регистрации в сайтове за нов магазин или директно да ползвам adwords за реклама. Ако трябва да правя регистрации дали бихте ми помогнали със тема от форума или списък, кои са актуални за момента. Благодаря Ви момчета! С уважение Адриана
Здравей Адриана, мисля че има начин как да се прескочи Adwords и да се постигнат целите ти чрез органичните резултати , но ни трябва повече информация ! Свържи се на лични и ще поприказваме за това, ти какво предлагаш в магазина си и дали ще може да ти помогнем - Наистина ! Поздрави
 

Горе