Търся: Търся съмишленици за сайт /2/

kpetrov

Well-Known Member
Рейтинг - 66.7%
2   1   0
Сайта е на около 70% готов, фрий хостинг засега...
http://deffnews.xyz/
Повече за сайта може да разберете, ако кликнете на about.
 
Много е тромав сайта:

4854240463d44fefa7d5b4fb44788bbf.png
 
Бих искал да те попитам, темата купувал ли си я или си я преправял, питам те защото се опитвам всячески да променя цвета на вградените widgets както и текста (awaken popular posts etc.), а съм пълен лайк в тази сфера.
 
Бих искал да те попитам, темата купувал ли си я или си я преправял, питам те защото се опитвам всячески да променя цвета на вградените widgets както и текста (awaken popular posts etc.), а съм пълен лайк в тази сфера.
Преправям я.
Цветовете се сменят много лесно. Направи си един принт скрийн, отвори Photoshop, Избери капкомера, и кликни върху червеният цвят за да видиш какъв е цвета на кода, После в style.css на темата Contrtol+F и Replace all с цвета които искаш. За различни цветове по различни менюта, вече трябва да разбереш кое за какво отговаря.
 
Като стана въпрос, дава някакви грешки и показва малка част от hml кода от постове, и не знам защо така.
 
Благодаря много за споделената информация, подейства наистина.. и махнах този дразнещ червен цвят. И още един въпрос как се справи със default слайдера? с плъгин или писа нещо в по кода ? в смисъл такъв аз мога да го сменя но искам Sidebara да остава под него не да се изравнява с него? Мерси предварително
 
Благодаря много за споделената информация, подейства наистина.. и махнах този дразнещ червен цвят. И още един въпрос как се справи със default слайдера? с плъгин или писа нещо в по кода ? в смисъл такъв аз мога да го сменя но искам Sidebara да остава под него не да се изравнява с него? Мерси предварително
Със слайдър, но след доста проби и грешка ми се струва, че мн трявба да се внимава в плъгните, сега сменям темата и ще я тествам локално първо, понееж плъгините задръстват базата и след деинсталация се появяват странни проблеми.
За Awaken, мога да ги кажа ако искаш да си си добавиш темплейт към сайдбара но вече за настройки и позициониране ми е сложно.
Друго което може да ти е полезно е как се махат или редактират тия Posted Under i Tagged Under.и комент формата може да се махне лесно.
 
Като гледам ще тестваш много докато стигнеш до заключението , до което достигат рано или късно всички. Темата трябва да е максимално лека и бързо зареждаща + минимално количество плъгини. Такива за време където търсиш в други теми и разни подобни само забавят зареждането , което дразни и никои потребител не би чакал , а направо удря х-а.
 
Преправям я.
Цветовете се сменят много лесно. Направи си един принт скрийн, отвори Photoshop...
И без Photoshop се преправят цветовете ако знаеш за съществуването на Developer Tools в Chrome или аналозите му в другите браузъри :)
 
Като гледам ще тестваш много докато стигнеш до заключението , до което достигат рано или късно всички. Темата трябва да е максимално лека и бързо зареждаща + минимално количество плъгини. Такива за време където търсиш в други теми и разни подобни само забавят зареждането , което дразни и никои потребител не би чакал , а направо удря х-а.
Вече достигнах до този извод:) Но в момента няма как да го тествам ин рийл, туй като хоста наистина е много бавен и несигурен.
Това демо като бързина http://demo.mythemeshop.com/s/?theme=Playbook
ми прави голямо впечатление, но това дали е от хоста или от темата или смесено, не знам
 
Несериозна работа отново, чак тема N2 се едно те е срам от старата? или пък мненията са неудобни с нещо?
Преди 2 седмици беше готов сайта на 50%, сега е на 70%, още нямаш хостинг, домейна да не говорим...

Много е лесно да се правят безмислени четки, но истината е една и 100%-ва - не си губи времето с глупости, бачкай си нещо креативно или колкото да тренираш, или поне махни това утепано заглавие за "съмишлениците" и сложи някое, което ще отговаря на темата, като например - "търся критики и мения за работата ми върху един сайт"
 
Несериозна работа отново, чак тема N2 се едно те е срам от старата? или пък мненията са неудобни с нещо?
Преди 2 седмици беше готов сайта на 50%, сега е на 70%, още нямаш хостинг, домейна да не говорим...

Много е лесно да се правят безмислени четки, но истината е една и 100%-ва - не си губи времето с глупости, бачкай си нещо креативно или колкото да тренираш, или поне махни това утепано заглавие за "съмишлениците" и сложи някое, което ще отговаря на темата, като например - "търся критики и мения за работата ми върху един сайт"
Е ами аз съм отборен играч, не ме е срам от старата тема, прекалено много се нафлуди, Тази поне се пишат някакви критики по някакво същество, а не просто за хейт.
Проблема е в хоста, но..
 
Петров, не ги слушай хейтърите, всички сме тръгнали от там. С течение на практиката, ще се учиш. Успех.
 
Хейтър е на майка ти сина :)
Ето я "старата" тема, където просто се разбира, че търси хора да му пишат без пари
тема някаква
Може да видиш, че няма и грам хейт, напротив - НАЛИВА МУ СЕ АКЪЛ
Никой не хейти за това да учи, да тества, да експериментира, не се опитвай да извъртваш нещата, щото че ти строшим кухата маймунска тиква!
Освен това, ти специално, ти конкретно, не си стигнал до никъде, защото просто още дори и не си тръгнал... чак мен ме е срам като чета глупавите ти, ламерски и почти детински въпроси, които все още задаваш - ВЕЧЕ ЦЕЛИ ПЕТ ГОДИНИ Няма човек в този форум, които да пребивава толкова много време и да е на твоето АБСОЛЮТНО ЛАМЕРСКО НИВО
Така че по-добре не давай напътствия от рода на "с течение на практиката..." :D
 

Горе