Търся текстописец 30 лв / статия

valde

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, търся текстописец на рекламни статии на английски: 2500 - 3000 символа
Трябват ми на седмица около 10 статии, като държа да са добре форматирани, горе-долу уникални и във всяка да присъстват зададените ключови думи.
Всички статии са на една и съща тематика.
Статиите са рекламни и не са за ботове, а за хора !
Само на ЛС.
 
  • Like
Реакции: lili
От: Търся текстописец 30 лв / статия

Правейки една малка калкулация, ще излиза по 300 лева на седмица твоят разход за статии? Всяка седмица ли ти трябват по 10 статии или?
 
От: Търся текстописец 30 лв / статия

по скоро е цопнал това заглавие за привличане на интерес към темата, ще плаща по 30 лева за 10 статии, а като за първо мнение не прави добро впечатление ако е така
 
От: Търся текстописец 30 лв / статия

по скоро е цопнал това заглавие за привличане на интерес към темата, ще плаща по 30 лева за 10 статии, а като за първо мнение не прави добро впечатление ако е така

1 статия - 30 лв. Цената е такава, поради няколко причини:

1. Не ми трябват бози
2. Не обичам да издевателствам и да се подигравам с труда на хората - За да вземеш трябва да дадеш
3. Статиите не са за българи, нито за ботове - съответно бюджета ми позволява тази цена
 
От: Търся текстописец 30 лв / статия

Много ме радва тази обява, поздравления! Крайно време е да започне да се цени подобаващо този труд и у нас, защото само така може да се вдигне нивото.
 
От: Търся текстописец 30 лв / статия

Здравейте! Пиша статии и рекламни текстове вече близо 7 години и имам свободното време да се включа в проекта ви, като гарантирам качество, спазване на срок и прецизност в детайлите, които ще посочите като условия. Ако имате интерес, свържете се с мен на лични. Мога да ви предоставя и свои примерни статии на посочена от вас тема, език и обем.
Поздрави!
 
От: Търся текстописец 30 лв / статия

1 статия - 30 лв. Цената е такава, поради няколко причини:

1. Не ми трябват бози
2. Не обичам да издевателствам и да се подигравам с труда на хората - За да вземеш трябва да дадеш
3. Статиите не са за българи, нито за ботове - съответно бюджета ми позволява тази цена

Поздравления за нагласата! Тези три точки споменати от теб, ме карат да се радвам на хора като теб. Успех ти желая!
 
От: Търся текстописец 30 лв / статия

1 статия - 30 лв. Цената е такава, поради няколко причини:

1. Не ми трябват бози
2. Не обичам да издевателствам и да се подигравам с труда на хората - За да вземеш трябва да дадеш
3. Статиите не са за българи, нито за ботове - съответно бюджета ми позволява тази цена

Поздравления за офертата и успех с намирането на точния човек.

Само една забележка - уточни езика, на които ще се пишат статиите, за да не ти изпращат оферти хора, които пишат само на бг. Гледам в мнението споменаваш, че не е за българи и затова пиша.
 
От: Търся текстописец 30 лв / статия

Не мисля, че ще се объркат хората, дори да се подведат от заглавието, в самата обява изрично е споменато, че се търси човек за смислени статии на английски език.
Адмирации за хубавата обява, дай Боже повече поръчители, които да ценят труда на хората, че има доста за които фрииланстването е основен доход.
Успех!
 
От: Търся текстописец 30 лв / статия

Не мисля, че ще се объркат хората, дори да се подведат от заглавието, в самата обява изрично е споменато, че се търси човек за смислени статии на английски език.
Адмирации за хубавата обява, дай Боже повече поръчители, които да ценят труда на хората, че има доста за които фрииланстването е основен доход.
Успех!


Ха, не съм видяла, че е написано английски. Да, така няма да има проблем.
 
От: Търся текстописец 30 лв / статия

здравейте, аз се занимавам с писане на статии на различни тематики, ако имате нужда на руски, немски език :)
 
Статии на английски. Качество, ползвано от известни английски сайтове.
Пишете на лично ако още търсите човек!
 
От: Търся текстописец 30 лв / статия

Здравейте, аз също мога да се заема.
 
От: Търся текстописец 30 лв / статия

Тоя пичага, дали наистина си намери някои. Струва ми се, че пусна муха, удариха му няколко зелени репи и изчезна като старите пари :D
 
От: Търся текстописец 30 лв / статия

Тоя пичага, дали наистина си намери някои. Струва ми се, че пусна муха, удариха му няколко зелени репи и изчезна като старите пари :D

Доста е рисковано, защото ще му напишеш статиите, ще му ги дадеш, но знаеш ли дали ще плати, той е нов още, видях, че premium си е купил, но пак аз не бих доверил. :)
 
От: От: Търся текстописец 30 лв / статия

Доста е рисковано, защото ще му напишеш статиите, ще му ги дадеш, но знаеш ли дали ще плати, той е нов още, видях, че premium си е купил, но пак аз не бих доверил. :)

Дали е нов или не според мен няма значение :) Едно авансово плащане оправя нещата.
 
От: Търся текстописец 30 лв / статия

Аз не съм се засилил да му пиша, за сега да чукна на дърво работа имам, въпроса е какво стана със сделката, дали някой се хвана да бачка и как са се развили нещата.
 

Горе