Търся услуга - събмит в руски директории

pamir

Member
Рейтинг - 100%
9   0   0
Здравейте, писах на хора от форума, които са предлагали събмит в руски директории, оказа се че в момента не предлагат.

Имам нужда от събмит на сайт в руски директории, условието е да са свестни с PR, т.е. да имат SEO стойност.

Някой да предлага такава услуга?
 
От: Търся услуга - събмит в руски директории

В русия не се цени събмита по директории, а това има вероятност да няма много оферти.
Освен това, руснаците са трудни от към плащане - ползват се Яндекс Деньги и Webmoney, които са пълен ужас за чуждестранния потребител
Може да се разбереш да платиш Paypal, но трябва да го споменеш предварително
 
От: Търся услуга - събмит в руски директории

В русия не се цени събмита по директории, а това има вероятност да няма много оферти.
Освен това, руснаците са трудни от към плащане - ползват се Яндекс Деньги и Webmoney, които са пълен ужас за чуждестранния потребител
Може да се разбереш да платиш Paypal, но трябва да го споменеш предварително

Целта ми е SEO на бългаски сайт, затова му направих и руска версия :) и се надявам линковете от Русия да имат SEO стойност за домейна, от там и за българската версия. Иначе на руски посетители не се надявам кой знае колко.

Та всъщност ти какво мислиш - че от руски директории няма смисъл ли? Руски социалки?
 
От: Търся услуга - събмит в руски директории

Между другото си струва да се пробва в рамките на сео експеримент.
Мога да ти помогна, скоро ще имам руски пари онлайн.
Трябва да се види searchengines.ru - той е централния форум, имам аккаунт
 
От: Търся услуга - събмит в руски директории

Между другото си струва да се пробва в рамките на сео експеримент.
Мога да ти помогна, скоро ще имам руски пари онлайн.
Трябва да се види searchengines.ru - той е централния форум, имам аккаунт

Идеята за SEO експеримент е много интересна. Но ако искаш да бъде отделен от сайта който оптимизирам, защото за него ще вкарвам линкове от всевъзможни места.

Как да го направим - може би най-чистия вариант е: два отделни домейна, по една уникална статия с подобно съдържание на всеки домейн, единия получава линкове само от 100 български директории, а другия - от 100 български и колкото е възможно повече руски директории, социалки, блогове? Оптимизираме за една и съща ключова фраза и след 1-2 месеца сравняваме резултатите.

А след като свърши експеримента може да използваме домейните за сателитни блогове.
 
От: Търся услуга - събмит в руски директории

Не бе, пратих ти ЛС какво имам предвид
 

Горе