Търся хора за писане в форум на женска тематика

Virosss

Active Member
Рейтинг - 100%
27   0   0
Понеже форума е сравнително нов и ще има нужда от малко побутване, ще ми трябват скоро и хора, които да ми помогнат с това, чрез публикуване на мнения и създаване на теми в форума.

Във тази връзка, пускам обявата като имам следните изисквания към кандидатите:
- Пусканите мнения/теми да са авторски, а не копирани от друго място;
- Да са смислени и поне 2-3 изречения. Не ми трябват мнения от сорта на "Да, напълно съм съгласен с теб.", "Хубава гледна точка", "Създавам тема за всички икибана фенове.";
- С предимство са дамите, понеже форума е с такава насоченост и по-специално - Бременност, Здраве, Диети, Дом и т.н.

Ако нещо съм пропуснал, можете спокойно да питате в темата или на ЛС.

Заинтересованите могат да ми пуснал едно ЛС с своята оферта с цена за мнение/тема.

Ще ми трябват няколко човека вероятно, така, че вероятно ще подбера няколко човека спрямо офертите и бюджета, който е отпуснат (около началото на другият месец).
 
От: Търся хора за писане в форум на женска тематика

Не съм жена, но пуснах една оферта :D
 
От: Търся хора за писане в форум на женска тематика

Да, писах ви ЛС.

Също така искам да допълня нещо към обявата. Не търся copywriting услуги и оферти от сорта на взимам 5 лв. за 100 думи не ме устройват. Писал съм, че търся хора за създаване на теми/мнения в форума, като изискването е самото мнение/тема да е минимум 2-3 смислени изречения. Нямам времето да обикалям всеки пост/тема и да броя думи цял ден. :)
 
От: Търся хора за писане в форум на женска тематика

Включвам се в темата. Редовно чета форуми и блогове и мисля, че имам какво да кажа/питам на тези теми.
 
От: Търся хора за писане в форум на женска тематика

Присъединявам се и аз - имам интерес и ще се радвам на повече детайли на ЛС!
Благодаря предварително!
А, и да - жена съм! :)
 
От: Търся хора за писане в форум на женска тематика

Здравейте, и аз проявявам интерес. Разполагам с доста свободно време и мисля че ще ви помогна. Да уточня само,че съм жена, имам дете на четири години и възможност за висока активност. Благодаря ви!
 
От: Търся хора за писане в форум на женска тематика

Нова съм във форума и не мога да ви пратя лично съобщение. Може ли имейл за връзка?
 
От: Търся хора за писане в форум на женска тематика

Проявявам интерес към вашата обява. Жена съм и съм майка на 2 деца - на 4г. и на 4мес. В момента съм по майчинство и имам свободно време.
 
От: Търся хора за писане в форум на женска тематика

Проявявам интерес към вашата обява. Жена съм и съм майка на 2 деца - на 4г. и на 4мес. В момента съм по майчинство и имам свободно време.

Здравейте, изпратих ви ЛС.
 
От: Търся хора за писане в форум на женска тематика

Тъй като съм нова в този форум, не мога да изпратя ЛС. Ако проявявате интерес мога да оставя имейл.
 
От: Търся хора за писане в форум на женска тематика

Можете направо да ми изпратите вашата оферта с цена за мнение/тема на пощата ми - Virosss at abv.bg
 
От: Търся хора за писане в форум на женска тематика

Може да се конкурираш с bg mama. :D Бая експерти ще са нужни.
Успех с новия форум! :)
 
От: Търся хора за писане в форум на женска тематика

Идеята не е да се конкурирам с когото и да било, а да създам още един поток за комуникация между хора с сходни интереси и нужди. Експертите наистина са полезни, но не са задължителен елемент за да създадеш успешен и полезен комуникационен канал. Честно казано почти ежедневно се убеждавам, че понякога експертите са "осакатени" в някой гледни точки. Те знаят как трябва да се случат нещата на теория, но не винаги са наясно дали това въобще е възможно на практика. Трудно ми е да обясня какво точно имам предвид, но да вземем за пример лекарствата, които изписват на децата. Примерно щерката каквото и да правиш, не можеш да я накараш да пие лекарства. Това не е нещо ненормално и сигурно много млади семейства се сблъскват с подобно предизвикателство и всеки се справя по различен начин с проблема. Ето този тип know-how е полезно и към него се целя. Не вярвам някой доктор (предполагам това си имал предвид под експерт) не би си позволил да изписва лекарства без да е прегледал детето. Но това е една друга тема на разговор, която евентуално бих обсъдил в случай, че ми се налага да защитавам бизнес проект... да речем.

Благодаря за пожеланията. Към момента форума върви с някакъв темп и за щастие се намират хора, които проявяват интерес към обявата ми. Иначе е ясно, че тролерски скилл, всеки може да развие при добро желание. :)
 
От: Търся хора за писане в форум на женска тематика

Идеята не е да се конкурирам с когото и да било, а да създам още един поток за комуникация между хора с сходни интереси и нужди. Експертите наистина са полезни, но не са задължителен елемент за да създадеш успешен и полезен комуникационен канал. Честно казано почти ежедневно се убеждавам, че понякога експертите са "осакатени" в някой гледни точки. Те знаят как трябва да се случат нещата на теория, но не винаги са наясно дали това въобще е възможно на практика. Трудно ми е да обясня какво точно имам предвид, но да вземем за пример лекарствата, които изписват на децата. Примерно щерката каквото и да правиш, не можеш да я накараш да пие лекарства. Това не е нещо ненормално и сигурно много млади семейства се сблъскват с подобно предизвикателство и всеки се справя по различен начин с проблема. Ето този тип know-how е полезно и към него се целя. Не вярвам някой доктор (предполагам това си имал предвид под експерт) не би си позволил да изписва лекарства без да е прегледал детето. Но това е една друга тема на разговор, която евентуално бих обсъдил в случай, че ми се налага да защитавам бизнес проект... да речем.

Благодаря за пожеланията. Към момента форума върви с някакъв темп и за щастие се намират хора, които проявяват интерес към обявата ми. Иначе е ясно, че тролерски скилл, всеки може да развие при добро желание. :)

Естествено, че е така. Само се пошегувах за bg mama. :)
 
От: Търся хора за писане в форум на женска тематика

Естествено, че е така. Само се пошегувах за bg mama. :)

Аха... ок, помислих, че ме тролиш нещо :D
 
От: Търся хора за писане в форум на женска тематика

Здравейте, ако обявата е валидна още, проявявам интерес.
 
От: Търся хора за писане в форум на женска тематика

Здравейте, малко по-горе в темата ще намерите адрес на който можете да ми пишете с оферта за цена на тема. Към момента все още подбирам по-изгодните оферти. Вече обаче търся само хора за писане на теми в форума.
 

Горе