Търся хора за писане на статии на български

chopper

Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Здравейте,

В момента търсим хора, които да пишат статии и да ги спинват (на български). Ако не знаете какво е това, по-надолу ще видите примери и стъпка по стъпка какво се изисква от вас.
В началото една статия отнема около 3 часа, като с течение на времето и натрупания опит се очаква, че времевата рамка ще намалее.

Статиите трябва да са между 400 - 450 думи, разбира се може да са по-дълги, но не трябва да са по-кратки от 400.

От свободното ви време зависи каква заплата ще получите накрая на месеца - може да варира между 300 - 500 лв. Като се заплаща на свършена задача (в случая написана и спинната от вас статия) - 10 лв.

Изкарана от вас сума ще ви бъде преведена чрез PayPal, ePay, в краен случай банков превод.

Как да си имаме взаимно доверие? Предлагаме следният вариант - вие изпълнявате няколко поръчки (1-5 броя). Изплащаме ви дължимата сума, след което взаимно решаваме дали можем да продължим да работим заедно или не. Как ви звучи?

Ето и какво точно се изисква от вас:

1 Стъпка - написване на статия (на тема, която ще получите от нас), в случая са показани 2 изречения

пример:
Имаме причина да се радваме. До преди няколко години Paypal не беше достъпен за българи.


2 Стъпка - след като сте написали статията, започнете да спинвате изреченията в нея (с други думи да преразкажете същото изречение 2 пъти, като запазите смисъла) като използвате показания формат

пример:
{До преди няколко години Paypal не беше достъпен за българи|Години наред PayPal не предоставяха услугите си за българи|До скоро Paypal не приемаха български кредитни карти}.


3 Стъпка - след като сте спиннали изреченията, започнете да спинвате думи и изрази (преценявате по смисъл)

пример:
{{До преди няколко години|Преди няколко години} Paypal не беше {достъпен|отворен} за {българи|всички|всички българи}|Години наред PayPal не {предоставяха|предлагаха} услугите си за {българи|всеки желаещ}|{До скоро|Не беше отдавна, когато} Paypal не {приемаха|разрешаваха използването на} {български кредитни карти|кредитни карти от българи}}.

Забележка относно стъпка 3: Не насилвайте думите -използвайте тематични синоними, които се вписват в контекста на съответната статия

Ако имате желание да работите с нас, смятате че можете да се справите или имате още въпроси, моля пишете.

Поздрави!
 
Последно редактирано:
От: Търся хора за писане на статии на български

Дай малко по-голяма информация на ЛС.
 
От: От: Търся хора за писане на статии на български

Ако може лично и на мен или ми пиши на .... както ти е по-удобно.
 
Последно редактирано:
От: Търся хора за писане на статии на български

Здравейте, интересувам се от проекта, може да се свържете с мен на скайп l_i_l_i_t_o , за повече подробности.
 
От: Търся хора за писане на статии на български

Здравейте, имаме интерес към Вашето предложение. Бихме желали да получим повече информация на ЛС. Занимаваме се с изработката на сайтове, както и с попълването на информация по тях. Последен проект - dnnews.us . информацията в него се обновява на всеки 24 часа. Имаме екип, способен да се справи с постоянното набавяне на статии.

Поздрави!
 
От: Търся хора за писане на статии на български

Трябва ми още 1 човек.
 
От: Търся хора за писане на статии на български

Здравейте,изпратил съм Ви ЛС.
 
От: Търся хора за писане на статии на български

Редактирах първото мнение и поставих всички подробности относно офертата.
Моля да ми пишат само хора, които наистина смятат, че биха се справили със задачата.

Поздрави!
 
От: Търся хора за писане на статии на български

Здравей! Интересувам се от предложението. Ако желаеш, пиши ми на emilia_379 в абв. Ще се радвам да работим заедно!
 
От: Търся хора за писане на статии на български

Имам интерес, скайп: elena_tsanova
Поздрави!
 
От: Търся хора за писане на статии на български

Смятам, че ще се справя със задачата. Имам опит в писане на статии на български и английски език.
Може да се свържете с мен на скайп devilllina1
 
От: Търся хора за писане на статии на български

Здравей.Имам интерес и огромно желание да пробвам.Скайпа ми е gaydarovdd Надявам се да се свържете с мен.
 
От: Търся хора за писане на статии на български

За момента намерих хора, ако пак ми потрябват ще се свържа с всички, които писаха в темата.

Поздрави!
 
От: Търся хора за писане на статии на български

Пращайте ми статии и на мене,ако не ви достигат хора,няма значение на бг или на английски.На ЛС или e-mail: [email protected]
 
От: Търся хора за писане на статии на български

Имам опит като писател, също така и като писане на статии. Предложението ме заинтригува много. Това е скайпът ми: Fenrisiys. Бих искал да участвам.
 
От: Търся хора за писане на статии на български

Здравейте !

Интересувам се сериозно от предложението, имам опит в писането на статии, както и в превеждането.
Моля, ако предложението е все още актуално, изпратете ми лично съобщение или на milena.jordanova в абв бг

Благодаря предварително
 
От: Търся хора за писане на статии на български

Здравей! Предложението актуално ли е? Проявявам интерес. Пиши на скайп aneliya71042 Поздрави!
 
От: Търся хора за писане на статии на български

Здравейте,
Предложението Ви ме заинтересува.
Може да ми пишете на skype beni7574
 

Горе