Търся хора за развитие на форум

monefff

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
88   0   0
Темата говори сама по себе си...
Имам форум.. искам да го развия.. трябват ми хора, да се регнат с няколко акаунта и да го развиват..

Интересуват ме ЦЕНИ

- На мнение
- На тема

Форума е на ЗАБАВНА темитика.. общ форум.. за всичко се говори вътре, най-вече за забавление.. форумни игри, телевизия и кино, спорт и т.н.

Предлагам и замяна..
3 Статии от тази оферта (http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=50938) срещу писане на коментари и теми във форума ми.
Статиите ще бъдат оценени на 30лв! Тоест по 10лв на статия за сайт! Сайтовете са PR5/PR5/PR4 Супер добри линкове. Имат трафик и се ранкват супер.
Статията ще бъдат написани от мои човек, и ще са абсолютно уникални и за 3те сайта.

Очаквам предложения на ЛС.

Поздрави,
Симеон
 
Последно редактирано:
От: Търся хора за развитие на форум

Ако не е тайна пусни го тук, все ще намерим време за по един пост :wink:
 
От: Търся хора за развитие на форум

Не се интересувам от работата, но ми стана интересно на каква тема е форума и ти подарявам едно безплатно мнение ( и регистрация разбира се) Ако постнеш линк към форума тук :)
 
От: Търся хора за развитие на форум

Можеше поне да споменеш на каква тема е форума. Секс-играчки, изследване на космоса, техники и методики за бъркане в носа с два пръста или по-общ.
 
От: Търся хора за развитие на форум

Прати го да врътнем по някой пост free :)
 
От: Търся хора за развитие на форум

Ако не държиш на анонимността на форума пусни урл тук, гаранция ще има поне 50 регистрации:)
 
От: Търся хора за развитие на форум

Благодаря на всички коментирали в темата, да Ви кажа честно, държа на анонимността на този етап.
Ако има желаещи мога да дам на лично, да се регнат и да драснат по някое мнение/тема и т.н.

Като цяло приемам оферти за "платени публикации" за да се развие най-бързо.. както се правят форумите в началото :)

П.С. Форума е на ЗАБАВНА темитика.. общ форум.. за всичко се говори вътре, най-вече за забавление.. форумни игри, телевизия и кино, спорт и т.н.
 
Последно редактирано:
От: Търся хора за развитие на форум

Прати форума на лично :)
Имаш ЛС

Предлагам и нова оферта
3 Статии от тази оферта (http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=50938) срещу писане на коментари и теми във форума ми.
Статиите ще бъдат оценени на 30лв! Тоест по 10лв на статия за сайт! Сайтовете са PR5/PR5/PR4 Супер добри линкове. Имат трафик и се ранкват супер.
Статията ще бъдат написани от мои човек, и ще са абсолютно уникални и за 3те сайта.
 
От: Търся хора за развитие на форум

Здравейте,
пуснете моля форума на ЛС
 
От: Търся хора за развитие на форум

Интересувам се от офертата със заплащането (първата).
 
От: Търся хора за развитие на форум

Колега, нямам нужните мнения, за да ти пиша на ЛС, а ми се струва безсмислено да пиша мнения само за бройката.Ако може да ми напишеш офертата, която предлагаш на съобщение.Благодаря предварително !
 
От: Търся хора за развитие на форум

Ще се радвам да получа повече информация. Но,ще помоля да ми изпратите ЛС, тъй като съм пряснорегистрирана.:)
 
От: Търся хора за развитие на форум

Ако не си намерил или си намерил, но ти трябват още ми прати оферта на ЛС.
 

Горе