Търся хора, които да качат мои сайтове за електроуслуги в челната класация на Гугъл.

dima21

New Member
Заплащане:
По договаряне - според постигнатите резултати в челната класация в Гугъл (1-ва страница)

Резултат-пари
По-добър резултат - повече пари.
Още по-добър резултат - още повече пари.

Пари срещу обещания за евентуални бъдещи резултати не давам (трябва да има резултат - дори и малък за да има заплащане).

ДИМИТЪР ПЕТЕВ
gsm:0877 059 963
скаип:
dimitar_petev2003
тук в форума трудно се справям-предпочитам контакт по телефон/скаип
 
Последно редактирано:
От: Търся хора, които да качат мои сайтове за електроуслуги в челната класация на Гуг

Ще те поемем!
 
От: Търся хора, които да качат мои сайтове за електроуслуги в челната класация на Гуг

В този бранш услугите по принцип са предплатени, имайте го предвид :)
 
От: Търся хора, които да качат мои сайтове за електроуслуги в челната класация на Гуг

Резултат-пари

Колко?

По-добър резултат - повече пари.

Колко повече?

Още по-добър резултат - още повече пари.

Знам, че се повтарям ама - Колко още повече?

Пари срещу обещания за евентуални бъдещи резултати не давам (трябва да има резултат - дори и малък за да има заплащане).

По принцип е логично, но бих си позволил да направя някои препоръки:

1. изкачването в серпа не е просто баене - има си разходи, т.е. трудно някой ще се амбицира да влага пари в твоя сайт без никакви гаранции за плащане насреща
2. реално гаранция за постигане на разултат първа страница няма. Ако някой ти гарантира значи или лъже или си няма идея за какво говори. Може да има голяма вероятност за постигане на първа страница, но въпреки всичко да не бъде постингат - това значи, че оптимизатора просто пие една кофа студена вода за месеци работа и разходи. Мога да посоча редица примери, в които конкуренцията в нишата изведнъж се активизира и от лесна става много трудна за оптимизиране.
3. изкачването може да отнеме и месеци особено ако се окаже, че имаш собствено мнение за онпейдж оптимизацията на сайта

Аз бих препоръчал да обявиш бюджет и да приемаш оферти с разяснения кой какво смята да прави. Има много читави фирми и оптимизатори, които няма да обърнат внимание на оферта в този вид.

Понеже знам, че вече си мислиш "къв е тоя форумен дрисльо дет е тръгнал да раздава акъл, беееее" ще се обоснова - до седмица може да получиш някакви абсурдни оферти за ХХ лв и обещания за чудеса. СТранното е, че ще приемат и уговорката ти за плащане след резултат. Простичко какво ще се случи: пишман оптимизаторът ще набие 30-40 000 линка с анкор "електроОслуги" към твоя сайт със сбокса и като отлетиш в девета глуха ще се сниши тихичко и ще попсува за изтървания колосален хонорар. Ти съответно ще се чудиш откъде ти е дошло и ще започнеш сагата отначало с разликата, че вече ще имаш един приятно осран от пингвина сайт, който ще е по лесно просто да изтриеш и да пуснеш на нов домейн вместо да се главоболиш с него.

просто мойте две стинки
 
От: Търся хора, които да качат мои сайтове за електроуслуги в челната класация на Гуг

скаипа ми е
dimitar_petev2003
тел.0877 059 963
предпочитам да говорим-както е удобно-по скаип или телефон
 
От: Търся хора, които да качат мои сайтове за електроуслуги в челната класация на Гуг

скаипа ми е
dimitar_petev2003
тел.0877 059 963
предпочитам да говорим-както е удобно-по скаип или телефон
нямам нищо против да обсъдим нещата-когато ви е удобно
 
От: От: Търся хора, които да качат мои сайтове за електроуслуги в челната класация на

скаипа ми е
dimitar_petev2003
тел.0877 059 963
предпочитам да говорим-както е удобно-по скаип или телефон
кога е удобно да обсъдим нещата?
 

Горе